Wielozadaniowość umożliwia korzystanie z wielu popularnych aplikacji na Androida w okienku

Udostępnij teraz w social media:

Wielozadaniowość to jedna z najlepszych funkcji Androida. Niezależnie od tego, czy przełączasz się z jednej aplikacji na drugą, czy też szybko uzyskujesz dostęp do ustawień i przełączników, musisz docenić możliwości wielozadaniowości platformy. Jeśli nie jesteś zadowolony z domyślnej implementacji, zawsze możesz pobrać szeroką gamę aplikacji ze Sklepu Play, aby proces był jeszcze bardziej intuicyjny. Jedną z takich aplikacji jest Multitasking firmy OryonCorp, proste, ale wydajne rozwiązanie wielozadaniowe, które usuwa stronę z systemów operacyjnych. Zasadniczo umożliwia jednoczesne korzystanie z powszechnie używanych aplikacji, takich jak przeglądarka, kalkulator, aparat i Eksplorator plików w oddzielnych pływających oknach. Szczegóły do ​​naśladowania.

  Jak zmienić konkretną powierzchnię kursora w systemie Windows 10

Zamiast przełączać się między aplikacjami pełnoekranowymi, wielozadaniowość umożliwia otwieranie zestawu podstawowych aplikacji w ich własnym systemie Windows, umożliwiając swobodną zmianę ich położenia i używanie jednej lub więcej aplikacji jednocześnie. Oczywiście liczba aplikacji, które można otworzyć i używać jednocześnie, będzie się różnić dla każdego użytkownika w zależności od rozmiaru ekranu urządzenia. Aplikacja jest oczywiście bardziej odpowiednia na tablety, ale działa dobrze na smartfonach.

Wielozadaniowość Wielozadaniowość_Apps2 Wielozadaniowość_Apps

Po włączeniu wielozadaniowość zaczyna działać w tle, umożliwiając przeciąganie paska bocznego od lewej krawędzi ekranu (możliwość zmiany w ustawieniach aplikacji). Na pasku bocznym znajdują się różne aplikacje, w tym między innymi Kalkulator, Kompas, Waluta, Galeria, Mapa, Odtwarzacz muzyki i inne. Dobre jest to, że możesz otworzyć Multitasking w dowolnej innej aplikacji.

  Nasze ulubione produkty z targów CES 2019

Po uruchomieniu aplikacji możesz zmienić jej położenie, zamknąć, zmienić rozmiar, ukryć lub zmaksymalizować okno do pełnego ekranu. Zmiana rozmiaru odbywa się za pomocą prostego szczypania, aby powiększyć, a aby zmienić położenie, wystarczy przeciągnąć okno za górny pasek. Możesz także zapisać rozmiar okna aplikacji, aby za każdym razem otwierał się dokładnie w tym samym rozmiarze.

Podobnie jak inne tego typu aplikacje na Androida, Wielozadaniowość jest bardzo konfigurowalna. Ekran Ustawienia zawiera sporo opcji, od określenia obszaru aktywacji i położenia paska bocznego, po przełączanie efektu animacji.

Multitasking_Settings Wielozadaniowość_ Ustawienia 2 Stanowisko_wielozadaniowe

Aplikacja ma również wersję Pro, która usuwa reklamy i oferuje więcej aplikacji i funkcji. Poniżej znajdziesz linki Sklep Play do obu wariantów.

  Jak zobaczyć wcześniej polubione posty na Instagramie?

Zainstaluj Wielozadaniowość ze Sklepu Play (Wolny)

Zainstaluj Multitasking Pro ze Sklepu Play (Płatny)

x