Widżet One Tap do przełączania czterech wstępnie ustawionych poziomów jasności [Android]

Szybkie zarządzanie jasnością na Androidzie to proces jednym przesunięciem i dwoma dotknięciami, który powoduje włączenie regulatora jasności na ekranie, dzięki czemu nie musisz się do niego dostać, przechodząc przez aplikację Ustawienia. Możesz włączyć / wyłączyć automatyczną jasność lub użyć suwaka, aby dostosować jasność. Problem; Jeśli nie używasz automatycznej jasności, to za każdym razem, gdy wychodzisz na zewnątrz lub wychodzisz ze słońca, lub po prostu przechodzisz z jednego miejsca do drugiego przy innym oświetleniu, ręcznie dostosowujesz jasność ekranu. Automatyczna jasność ma sobie z tym poradzić, ale jeśli nie jesteś zadowolony z ustawionych poziomów jasności, Cobrets pozwala zapisać cztery różne poziomy jasności i przełączać się między nimi, dotykając widżetu na ekranie.

Zainstaluj widżet i przejdź do jego ustawień. Możesz wybrać stany, przez które widżet ma się przełączać i wyłączać te, których nie chcesz używać. Cztery stany do wyboru to Minimalny, Średni, Maksymalny i Automatyczny. Wartości jasności stanów Minimalny, Średni i Maksymalny można edytować, dotykając ich i dostosowując poziomy za pomocą suwaka. Kobrety zapamiętają te ustawienia, gdy użyjesz ich do przełączania stanów jasności.

wartości

Po ustawieniu poziomów jasności i wybraniu stanów, które chcesz przełączać, dodaj widżet do ekranu głównego. Widżet zmienia się, aby pokazać, który stan jasności jest obecnie włączony. Na poniższych zrzutach ekranu możesz zobaczyć, jak wygląda widżet, gdy włączone są stany automatycznej, maksymalnej, średniej i minimalnej jasności. Wystarczy dotknąć widgetu, aby przejść do następnego stanu i nadpisać wszelkie inne ustawienia jasności, które mogłeś ustawić.

automatycznymaksymalnyśredniminimum

Chociaż Cobrets ma regulować jasność ekranu, możesz użyć dostosowywania poziomu i funkcji szybkiego przełączania, aby uzyskać coś znacznie lepszego. Na przykład możesz zarezerwować pewien poziom jasności i przypisać go do „Maksymalnego”. Za każdym razem, gdy masz zamiar obejrzeć film, możesz szybko przełączyć się bezpośrednio do tego poziomu jasności. Podobnie możesz ustawić poziom jasności, który zapewni wygodę czytania, i użyć widżetu do przełączania się na niego po dotknięciu.

Wygląd widżetu na ekranie głównym można dostosować w jego ustawieniach. W przypadku ciemnej tapety możesz użyć jaśniejszego wyglądu widżetu, w przypadku jasnej tapety możesz wybrać ciemniejszy wygląd widżetu, a także możesz uczynić go przezroczystym, jeśli to wygląda dobrze i wyróżnia się na ekranie głównym.

Pobierz Cobrets ze sklepu Google Play

x