Wallpaper Plus to kompletna aplikacja do edycji obrazu na iOS [Jailbreak]

Czy kiedykolwiek znalazłeś w Internecie obraz, który byłby świetną tapetą, gdybyś mógł przyciąć kilka pikseli z boku i może trochę zmienić jego rozmiar? Jeśli tak, prawdopodobnie nie użyłeś tego obrazu jako tła, chyba że masz dobrą aplikację do edycji zdjęć w telefonie. Aplikacje do edycji zdjęć są bardzo popularne, a te dobre rzadko są bezpłatne, ale jeśli masz urządzenie z jailbreakiem, powinieneś rozważyć wypróbowanie Wallpaper Plus. Aplikację można zainstalować z repozytorium BigBoss i jest to wszystko, czego możesz chcieć w aplikacji do edycji zdjęć. Oryginalnie zaprojektowana, aby pomóc Ci naprawić obraz jako tapetę, ta aplikacja może być używana do prawie każdego rodzaju edycji zdjęć; kadrowanie, zmiana rozmiaru, dodawanie tekstu, zabawa z odcieniem obrazu, dodawanie naklejek i emotikonów i nie tylko.

Uruchom aplikację i wybierz zdjęcie z rolki aparatu lub zrób je aparatem. Będziesz więcej niż zaznajomiony z efektami kolorystycznymi i opcjami przycinania obsługiwanymi przez aplikację. Narzędzie do przycinania zawiera gotowe ustawienia rozmiaru, dzięki czemu możesz uzyskać ładny kwadratowy obraz do wykorzystania na Instagramie. Można zastosować efekty filtrów, a jasność, kontrast i odcień można edytować za pomocą opcji Dopasowanie.

Efekty Wallpaper PlusKadrowanie Wallpaper Plus

Są to wszystkie opcje, które znasz bardziej niż dobrze, ponieważ zwykle są one częścią najbardziej podstawowych aplikacji do edycji obrazu. Prawdziwie godne uwagi funkcje, które sprawiają, że siedzisz i zwracasz uwagę, to krzywa tonalna i opcje tekstowe. Stuknij opcję Tonecurve i przeciągnij punkty na wykresie, które widzisz na ekranie, aby manipulować tonami kolorów.

Narzędzia tekstowe też są całkiem dobre; możesz dodać tekst w dowolnym rozmiarze, kolorze i wybierać spośród szerokiej gamy wspaniałych czcionek. Wyrównanie tekstu można również zmienić w zależności od potrzeb.

Tapeta Plus tonecurve Opcje tekstowe Wallpaper Plus

Inne opcje edycji obrazu obejmują narzędzie do zmiany rozmiaru, narzędzia naklejek i emotikonów, chociaż wybory w obu są raczej wąskie, a także narzędzia do obracania i rozmycia oraz ostrości.

Rozmycie tapety PlusEmotikona Tapeta Plus

Stuknij gotowe, a obraz zostanie dodany do własnej biblioteki aplikacji, w której musisz ręcznie zapisać go w rolce z aparatu, zanim będzie można go użyć jako tapety lub udostępnić na Instagramie. Czy wspominałem, że możesz używać aplikacji do dowolnego obrazu i że jest ona bezpłatna? Wypróbuj i wątpię, czy kiedykolwiek będziesz chciał ponownie wypróbować inną aplikację do edycji obrazu.