Widżet kalendarza, który robi wszystko i wygląda świetnie [Android]

Jako użytkownik iOS podoba mi się, że ikona kalendarza na moim ekranie głównym pokazuje mi aktualną datę, ale zazdroszczę użytkownikom Androida, którzy mogą poświęcić całą stronę na ekranie głównym organizacji, dodając pełny kalendarz z dzwonkami i gwizdkami. Miesiąc: Widżet kalendarza to coś, co sprawdza wszystkie pola, jeśli chodzi o świetny funkcjonalny widżet kalendarza. Dodaje kalendarz miesiąca do ekranu głównego i / lub ekranu blokady i możesz przesunąć palcem do następnego lub poprzedniego miesiąca roku. Widżet dodaje wydarzenia ze wszystkich kalendarzy skonfigurowanych do Twojego konta Google i możesz dodać nowe wydarzenie, a także wyświetlić bieżące.

Dodaj widżet „Miesiąc: widżet kalendarza” do ekranu głównego lub ekranu blokady, a następnie uruchom aplikację, aby edytować jej ustawienia. Możesz kupić motywy dla aplikacji i wybrać kalendarze, z których chcesz wyświetlać wydarzenia na widżecie.

Miesiąc Ustawienia miesiąca

W sekcji „Kalendarze do wyświetlenia” wybierz kalendarze. Aplikacja automatycznie wykrywa wszystkie kalendarze dodane do Twojego konta Google i wyświetla je tutaj. Niektóre kalendarze, które mogły zostać utworzone przez inne aplikacje lub usługi i zsynchronizowane z Twoim kontem Google, również pojawią się tutaj. Domyślnie wszystkie kalendarze będą włączone, więc musisz wyłączyć te, których nie chcesz widzieć. Wróć do widżetu i stuknij datę, do której dodałeś wydarzenie, aby wyświetlić jego szczegóły. Przesuń palcem w prawo lub w lewo, aby wyświetlić następny / poprzedni dzień i wszelkie dodane do niego wydarzenia. Możesz dodać nowe wydarzenie ze strony szczegółów istniejącego wydarzenia lub z widoku dnia wybranego dnia.

Miesiąc wybierz kalendarzWydarzenie miesiąca

Stuknij pustą datę, aby dodać do niej wydarzenie. Widżet nie przekieruje Cię do aplikacji Kalendarz. Zamiast tego możesz dodać nowe wydarzenie z miesiąca: sam widget kalendarza. Możesz wybrać kalendarz, do którego wydarzenie zostanie dodane, nadać mu nazwę, lokalizację, datę i godzinę, przypisać mu kolor, dodać gości, powtarzać przypomnienia i ustawić je jako publiczne lub prywatne.

Miesiąc nowe wydarzenieSzczegóły wydarzenia miesiąca

Aplikacja zawiera dwa motywy, które możesz wybierać, chociaż różnica między nimi jest niewielka. Jeden motyw zawiera wyróżnienie w ramce za wszystkimi numerami w kalendarzu, co powinno ułatwić czytanie na tapecie z gęstym wzorem. Drugi motyw usuwa to wyróżnienie, dzięki czemu jest bardziej odpowiedni dla prostszych środowisk. Aplikacja zawiera również reklamy, które wydają się pojawiać tylko na ekranie ustawień. Jest w pełni funkcjonalny bez żadnych ulepszeń, ale jeśli motywy są tak dobre jak sam widżet, prawdopodobnie w jakikolwiek sposób je kupisz.

Zainstaluj miesiąc: widżet kalendarza ze sklepu Google Play