Wydaj profesjonalne odznaki i certyfikaty z Sertifier newsblog.pl

Udostępnij teraz w social media:

Wraz z szybkim przenoszeniem edukacji do Internetu, otworzył nową pion dla nauczycieli, dostawców szkoleń i instytucji, aby łatwo i bezpiecznie tworzyć, publikować i udostępniać certyfikaty.

Chociaż edukacja online oferuje wiele korzyści, takich jak łatwość dostępu z dowolnego miejsca na świecie, koszty, wygoda itp., istnieje również wiele zagrożeń i wyzwań.

Instytucje szkoleniowe, stowarzyszenia, firmy i uniwersytety napotykają trudności z uwierzytelnianiem online ze względu na coraz częstsze przypadki oszustw internetowych i kradzieży danych. W związku z tym trudno jest im zweryfikować, czy odznaka lub certyfikat są autentyczne.

W sektorze edukacji uwierzytelnianie dostawcy pozostaje jednym z głównych problemów związanych z przestrzeganiem przepisów. Brak wglądu w dane i nadzór nad procesem, mogą wystąpić błędy w uwierzytelnianiu.

Może to negatywnie wpłynąć na Twoją organizację pod względem reputacji i licencji. Ponadto naruszona prywatność i niekompletne dane uwierzytelniające mogą być katastrofalne. Słabo działające systemy poświadczeń mogą powodować problemy z rejestracją oraz komplikacje finansowe i prawne.

Dlatego istnieje potrzeba upewnienia się, że Twój system poświadczeń jest dobrze zarządzany. Tutaj może pomóc Sertifier.

Tak więc, dobrze zrozummy wyzwania związane z uwierzytelnianiem, jak je przezwyciężyć i jak Sertifier może ci w tym pomóc.

Wyzwania związane z uwierzytelnianiem

Niektóre z typowych wyzwań, przed którymi stoją organizacje w zakresie poświadczeń, są następujące:

Dostęp do aktualnych i dokładnych danych

Uzyskiwanie dostępu i weryfikacja informacji w certyfikacie lub plakietce stanowi wyzwanie dla organizacji. Większość z nich zawiera nieaktualne, niedokładne i brakujące informacje.

Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że kandydat zdobył umiejętności wymienione w poświadczeniu. Pomoże Ci to uniknąć utraty reputacji, ryzyka związanego ze zgodnością i nie tylko.

Czasochłonne

Uwierzytelnianie może być czasochłonnym procesem. Jeśli musisz zbiorczo generować certyfikaty i plakietki, zajmie to dużo czasu ręcznie dla każdego z nich.

A jeśli Twoja organizacja angażuje dodatkowych interesariuszy, takich jak strony trzecie, wygenerowanie poświadczeń może zająć jeszcze więcej czasu, nie mówiąc już o ich opublikowaniu i dystrybucji.

Trudności w zmianie platform

Jeśli używasz systemu poświadczeń, który nie wspiera twojego rozwoju, może to sprawić ból głowy. A jeśli chcesz zmienić platformę, możesz ryzykować utratę niektórych danych, co może budzić obawy dotyczące prywatności.

Aby dostosować system do rosnących potrzeb, wymagałoby to wielu integracji, co dodatkowo staje się skomplikowane. Dlatego wiele organizacji utknęło na jednym narzędziu, co zmniejsza wydajność ich procesu uwierzytelnienia.

Zgodność z przepisami i spotkaniami

W każdym regionie lub kraju obowiązują pewne standardy dotyczące prywatności danych, które należy znać i których należy przestrzegać. Jednak zagrożenia prywatności w Internecie rosną z czasem. Tak więc, jeśli nie korzystasz z bezpiecznego systemu, możesz napotkać wiele zagrożeń związanych ze zgodnością i regulacjami.

Ponadto przepisy mogą się różnić w zależności od regionu i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. W związku z tym nadążanie za wszystkimi zmianami kryteriów zgodności i przepisów staje się trudne do zarządzania dla organizacji.

A jeśli nie zrobią tego dobrze, mogą ucierpieć pod względem ryzyka zgodności, reputacji i kar.

Zarządzanie bezpieczeństwem i prywatnością

Ponieważ obawy związane z oszustwami internetowymi i kradzieżą danych gwałtownie rosną, zarządzanie prywatnością i bezpieczeństwem danych stało się kluczowe. Wymaga to dokładnej weryfikacji danych uwierzytelniających.

