Whistle Phone Finder umożliwia gwizdek zlokalizowanie telefonu [Android]

Nikt nigdy nie chce zgubić swojego smartfona, ponieważ kiedy to się stanie, szybko pojawia się panika. Wczoraj omawialiśmy płatną aplikację na iOS o nazwie Marco Polo, która pomaga Ci znaleźć iPhone’a, krzycząc „Marco”, i odpowie „Polo” zlokalizować urządzenie, słuchając dźwięku. Jeśli szukasz podobnego rozwiązania na Androida, Whistle Phone Finder to bezpłatna aplikacja, która może pomóc Ci znaleźć zgubiony smartfon, po prostu gwizdając na niego, podając wskazówki dotyczące jego lokalizacji. Podczas korzystania z aplikacji użytkownicy mogą znaleźć swoje urządzenie, gwiżdżąc głośno, a urządzenie zareaguje za pomocą powiadomienia dźwiękowego, aby wiedzieli, gdzie szukać.

Aplikację należy włączyć na ekranie Ustawienia. Whistle Phone Finder jest dość konfigurowalny. Oprócz tymczasowego włączania i wyłączania go w locie, możesz skonfigurować zestaw opcji. Na przykład możesz ustawić czułość gwizdka między niskim, średnim i wysokim.

Whistle Phone Finder_Settings

Czułość rzekomo wpływa na podatność urządzenia na hałas w tle. Na przykład, jeśli ustawiony jest na Wysoki, telefon może często budzić się nawet przez ćwierkanie ptaków lub podobny hałas w tle. Oprócz czułości możesz także określić dźwięk powiadomienia z wbudowanych opcji lub niestandardowego pliku z urządzenia. Aplikacja jest dostarczana z różnymi dźwiękami powiadomień, w tym dyskretnym, hałasującym, przerażającym, cofaniem i kilkoma innymi. Poza tym możesz także dotknąć opcji „ Użyj wysokiej głośności ”, aby użyć maksymalnej głośności multimediów do powiadomień, nawet gdy urządzenie jest ustawione w trybie cichym. Gdy funkcja Whistle Phone Finder jest włączona, w panelu powiadomień pojawia się ikona aktywnego powiadomienia. Możesz go dotknąć, aby otworzyć aplikację bezpośrednio z tego miejsca.

Whistle Phone Finder_Detection Whistle Phone Finder_Sound

Podobnie jak Marco Polo, Whistle Phone Finder nie jest pozbawiony wad. Przykładowo, aplikacja musi cały czas działać w tle, aby nieustannie słuchać Twojego gwizdka, co zdecydowanie zużywa więcej baterii. Aplikacja nie słyszy Cię również, jeśli jesteś daleko od urządzenia. Nie ma też możliwości wyłączenia ikony powiadomienia na ekranie Ustawienia. Whistle Phone Finder jest dostępny po zerowej cenie w Sklepie Play. Możesz go pobrać na swoje urządzenie, korzystając z poniższego łącza.

Zainstaluj aplikację Whistle Phone Finder ze Sklepu Play

x