WDynamic dodaje nowe, konfigurowalne dynamiczne tapety do iOS 7

Wraz z zapowiedzią iOS 7 Apple wzbudził zainteresowanie użytkowników nowym dodatkiem dynamicznych tapet. Z każdą wersją beta mieliśmy nadzieję, że następna (a przynajmniej ostatnia) przyniesie więcej żywych tapet lub sposób na pobranie większej liczby. To ostatnie nie wydawało się bezpiecznym zakładem, biorąc pod uwagę ograniczony charakter platformy, ale byliśmy dość zaskoczeni i rozczarowani, że nie zobaczyliśmy żadnego dodatku do liczby domyślnych dynamicznych tapet. Jednak po jailbreaku iOS 7 społeczność Cydii szybko dostarczyła wiele rozwiązań tego problemu. Zaledwie kilka dni temu omówiliśmy Weatherboard, który oferuje ogromną kolekcję dynamicznych tapet związanych z pogodą. Wcześniej iDynamic wprowadził kilka dodatkowych opcji na listę dynamicznych tapet iOS 7. WDynamic może nie oferować dużej różnorodności, ale ten najnowszy dodatek do gatunku oferuje naprawdę dokładne opcje dostosowywania. Nie pozwala tworzyć animowanych tapet od podstaw, ale opcje edycji są tak wszechstronne, że możesz poczuć to samo.

WDynamic iOS Factors Tło WDynamic iOS

WDynamic dodaje pięć nowych pozycji do sekcji „Dynamiczne” menu „Tapety i jasność”. Chociaż te tapety są domyślnie całkiem dobre, magia polega na opcjach edycji, których można z nimi używać. Z menu Ustawienia ulepszenia (Ustawienia> WDynamic) można zmienić prawie wszystkie atrybuty każdej nowej tapety. Należą do nich szybkość, z jaką różne obiekty poruszają się po tych tapetach, skala tych obiektów i inne.

Można również dostosować tło każdej tapety. W związku z tym możesz wybrać jeden z wbudowanych motywów WDynamic, jedną z domyślnych statycznych tapet iOS lub wybrać własne tło z aplikacji Zdjęcia.

Istnieją dwa główne tematy; jeden koncentruje się na jednolitych kolorach, podczas gdy drugi przechodzi przez różne warianty nazwy poprawki, na które nałożone są ruchome wzory. Jeśli chcesz edytować te motywy, włącz „Niestandardowe tła” i połącz kilka wzorów i tła. Aby uzyskać niestandardowe tła, przejdź do opcji „Zmień tło” u dołu menu.

WDynamic-for-iOS-7 WDynamic-animowane-tapety-na-iPhone'a

WDynamic sprawia wrażenie, że jest na wczesnym etapie rozwoju, mimo że jest dość bogaty w funkcje. Moim zdaniem teraz potrzebuje po prostu więcej tapet.

Ulepszenie jest dostępne bezpłatnie w repozytorium BigBoss w sklepie Cydia.

Uwaga redaktora: ta poprawka wydawała się powodować problemy (awarie podczas otwierania aplikacji Zdjęcia, sekcji „Jasność i tapeta” w Ustawieniach i niektórych innych obszarach) w kilku przypadkach na iPhonie 5. Nie jest jednak jasne, dlaczego. Może to być spowodowane konfliktem z inną poprawką.

x