Oprócz kryteriów kwalifikacyjnych, takich jak poprzednie referencje i uzyskane stopnie, organizacje muszą sprawdzać uczniów w tle, aby zapewnić bezpieczeństwo i prywatność.

Instytucje certyfikujące muszą sprawdzać historię nadużyć uczniów i inne krytyczne działania, co również jest trudne. Aby Ci w tym pomóc, potrzebujesz platformy uwierzytelniającej, takiej jak Sertifier, do interakcji z innymi bazami danych oraz do aktualizowania i zabezpieczania informacji.

  Jak usunąć konto VK

Co więcej, wiele organizacji boryka się z problemami podczas wdrażania cyfrowego systemu poświadczeń online. Może to być spowodowane nieodpowiednim przygotowaniem. A jeśli chcesz bezproblemowo wdrożyć cyfrowy system poświadczeń w swojej organizacji, musisz skupić się na przezwyciężaniu tych wyzwań.

Jak przezwyciężyć

Oto kilka wskazówek, jak przezwyciężyć wyzwania związane z uwierzytelnianiem dla organizacji:

 • Zrozum potrzebę: Wdrożenie cyfrowej platformy uwierzytelniającej w Twojej firmie lub organizacji wymaga najpierw zrozumienia jej potrzeb. Więc zastanów się, czy tego potrzebujesz. Jeśli tak, przeanalizuj dominujący proces edukacyjny w Twojej organizacji, w jaki sposób platforma może wypełnić luki i odkryj sposoby jej wykorzystania.
 • Świadomość: Wdrażanie czegoś nowego wymaga świadomości tego. Dlatego upewnij się, że edukujesz i informujesz swój zespół o cyfrowym systemie poświadczeń przed jego skonfigurowaniem. Powiedz im, jak może pomóc rozwiązać wyzwania Twojego zespołu oraz poprawić Twoją produktywność i wydajność.
 • Skuteczny plan wdrożenia: Aby pomyślnie wdrożyć cyfrową platformę poświadczeń, musisz stworzyć skuteczny program.
  • Pomoże Ci poznać wszystkie wyzwania, które możesz napotkać i sposoby ich przezwyciężenia za pomocą narzędzia.
  • Pozwoli Ci również identyfikować i rozwiązywać problemy. Zacznij od wdrożenia platformy w małym dziale lub obszarze w Twojej organizacji. Przeanalizuje to reakcje uczestników, a następnie stopniowo rozwinie się, aby odpocząć z lepszym planowaniem.
 • Współpraca: Tworzenie cyfrowych odznak i certyfikatów wymaga wielu planowania i umiejętności. Dlatego możesz szukać pomocy w wielu organizacjach, aby uruchomienie przebiegało sprawnie.

Jak Sertifier może pomóc?

Sertifier to platforma generatora odznak, która pomoże Ci tworzyć, wysyłać i śledzić profesjonalne odznaki cyfrowe. To cyfrowe rozwiązanie do odznak pomoże Ci nagrodzić uczniów, pracowników lub uczestników bezpiecznymi i autentycznymi certyfikatami i odznakami.

Zaufało mu tysiące dostawców szkoleń, korporacji, uniwersytetów i stowarzyszeń. Niektóre znaczące organizacje korzystające z Sertifier to University of Texas, Philip Morris International, GrowthTribe, Sanofi i inne.

Korzystanie z tego oprogramowania do zarządzania identyfikatorami cyfrowymi jest łatwe. Automatyzuje cały proces tworzenia i dystrybucji odznak, które możesz śledzić i udostępniać innym po ukończeniu kursu. Posiada płynny interfejs, przydatne funkcje i możliwość integracji z innymi narzędziami.

Ogólnie rzecz biorąc, Sertifier rewolucjonizuje sposób, w jaki nauczyciele i organizacje tworzą i rozpowszechniają zweryfikowane certyfikaty i odznaki.

