Wysoce wydajna i łatwa w użyciu prawdziwie globalna platforma chmurowa

Wśród potężnych i renomowanych dostawców usług w chmurze, takich jak AWS, GCP i Azure, istnieje inny dostawca usług w chmurze, G-Core Labs Cloud, który w dzisiejszych czasach nabiera tempa.

Powodem tego jest między innymi prawdziwie globalna obecność platformy, solidna wydajność i funkcje oraz przystępna cena.

Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą, czy przedsiębiorstwem, potrzebujesz ekonomicznego rozwiązania w chmurze o doskonałej wydajności. Jednak znalezienie takiego rozwiązania czasami staje się trudne, zwłaszcza dla małych firm.

A co, jeśli powiem, że istnieje rozwiązanie, które jest przyjazne dla budżetu, ale zawiera najnowsze technologie wspierające rozwój nowoczesnego oprogramowania?

Brzmi interesująco, prawda?

Tego możesz się spodziewać po G-Core Labs Cloud!

W tym artykule omówię G-Core Labs Cloud, aby pomóc Ci zdecydować, czy ta platforma jest dla Ciebie odpowiednia.

Co to jest chmura G-Core Labs?

Chmura G-Core Labs jest wydajną infrastrukturą chmury dostępną natychmiast do wykorzystania w zrównoważonym rozwoju oprogramowania. Jest to potężna, globalna i bezpieczna chmura brzegowa, która może obsługiwać największe obciążenia i metawersy i jest odpowiednia dla aplikacji AI.

To wielofunkcyjne centrum danych umożliwia szybkie wdrożenie nieograniczonej liczby wirtualnych zasobów za pomocą kilku kliknięć z biura lub domu. Usługa G-Core Labs Cloud została utworzona w Luksemburgu w Europie i jest zgodna z RODO. Jest dostępny przez cały czas i dostępny z dowolnego miejsca na całym świecie dzięki solidnej infrastrukturze i sieci. Pozwala to również zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na drogim sprzęcie.

Platforma jest mniej kosztowna i łatwa do skalowania zgodnie z wymaganiami Twoich projektów. Korzystając z tej platformy chmurowej, firmy mogą znacznie przyspieszyć opracowywanie, testowanie i wdrażanie swoich projektów przy minimalnych nakładach inwestycyjnych.

Cechy

Oto niektóre z głównych funkcji G-Core Labs Cloud:

 • Możliwości AI: G-Core zapewnia platformę AI obsługiwaną przez IPU Graphcore, które są 2 razy wydajniejsze niż dobrze znani międzynarodowi konkurenci. Platforma ta pozwala zespołom biznesowym i programistycznym znacznie skrócić czas wprowadzania na rynek aplikacji opartych na sztucznej inteligencji. Platforma AI obsługuje pełny cykl uczenia maszynowego, co pozwala organizować ciągłe dostarczanie modeli, współpracować nad nimi w czasie rzeczywistym i uzyskać dostęp do katalogu gotowych szablonów i modeli.
 • Bare metal: to rozwiązanie pozwala uzyskać gotową do użycia, fizyczną usługę, którą można wdrożyć w ciągu kilku minut, którą można następnie wykorzystać w połączeniu z innymi usługami dostawcy w celu zbudowania elastycznej infrastruktury chmury z prostym zarządzaniem zasobami, równowagą i sieciami.
 • Pamięć masowa: G-Core Labs Cloud zapewnia obiektową pamięć masową (pamięć zgodną z S3), dzięki czemu można szybciej skalować. Możesz także okresowo tworzyć migawki zasobów serwera i przechowywać dane na różnych typach dysków.
 • Load Balancers: Platforma posiada load balancery do zarządzania obciążeniami infrastruktury za pomocą interfejsów API. Pomaga to zapewnić dostępność Twojej aplikacji podczas skoków ruchu.
 • Cloud CDN: Przyspiesz prędkość ładowania wszystkich aplikacji dzięki wydajnej usłudze CDN w chmurze i rozpowszechniaj treści na całym świecie, bez względu na to, gdzie jesteś.
 • VPN: Dzięki G-Core Labs Cloud możesz skonfigurować wirtualne sieci prywatne (VPN), nawet między serwerami fizycznymi a instancjami wirtualnymi. Ponadto otrzymasz sieci VPN typu site-to-site na całym świecie.
 • Połączenia bezpośrednie: Organizują bezpośrednie połączenia sieciowe między ich globalną chmurą a Twoim sprzętem.
 • Kontenery: możesz wdrażać i optymalizować swoje klastry i aplikacje za pomocą kontenerów, takich jak Kubernetes. Ponadto uprość wdrożenia w chmurze za pomocą gotowych funkcji opisujących logikę biznesową aplikacji.
 • Hybrydowa chmura: możesz szybko przejść do ich chmury z dowolnej innej platformy bez utraty danych. Nawet w przypadku awarii i awarii możesz chronić swoją infrastrukturę IT przed przestojami. G-Core Labs Cloud oferuje również możliwość zaprojektowania niestandardowej infrastruktury chmury lokalnie we własnym centrum danych.
 • Monitorowanie i logowanie: G-Core Labs Cloud oferuje jedno repozytorium, w którym możesz zbierać logi i analizować je dla wszystkich swoich aplikacji. Będziesz mógł wykryć problemy i zagrożenia oraz uzyskać natychmiastowe informacje o zdarzeniach, aby podjąć działania. Zapewni to, że Twoje aplikacje będą bezpieczne przed atakami i dobrze działają.
 • Narzędzia programistyczne: bez problemu uzyskasz lepszą kontrolę dostępu do wszystkich wdrożeń i zasobów. Platforma pozwoli Ci również monitorować działania Twoich użytkowników z punktu widzenia bezpieczeństwa. Dodatkowo otrzymasz wydajne API do zarządzania usługami w chmurze wraz z opcją Terraform.
 • Lokalizacje centrów danych: możesz wdrożyć swoje instancje w dowolnym wybranym przez siebie regionie, który jest najbliżej Twojej lokalizacji. G-Core Labs ma chmurę w ponad 15 lokalizacjach, obejmującą pięć kontynentów – Amerykę Północną, Amerykę Południową, Afrykę, Azję i Australię. Jego solidna sieć brzegowa ma ponad 150 punktów obecności w ponad 130 miastach. Ponadto jego wskaźnik odpowiedzi wynosi poniżej 20 lat, co jest jednym z najlepszych na rynku. Dokładne lokalizacje to:
 • Chicago, Santa Clara i Manassas w USA
 • Paryż, Amsterdam, Frankfurt i Luksemburg w Europie
 • Singapur, Ałmaty, Tokio i Hongkong w Azji
 • Stambuł w Turcji
 • Sydney, Johannesburg i Sao Paulo już wkrótce.

