Wygeneruj listę wszystkiego, co musisz spakować na podróż

Czy często podróżujesz, docierasz do celu, rozpakowujesz swoje rzeczy i zadajesz sobie pytanie: „Gdzie jest moja szczoteczka do zębów?”. Zdarza się to najlepszym z nas, ponieważ o wiele łatwiej jest stworzyć w pamięci listę rzeczy do spakowania w tygodniu poprzedzającym wyjazd, niż zapamiętać je wszystkie podczas pakowania. Logiczną rzeczą byłoby utworzenie małego pakietu podróżnego lub sporządzenie listy rzeczy do spakowania, gdy je zapamiętasz. Ultimate Travel Packing List to mała aplikacja internetowa, która generuje listę rzeczy, które powinieneś spakować na podstawie Twojej płci, długości podróży, klimatu, którego będziesz doświadczać, i charakteru Twojej podróży. Chociaż wydaje się to skomplikowane, biorąc pod uwagę liczbę czynników, które bierze pod uwagę, w rzeczywistości jest dość proste w użyciu.

Ostateczna lista pakowania podróży

Pasek boczny prosi o wybór między różnymi opcjami, dzięki czemu może zasugerować rzeczy do spakowania. Musisz podać swoją płeć, klimat (ciepły lub zimny), jakiego prawdopodobnie doświadczysz, gdy dotrzesz do celu, jak długo planujesz zostać, czy podróżujesz po kraju, czy za granicą oraz jakiego rodzaju podróż. czy bierzesz tj. charakter podróży. Możesz wybierać między jazdą na nartach, plażą, kempingiem i biznesem. Kiedy skończysz, kliknij „Spakuj teraz”.

opcje podróży opcje podróży 2

Aplikacja generuje listę rzeczy do spakowania do wydrukowania. Każda pozycja pojawia się obok pola wyboru i wszystkie są posortowane według natury. Przedmioty są podzielone na odzież, pieniądze i dokumenty, sprzęt, artykuły zdrowotne, elektronikę i przybory toaletowe. Układ wymaga trochę czyszczenia, ale w przeciwnym razie jest w porządku.

Lista rzeczy do spakowania

Pola wyboru działają w interfejsie aplikacji internetowej i są zaprojektowane tak, aby dobrze wyglądały po wydrukowaniu, dzięki czemu można je zaznaczyć na wydrukowanej liście. Jeśli chodzi o listę pozycji, aplikacja obejmuje większość rzeczy, których przeciętny podróżnik potrzebowałby podczas krótkiej lub dłuższej podróży, ale dwie funkcje sprawiłyby, że aplikacja byłaby jeszcze bardziej użyteczna. Funkcja edycji umożliwiająca dodawanie lub usuwanie pozycji z listy byłaby pożądana, ponieważ podróżny może potrzebować dodać pewne pozycje, które nie są objęte ogólną listą, takie jak monitor poziomu cukru we krwi. List nie można zapisać, nawet dodając je do zakładek, co oznacza, że ​​jeśli często podróżujesz, za każdym razem będziesz musiał tworzyć nową listę i nie możesz wrócić i edytować starszej. Projekt aplikacji nie jest responsywny, a taka aplikacja będzie prawdopodobnie używana częściej na urządzeniu mobilnym niż na komputerze stacjonarnym. Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja jest fajnym pomysłem, ale wykonanie może wymagać pewnego udoskonalenia.

Odwiedź Ultimate Travel Packing List