Cechy

Wydawanie certyfikatów cyfrowych

Możesz łatwo tworzyć i wysyłać certyfikaty i identyfikatory na autopilocie za pomocą intuicyjnego, przyjaznego dla użytkownika interfejsu programu Sertifier. Za ich stworzenie otrzymasz wiele funkcji, takich jak:

 • Biblioteka umiejętności: Różne organizacje mogą oferować różne rodzaje kursów i szkoleń. A Sertifier ma bibliotekę umiejętności z różnymi projektami. Dlatego zamiast wybierać dowolny projekt losowy, możesz wybrać ten, który odpowiada zestawowi umiejętności nabytych przez ucznia i odpowiednio utworzyć certyfikaty.
 • Profesjonalne projekty: możesz użyć narzędzia „przeciągnij i upuść”, aby zaprojektować swoje odznaki i certyfikaty. Będzie miał niesamowite elementy projektu i jest łatwy w użyciu, po prostu przeciągając i upuszczając elementy, które lubisz. Sertifier oferuje również przyciągające wzrok szablony, których możesz użyć lub przesłać ten, który tworzysz od podstaw.
 • Zmienne niestandardowe: Korzystając z tej zautomatyzowanej platformy certyfikatów, możesz umieścić różne zmienne w projekcie, nad którym pracujesz. Będzie również automatycznie umieszczać niestandardowe informacje o zarobkach w projekcie podczas tworzenia certyfikatu.
 • Dowód: Poznasz ważne rzeczy, takie jak czas, w którym kurs się odbył, czy uczeń przeszedł test podczas kursu itp. Możesz również sprawdzić, czy kurs ma nagranie wideo. Korzystając z tych dowodów, umożliwisz posiadaczom certyfikatu zapamiętanie ukończonego kursu.

Otwórz odznaki

Możesz tworzyć otwarte odznaki za pomocą łatwego w użyciu projektanta odznak i nagradzać je uczącym się. Pomoże zweryfikować ich umiejętności i osiągnięcia.

Ponadto odznaki Sertifier są zgodne z IMS Global Open Badges 2.0. Oznacza to, że wszystkie informacje wymienione poniżej zostaną automatycznie dodane do wygenerowanego pliku odznaki i będą mogły być udostępniane na dowolnej platformie.

 • Nazwa plakietki i adres URL
 • Zdobywanie dowodów
 • Informacje o zarabiającym
 • Instytucja wydająca
 • Data wydania
 • Termin ważności
 • Zdobyte umiejętności
  Zmień szkielet i szkice aplikacji na iOS w działające prototypy

Branding

Sertifier oferuje funkcję premium white label, która pomoże Ci wzmocnić wizerunek Twojej marki. Korzystanie z w pełni markowych odznak i certyfikatów pomoże również poprawić widoczność w Internecie. Otrzymasz funkcje takie jak:

 • Domena niestandardowa: wszystkie Twoje odznaki i certyfikaty będą prezentowane w Twojej domenie, aby odbiorca czuł się bardziej komfortowo.
 • Pasek nawigacyjny: Możesz zmienić docelowy adres URL przycisku na pasku nawigacyjnym. Umożliwi Ci uzyskanie ruchu w Twojej witrynie z każdej wydanej przez Ciebie odznaki lub certyfikatu.
 • Biblioteka certyfikatów: Otrzymasz bibliotekę certyfikatów ze stroną weryfikacyjną do weryfikacji każdej odznaki, poświadczenia i certyfikatu.
 • Metadane: istnieje możliwość zmodyfikowania metadanych strony weryfikacyjnej. Pomoże Ci to sprawić, że certyfikaty będą wyglądać lepiej, gdy zostaną udostępnione innym.

Bezpieczeństwo danych i prywatność

Sertifier skupia się na bezpieczeństwie i prywatności, biorąc pod uwagę rosnące zagrożenia online. Przechowuje Twoje dane w bezpiecznym centrum danych z certyfikatem 3 poziomu SOC 2.

Sertifier wykorzystuje również Amazon Web Services (AWS) do obsługi swojej infrastruktury danych. Ponadto jest również zgodny z RODO. Dzięki temu nie musisz się martwić o ryzyko związane ze zgodnością.

Udostępnianie społecznościowe

Możesz zezwolić uczniom na udostępnianie swoich odznak i danych uwierzytelniających na ich platformach społecznościowych, takich jak LinkedIn, Twitter, Facebook itp. Wystarczy jedno kliknięcie, aby to zrobić i zostać zauważonym przez potencjalnych pracodawców.

Analityka

Ważna jest ocena skuteczności Twoich danych uwierzytelniających. Pomoże Ci wykryć problemy i je naprawić, aby poprawić wskaźniki zaangażowania. Dzięki Sertifier możesz śledzić swoje odznaki i certyfikaty oraz sposób, w jaki uczniowie używają wydanych poświadczeń.

