Wyślij aplikacje z Chrome, aby zainstalować na swoim iPhonie

W App Store są tysiące aplikacji. Instalacja ich jest dość łatwa z urządzenia iOS i trochę niezręczna, jeśli robisz to za pomocą iTunes. Tam, gdzie App Store jest niesamowity ze względu na swoją kolekcję aplikacji, nie jest naprawdę wygodny, jeśli chodzi o instalowanie aplikacji. Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda wygoda, zobacz, jak Sklep Google Play umożliwia instalowanie aplikacji na Androida. Możesz wysłać polecenie instalacji z przeglądarki i rozpocząć pobieranie aplikacji bez konieczności dotykania urządzenia. Apple nie ma czegoś takiego, ale LookMark to bezpłatna aplikacja na iOS, która współpracuje z rozszerzeniem Chrome, aby zapewnić podobne wrażenia.

LookMark umożliwia wysyłanie aplikacji z Chrome na pulpicie do aplikacji LookMark na urządzeniu z systemem iOS. Po dotknięciu aplikacji w aplikacji LookMark rozpocznie się instalacja.

W przeglądarce Chrome zainstaluj rozszerzenie LookMark, a następnie przejdź do strony aplikacji iTunes. Będziesz musiał utworzyć konto w LookMark, więc zrób to najpierw. Rozszerzenie dodaje małe kółko w pasku adresu URL, które jest widoczne tylko wtedy, gdy jesteś na stronie App Store. Po zarejestrowaniu się kliknij ikonę rozszerzenia. Zgłosi jedną znalezioną aplikację, podając jej nazwę i nazwę wydawcy.

lookmark-one-app-found

Aby wysłać aplikację na urządzenie iOS, po prostu włącz przełącznik obok nazwy aplikacji.

lookmark-send-app

Zainstaluj aplikację na swoim iPhonie i zaloguj się. Zostanie ona wypełniona listą wszystkich aplikacji przesłanych do niej z przeglądarki. Dotknij aplikacji, aby otworzyć ją w Lookmark i dotknij „Pobierz”, aby ją kupić i zainstalować. Zainstalowana aplikacja nie znika automatycznie z listy. Aby usunąć aplikację z listy, przesuń palcem w lewo i dotknij Usuń.

lista-znacznikówlookmark-remove-list

LookMark działa również jako rozszerzenie iOS, więc jeśli chcesz dodać aplikację do zakładek i zainstalować ją później (np. Gdy masz połączenie z siecią Wi-Fi), możesz użyć menu akcji udostępniania, aby wysłać ją do aplikacji.

send-app-lookmark znak wyglądu aplikacji

Zainstaluj Lookmark z App Store

Zainstaluj Lookmark z Chrome Web Store