12/05/2021

Wyczyść Google Music usuwa wszystkie karty sugestii z Google Music [Firefox]

Udostępnij teraz w social media:

Muzyka Google to bez wątpienia jedna z bardziej popularnych usług wprowadzonych przez Google. Sam menedżer muzyki jest doskonały, chociaż niektórzy użytkownicy mogą nie lubić interfejsu internetowego tak bardzo. Muzyka Google w internecie ma ładny interfejs przypominający kartę, który stał się popularnym motywem projektowania w wielu aplikacjach i usługach, ale karty, które pojawiają się nie tylko dla albumów i utworów w Twojej osobistej bibliotece. Obejmują one sugerowane listy odtwarzania, sugerowane karty muzyczne i przycisk „Szczęśliwy traf”. Oczyść Muzykę Google to dodatek do przeglądarki Firefox, który może wyczyścić większość sugerowanych treści, które widzisz w Muzyce Google, i pozwala wybrać, które karty widzisz, a które nie.

Sprawdź -   Zrozumienie list znajomych z Facebooka i Twojej prywatności

Oto krótkie spojrzenie na poprzednie;

Na powyższym zrzucie ekranu widoczny jest przycisk „Szczęśliwy traf”. Inne karty sugestii, które dodaje Muzyka Google, obejmują playlisty i sugestie muzyczne. Zainstaluj Clean Up Google Music i odśwież stronę w przeglądarce. Domyślnie dodatek usunie natychmiastowe automatyczne miksowanie kart, sugerowane gatunki, sugerowane albumy, sugerowanych artystów i zmniejszy rozmiar wyświetlanych kart. Aby ukryć przycisk „Szczęśliwy traf” i sugestie dotyczące playlist lub włączyć karty, które dodatek domyślnie ukrył, należy przejść do jego ustawień. Jeśli używasz przeglądarki Firefox 29, kliknij nowy przycisk z trzema paskami, a następnie kliknij przycisk Add-On.

Oczyść Muzykę Google

Włączanie lub wyłączanie typu karty jest tak proste, jak zaznaczenie lub odznaczenie pola opcji. Dodatek nie jest uruchamiany ponownie, ale wszelkie wprowadzone zmiany będą wymagały odświeżenia Muzyki Google w przeglądarce, aby odniosły skutek.

Sprawdź -   Jak wyłączyć bąbelki powiadomień na Androida

W większości przypadków Clean Up Google Music może pozbyć się sugestii Google Music, ale nadal istnieje pewna zawartość, której dodatek nie usuwa. Na przykład cała bezpłatna muzyka dostępna w Google będzie nadal wyświetlana. Podsumowując, dodatek wyczyści większość sugestii, które widzisz w Google Music, chociaż wydaje się, że więcej sugestii wykonawców jest ładowanych, a pozostałe typy sugestii są ukryte. Deweloper może chcieć uwzględnić opcje ukrywania tych sugestii w przyszłych aktualizacjach. Alternatywnie, zakładając, że nie można ukryć bezpłatnych kart muzycznych, karty można filtrować, aby albumy w naszej osobistej bibliotece pojawiały się u góry, a sugestie u dołu, pod nimi, dobrze niewidoczne.

Sprawdź -   Jak korzystać z pisania głosowego w Dokumentach Google

Zainstaluj Oczyść Google Music dla przeglądarki Firefox

x