 • Najlepsze umiejętności: patrząc na szczegółowe raporty, możesz odkryć najlepsze talenty w swojej organizacji i instytucji. Te informacje pomogą Ci pracować nad swoimi słabościami, jednocześnie wykorzystując swoje mocne strony do maksimum.
 • Udostępnienia i kliknięcia: możesz śledzić każdą odznakę i certyfikat wysłany do zarabiających oraz sprawdzić liczbę kliknięć i udostępnień. Pomoże Ci monitorować Twoje organiczne działania marketingowe.
 • Eksportowanie: jednym kliknięciem możesz wyeksportować wszystkie raporty z programu Sertifier do MS Excel. Teraz możesz ich używać zgodnie z własnymi wymaganiami.
 • Raporty branżowe: Korzystając z raportów branżowych, poznasz innych graczy w swojej branży. Możesz uważać na ich mocne i słabe strony oraz odkrywać sposoby na prowadzenie w wyścigu.

Integracje

Sertifier pozwala zintegrować go z platformą e-learningową lub Learning Management System (LMS). Możesz to zrobić za pomocą biblioteki API. Niektóre z rozwiązań, z którymi się integruje, to Zapier, Zoom, Salesforce, HubSpot, Gmail, Facebook, Slack, Moodle, Canvas, ActiveCampaign i inne.

Korzyści

Niektóre z korzyści płynących z używania Sertifiera to:

 • Automatyzacja procesu wysyłania cyfrowych certyfikatów i identyfikatorów w celu zaoszczędzenia czasu i wysiłku
 • Śledzenie i weryfikacja certyfikatów i odznak oraz sprawdzanie, w jaki sposób są używane
 • Białe oznaczanie poświadczeń w celu wyróżnienia Twojej marki i poprawy jej obecności w Internecie
 • Łatwy w użyciu interfejs użytkownika z opcjami, takimi jak przeciągnij i upuść, aby ułatwić tworzenie certyfikatów i odznak
 • Udostępnianie danych uwierzytelniających jednym kliknięciem, aby zaprezentować umiejętności i wiedzę zdobytą u potencjalnych pracodawców i sieci społecznościowych
 • Interakcja API z różnymi platformami edukacyjnymi pomoże Ci zebrać wszystko pod prostym parasolem i poprawić efektywność.

Kto używa sertyfikatora?

Tysiące organizacji z całego świata korzysta z programu Sertifier, w tym:

 • K-12s
 • Instytucje szkolnictwa wyższego
 • Dostawcy szkoleń i kursów
 • Korporacje
 • MŚP i MŚP
 • MOOC
 • Startupy
 • Freelancerzy
 • Agencje

Jak skonfigurować i używać Sertifier

Rozpoczęcie pracy i praca z Sertifierem jest prosta. Ponieważ dostępny jest bezpłatny plan, możesz utworzyć konto Sertifier bez płacenia czegokolwiek. Podczas zakładania konta podasz swoje imię, nazwisko, adres e-mail, telefon i nazwę organizacji oraz utworzysz silne hasło.

Gdy Twoje konto będzie gotowe, możesz się zalogować i utworzyć swój certyfikat i odznakę na podstawie swoich wymagań. Wykonaj następujące kroki, aby kontynuować z Sertifier:

Krok 1: Utwórz certyfikat

Użyj cyfrowego kreatora odznak Sertifier, aby łatwo zaprojektować swoje odznaki. Będziesz musiał wprowadzić dane uwierzytelniające i dane dotyczące osiągnięć kandydata. Pomoże Ci to za pomocą kilku kliknięć utworzyć plakietkę lub certyfikat.

  11 dobrych samouczków Dockera dla początkujących do opanowania

Krok 2: Opublikuj i udostępnij

Po utworzeniu odznaki możesz ją przejrzeć i opublikować za pomocą generatora odznak. Dobrą rzeczą jest to, że Sertifier pozwoli również na zbiorcze generowanie odznak, dzięki czemu nie robisz wszystkiego osobno dla każdej odznaki, oszczędzając mnóstwo czasu.

Platforma zapewni również osobom, które zdobyły odznakę, link, za pomocą którego będą mogli uzyskać dostęp do swojego certyfikatu i udostępnić go na platformach społecznościowych. Pomoże im zaprezentować swoją wiedzę i doświadczenie w określonej dziedzinie ze wszystkimi szczegółami.

