Udostępnij teraz w social media:

Lato już dawno minęło, a ostatnio w niektórych częściach Kanady spadł śnieg, więc soki na orzeźwiający napój nie są już potrzebne. Jeśli pijesz soki, aby uzupełnić dietę, Asystent Juicing to aplikacja internetowa, którą docenisz lub przynajmniej zakładka na przyszłe lato. Pozwala wybrać rodzaj soku, który chcesz przyrządzić, z trzech różnych funkcji; Witamina, energia i przeciwutleniacze. Następnie aplikacja wyświetla listę składników, owoców i warzyw, które pasują do Twojego wyboru, i możesz wybrać, które z nich chcesz użyć w swoim soku. Aplikacja informuje, ile każdego z nich należy użyć w soku, czyli przepis wraz z informacjami o wartościach odżywczych.

Sprawdź -   Wybierz, jak długo Twoje zatrzaski są widoczne w Snapchacie

Zacznę od stwierdzenia, że ​​interfejs jest niesamowicie zabawny i uwielbiam te renderingi owoców i warzyw, które są dostępne w całej aplikacji. Kliknij Start.

Wybierz rodzaj soku, który chcesz zrobić. Nie ma opcji „ Jestem naprawdę głodny ”, ale Asystent wyciskania soku pokrywa zapotrzebowanie na witaminy, energię i przeciwutleniacze. Aplikacja zasugeruje, które składniki najlepiej pasują do Twojego celu. Najedź kursorem myszy na składnik, aby dowiedzieć się więcej o jego zaletach. Jeśli podoba Ci się jakiś składnik i jest dostępny w Twojej kuchni, przeciągnij go i upuść na jednym z gniazd. Po dodaniu wszystkich składników, które chcesz dodać, kliknij na końcu przycisk „Kliknij, aby wycisnąć sok”. Nie martw się, że dolna część strony się trzęsie, to tylko działa sokowirówka.

Sprawdź -   Jak uzyskać wskazówki dojazdu na zegarku Apple Watch

Składniki asystenta wyciskania soku

Otrzymujesz jeden przepis, który zawiera wszystkie wybrane przez Ciebie składniki, z wyłączeniem innych. Podana jest również całkowita liczba kalorii, cukru i węglowodanów w Twoim napoju i możesz udostępnić ten przepis na Pinterest, Facebooku i Twitterze. Przewiń w dół, a zobaczysz inne przepisy, które spotykają się z wcześniejszym wyborem rodzaju soku, który chcesz zrobić. Przepisy najprawdopodobniej będą zawierać co najmniej jeden ze składników, które wybrałeś wcześniej, ale będą też zawierać inne, których nie zrobiłeś. Dostępne będą również informacje żywieniowe dotyczące tych przepisów.

Przepis na Asystenta wyciskania soku

Mam tylko dobre rzeczy do powiedzenia na temat interfejsu i wszystko działa idealnie, więc żadnych skarg. Jeśli chodzi o funkcje, bardzo by mi się spodobało, gdyby istniało coś takiego dla koktajli, a także narzędzie, które pozwalałoby użytkownikom dodawać inne wzmacniacze smaku do napoju i zobaczyć, jakie wartości odżywcze z niego uzyskali.

Sprawdź -   Jak używać niestandardowego koloru obramowań tabeli w programie Microsoft Word

Odwiedź Asystenta wyciskania soku