Wstrzymaj i wznów przesyłanie dużych plików podczas przesyłania plików online

Przesyłanie i udostępnianie plików to zdecydowanie jedne z najbardziej nasyconych nisz w obszarze usług online. Mamy w mieszance wielkie i małe nazwiska; Dropbox, Google Drive, Onedrive, Box, WeTransfer, Jumpshare, lista może trwać wiecznie. Ponieważ tak wiele usług już działa, wszelkie nowe nazwy w tej niszy, a często już istniejące, będą miały funkcje obsługujące udostępnianie plików i poprawiające je. Współpraca, bezpieczeństwo, synchronizacja i kontrola wersji plików to tylko niektóre z oferowanych funkcji i dość trudno jest wymyślić coś, o czym jeszcze nie pomyślano. Dropjar to nowa nazwa w tej niszy; próbuje połączyć udostępnianie P2P oraz funkcję wstrzymywania i wznawiania, którą masz dostępną podczas pobierania plików za pomocą klienta torrent. Usługa nie jest jednak transferem P2P, a użytkownicy przesyłają pliki do usługi z możliwością wstrzymania przesyłania w dowolnym momencie. Po zakończeniu przesyłania usługa wyśle ​​plik na podany wcześniej adres e-mail odbiorcy. Zawiera również łącze do pliku, dzięki czemu można go udostępnić za pośrednictwem komunikatora internetowego.

Projekt Dropjar jest bardzo inspirowany WeTransfer; cały interfejs stanowi duże i bardzo artystyczne tło z słoiczkiem na dole po prawej stronie. Możesz przesyłać pliki nawet do 10 GB. Rozmiar przesyłanych plików zapewnia tej usłudze przewagę konkurencyjną nad innymi. Wybierz plik, wprowadź swój adres e-mail oraz adresy e-mail odbiorców. Możesz wysłać plik do więcej niż jednego odbiorcy. Wpisz wiadomość i kliknij „Transfer”, aby rozpocząć przesyłanie.

Przesyłanie pliku można wstrzymać. Możesz wyświetlać postęp przesyłania plików podczas przesyłania. Tło ciągle się zmienia i mamy kilka naprawdę świetnych, przedstawiających koty i psy w kosmosie. To jeden z najłatwiejszych sposobów odwołania się do internetu.

Dropjar_Transfer

Po zakończeniu przesyłania plików usługa powiadomi Cię o tym na stronie przesyłania. Wysyła również wiadomość e-mail do odbiorców z linkiem do pobrania pliku. Plik jest przechowywany przez siedem dni, a odbiorca jest informowany w wiadomości e-mail o nazwie i rozmiarze pliku, a także o dacie, kiedy przestanie być dostępny.

dropjar_transfer_complete

To niezbyt nowatorski pomysł, ale zdecydowanie jest to jedna z tych usług, które kładą duży nacisk na prostotę procesu i skupiają się tylko na czymś bardzo konkretnym. W tym przypadku jest to możliwość wstrzymania przesyłania plików.

Odwiedź Dropjar

x