Krok 3: Śledź zaangażowanie

Po rozesłaniu odznak nie skończysz. Skąd miałbyś wiedzieć, czy zostało to dobrze odebrane przez zarabiających i osoby, którym udostępniono odznaki?

Nie martw się; możesz śledzić, w jaki sposób zarabiający korzystają z cyfrowych odznak i dowiedzieć się, jaką obecność w Internecie stworzyła Twoja marka. Będziesz także mógł śledzić wszystkie opublikowane certyfikaty i poświadczenia.

cennik

Istnieją cztery modele cenowe:

 • ZA DARMO: to nic nie kosztuje. Zawiera funkcje – do 20 odbiorców, bibliotekę umiejętności, profesjonalne szablony, automatyzację oraz raporty przeglądowe i odbiorców.
 • Essentials: zaczyna się od 25 dolarów. Obejmuje odbiorców 250/500/1000, raporty śledzenia, dostęp do klucza API i markę premium.
 • Pro: skontaktuj się z ich zespołem sprzedaży, aby uzyskać wycenę. Obejmie niestandardowych odbiorców, branding e-maili, kolekcje, analizy marketingowe i zaangażowania oraz ulepszone marki.
 • Przedsiębiorstwo: Uzyskaj odpowiednią strukturę cenową opartą na dokładnych wymaganiach.

Alternatywy

Certyfikujący

Certifier to profesjonalna platforma do tworzenia certyfikatów. Jego cyfrowa infrastruktura poświadczeń oferuje wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia i wysyłania certyfikatów. Ma wiele imponujących funkcji, takich jak kreator certyfikatów, analityka, szablony, opcje bezpieczeństwa itp., Aby uprościć generowanie certyfikatów.

Certyfikaty generowane przez tę niezawodną platformę pomogą Ci w zwięzły i jasny sposób wykazać swoje doświadczenie i wiedzę. To rozwiązanie jest przydatne do różnych celów, od tworzenia cyfrowych poświadczeń i certyfikatów po wydawanie, weryfikację, udostępnianie i zarządzanie nimi.

Niektóre z jego głównych cech to:

 • Konfigurowalne obiekty, tekst i czcionki
 • 300+ szablonów
 • Personalizacja dla stylu, kolorów i brandingu
 • Możliwość zmiany rozmiaru certyfikatu
 • Konfigurowalne i dynamiczne atrybuty
 • Bezproblemowe zarządzanie odbiorcami
 • Analityka marketingowa

Certifier jest przydatny w przypadku kursów, edukacji alternatywnej, seminariów internetowych i konferencji, szkoleń firmowych, wydarzeń i sympozjów, obozów i warsztatów oraz firm produktowych. Uzyskaj bezpłatny lub wybierz płatny plan już od 19 USD miesięcznie.

Wiarygodne

Accredible to jedna z najbardziej wszechstronnych platform cyfrowych certyfikatów i odznak. Niezależnie od tego, czy przechodzisz z druku na nośnik cyfrowy, chcesz ulepszyć swoje obecne certyfikaty, czy zaczynasz od zera, jest to świetne rozwiązanie.

Ta platforma obsłuży wszystkie poświadczenia, takie jak szkolenia produktowe i zawodowe, szkolnictwo wyższe itp., Dzięki czemu możesz skupić się na poprawie doświadczeń edukacyjnych. Jego ważne cechy to:

 • Opcje białego etykietowania i brandingu w celu zaprezentowania Twojej marki
 • Certyfikaty do udostępniania
 • Pełne cyfrowe uwierzytelnianie odznak, certyfikatów, dyplomów, portfeli cyfrowych i danych uwierzytelniających blockchain w jednym miejscu
 • Zaawansowane narzędzia do danych i analityki

Jego ceny zaczynają się od 960 USD rocznie.

Ostatnie słowa

Cyfrowa platforma odznak i certyfikacji to świetny sposób na zapewnienie autentyczności poświadczeń i uniknięcie utraty reputacji. Platformy takie jak Sertifier rewolucjonizują nowoczesny system edukacji, który szybko porusza się w Internecie.

Dzięki temu rozwiązanie to może tworzyć, udostępniać i śledzić Twój certyfikat z łatwością i bezpieczeństwem.

Następnie sprawdź najlepsze platformy do tworzenia i wydawania certyfikatów cyfrowych.

x