Windows 10 umożliwia teraz odpowiadanie na powiadomienia systemu Android


Zaawansowana aplikacja „Twój telefon” systemu Windows 10 jest coraz lepsza. Pozwala już na tworzenie kopii lustrzanych powiadomień z telefonu z Androidem na komputerze, a teraz umożliwia korzystanie z wbudowanych odpowiedzi, aby odpowiadać bezpośrednio na każde powiadomienie.

Ta funkcja jest teraz dostępna dla niejawnych testerów systemu Windows. Jeśli korzystasz z dublowania powiadomień Androida na swoim komputerze, możesz wpisać odpowiedź bezpośrednio w powiadomieniu, aby odpowiedzieć na wiadomość w dowolnej aplikacji obsługującej wbudowane odpowiedzi Androida. Zostało to ogłoszone na Twitterze przez Aarthiego Hattera, starszego menedżera programu Microsoft.

Odpowiedź w tekście z powiadomień wyskakujących w formacie #Twój telefon właśnie zaczął się wdrażać do #WindowsInsiders. Teraz możesz odpowiadać na wiadomości ze wszystkich aplikacji do obsługi wiadomości bezpośrednio z toastu. Kolejny powód, aby nie wyjmować telefonu z kieszeni!

– Kapelusznik Aarthi (@aarthi_hatter) 22 lipca 2019 r

Zakładając, że masz już skonfigurowane dublowanie powiadomień systemu Android, nie musisz włączać niczego dodatkowego – ta funkcja pojawi się po prostu w ciągu kilku miesięcy po zakończeniu testowania przez firmę Microsoft za pomocą niejawnych testerów systemu Windows.

Aplikacja Twój telefon w systemie Windows 10 umożliwia już wysyłanie wiadomości SMS z komputera, ale ta nowa funkcja pozwoli Ci prowadzić inne rozmowy bez wyciągania telefonu.