Wyślij do kontaktu wiadomości wyzwalane lokalizacją [Android]

Udostępnij teraz w social media:

Powszechną praktyką jest meldowanie się u kogoś lub zlecanie, aby ktoś zameldował się u Ciebie, gdy dotrze do domu. Możesz iść do domu sam lub martwić się, że przyjaciel lub członek rodziny dotrze bezpiecznie do domu. W obu przypadkach ludzie wyślą szybką wiadomość lub wykonają krótki telefon, aby zapewnić każdego, kto czeka, że ​​bezpiecznie dotarli do celu. Buzzer to aplikacja na Androida, która to automatyzuje. Możesz zapisać w nim różne lokalizacje, takie jak praca i dom, a za każdym razem, gdy dotrzesz do lokalizacji, możesz skonfigurować wiadomość tak, aby była wysyłana do jednego lub wielu kontaktów.

  Necta to program uruchamiający Androida przeznaczony dla dzieci i osób starszych [Android]

Buzzer wymaga Twojego numeru telefonu do działania i zweryfikuje go za pomocą wiadomości tekstowej. Po zarejestrowaniu się do korzystania z aplikacji kontynuuj i zaznacz swoją pierwszą lokalizację za pomocą wbudowanej mapy. Dotknij pływającego przycisku plusa, aby utworzyć wiadomość do wysłania z właśnie dodanej lokalizacji. Utwórz wiadomość i wybierz jeden lub więcej kontaktów. Po zakończeniu dotknij „Ustaw buzza”. Jeśli chcesz wysłać ostrzeżenie tylko raz, np. Gdy dotrzesz na lotnisko, zaznacz pole „Tylko raz” u dołu.

Komunikat o lokalizacji-brzęczyka

Po ustawieniu powiadomienia o wiadomości automatycznie powiadomi Twój kontakt za pośrednictwem wiadomości tekstowej, gdy dotrzesz do skonfigurowanej lokalizacji. W ustawieniach aplikacji możesz ustawić dokładny obwód dla lokalizacji do 200 m, 1 km lub 10 km od lokalizacji. Aplikacja ma również tryb oszczędzania energii, gdy bateria jest słaba, ale jej włączenie spowoduje, że śledzenie lokalizacji będzie mniej dokładne.

  Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić system Android za pomocą Google One

Precyzja lokalizacji brzęczykaustawienia brzęczyka

Aplikacja ma alerty, które informują o wysłaniu wiadomości i możesz skonfigurować te alerty w jej Ustawieniach. To całkiem niezła aplikacja, dzięki której Twoi bliscy wiedzą, kiedy bezpiecznie dotarłeś do celu, i zwalnia Cię z obowiązku pamiętania o wysłaniu wiadomości.

Zainstaluj Buzzer ze sklepu Google Play

x