Udostępnij teraz w social media:

Być może pamiętasz aplikację o nazwie Yo, która pojawiła się jakiś czas temu i nie tylko była bardzo popularna, ale także zebrała znaczną ilość pieniędzy. Spowodowało to również, że wiele osób zastanawiało się, co się właśnie stało. Aby aplikacja do obsługi SMS-ów lub wiadomości w dzisiejszych czasach wyróżniała się, musi wiele zdziałać. Przestrzeń komunikacyjna jest bardzo nasycona i każdy, kto chce wejść na rynek, będzie potrzebował znacznej przewagi. Poznaj YB, to aplikacja do przesyłania wiadomości z pieczęcią aprobaty od Aarona Paula, twojego ulubionego kucharza metamfetaminy (proszę, nigdy nie bierz narkotyków. To nie jest tego warte). Nie zastępuje aplikacji do przesyłania wiadomości; zamiast tego Twoi znajomi rejestrują się w usłudze, dodają Ciebie i inne osoby oraz wysyłają i odbierają wiadomości dostarczane przez aplikację. Aplikacja jest bezpłatna i zawiera cztery różne warianty wyrażenia „Yo Bit * h”. Możesz uaktualnić, aby otrzymać więcej powitań.

Sprawdź -   Jak zmienić kształt za pomocą punktów edycji w programie Microsoft PowerPoint

YB, jako bezpłatna aplikacja, ma ograniczone wiadomości do wysłania, więc jest to bardziej zabawna, ale kosztowna czynność, która polega na twoim oddaniu Breaking Bad. Zarejestruj się, aby korzystać z aplikacji; wybierzesz nazwę użytkownika, hasło i będziesz musiał podać swój numer telefonu. Aplikacja obiecuje, że numer nie jest zapisany i powinieneś mu zaufać, ponieważ to Jesse Pinkman obiecuje ci coś. Po zarejestrowaniu się dotknij przycisku plusa w prawym górnym rogu ekranu, aby dodać kontakt. Kontakty nie są dodawane z aplikacji Kontakty. W YB kontakty to inni użytkownicy aplikacji, których dodałeś jako znajomych. Zaproś znajomego lub dodaj go, jeśli znasz jego nazwę użytkownika.

Sprawdź -   8 najlepszych motywów LXDE

YB_contacts

Po dodaniu kontaktu przesuń palcem w prawo i dotknij domyślnej wiadomości Yo, B * TCH, aby przewinąć inne warianty, wybierz ten, który Ci się podoba i dotknij „Wyślij”. Możesz ulepszyć lub kupić więcej powitań, otwierając szufladę nawigacji i dotykając Pakiet powitań. Paczki są podzielone według typu wiadomości, dzięki czemu możesz kupować paczki na powitanie lub wysyłanie codziennych wiadomości. Powiem, że każdy pakiet kosztuje 0,99 $ i stanowi kosztowny sposób komunikowania się ze znajomymi. Aaron Paul i, co ważniejsze, twórcy aplikacji i zespół marketingowy powinni zdać sobie sprawę, że większość użytkowników nie jest kucharzami metamfetaminy, którzy zarabiają dużo pieniędzy (proszę, nigdy nie bierz narkotyków, nigdy).

Sprawdź -   Zorganizuj wideokonferencję, gdy nikt nie potrzebuje konta

YB_messagesYB_options

Aplikacja jest całkiem fajna dla każdego, kto kocha Breaking Bad, projekt jest dobrze wykonany i nie jestem nawet zły, że muszę się zarejestrować, aby z niej korzystać. Paczki z życzeniami i ich ceny są tutaj prawdziwym problemem, który należy szybko naprawić.

Zainstaluj YB z App Store