Nie musisz bez końca szukać centrum danych poziomu IV; po prostu kup zaawansowany sprzęt i uaktualnij go w razie potrzeby.

Oferty

G-Core Labs Cloud oferuje wszystkie trzy usługi oparte na chmurze — usługi FaaS, PaaS i IaaS, których potrzebujesz.

Maszyny wirtualne (VM)

G-Core Labs Cloud zapewnia gotowe instancje wirtualne, które możesz wdrożyć szybciej, nawet w ciągu 10 minut. Skorzystasz również z rynku aplikacji dla wielu gotowych usług i systemów do wyboru dla swoich projektów.

Możesz uzyskać dostęp do obrazów wysokiej jakości, robić migawki maszyn wirtualnych (VM) i cofać zmiany, kiedy tylko chcesz. Możesz także skalować infrastrukturę wirtualną, dodawać więcej dysków SSD w zależności od wymagań i zarządzać obciążeniami infrastruktury za pośrednictwem interfejsów API, aby zapewnić dostępność aplikacji podczas skoków ruchu za pomocą systemów równoważenia obciążenia.

Ponadto masz możliwość wyłączenia, a następnie migracji publicznego protokołu IPv4 swoich projektów na żądanie do innych zasobów. Możesz łączyć się bezpośrednio z VPC i sieciami publicznymi oraz wybrać dowolną lokalizację centrum danych bliżej Twojej okolicy. Będziesz mógł łatwo zarządzać wszystkimi konfiguracjami i organizować swoje maszyny wirtualne za pośrednictwem interfejsów API.

Ponadto otrzymasz zaporę w chmurze, aby skonfigurować reguły bezpieczeństwa dla maszyn wirtualnych. Platforma jest również wyposażona w ochronę przed atakami DDoS w warstwie transportowej i sieciowej. Ich zespół obsługi klienta 24/7 jest również doskonały, gdzie możesz korzystać z pomocy w czasie rzeczywistym, wysokiej jakości pomocy technicznej i szybkiej integracji.

Serwery Bare Metal

Wdrażaj usługi i aplikacje na potężnych serwerach G-Core Labs Cloud. Korzystaj z zasobów obliczeniowych z serwerów fizycznych bez stresu, a także rezerwuj zasoby na dłuższy czas. Otrzymasz również różne typy dysków do przechowywania danych.

G-Core Labs Cloud oferuje ponad 15 lokalizacji centrów danych na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Afryce, Azji i Afryce. Otrzymasz także dostęp do nieograniczonych zasobów obliczeniowych. Możesz zarządzać wszystkimi swoimi serwerami z Terraform i interfejsów API.

Korzystając z jednej sieci prywatnej, możesz korzystać zarówno z maszyn wirtualnych, jak i serwerów dedykowanych. Twoje serwery będą bezpieczne przed atakami DDoS w warstwie transportowej i sieciowej. Uzyskasz dostęp do centrów danych III i IV poziomu z maksymalną liczbą kanałów Gbps. Otrzymasz również 99,95% SLA wraz z gwarancją finansową i responsywnym wsparciem technicznym 24/7.

Teraz, gdy mamy już pewne zrozumienie G-Core Labs Cloud, zacznijmy recenzję w oparciu o łatwość użytkowania, wydajność, bezpieczeństwo, wsparcie i ceny.

Łatwość użycia

Wygodny panel sterowania

G-Core Labs Cloud oferuje wygodny panel sterowania w chmurze, który jest łatwy w użyciu. Można go zintegrować z wieloma produktami i usługami infrastrukturalnymi, takimi jak CDN, produkty do przesyłania strumieniowego, narzędzia do zapobiegania atakom DDoS, usługi hostingu DNS i systemy pamięci masowej.

Dostęp do wszystkich usług uzyskasz za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika konta wraz ze wsparciem w języku angielskim, co jest świetne, jeśli go znasz. Ponadto jego dokumentacja jest obecnie dostępna w języku chińskim i niemieckim.

Rynek aplikacji

G-Core Labs umożliwia dostęp do gotowych usług i systemów, których możesz używać do swoich wdrożeń, bez konieczności tworzenia ich od zera.

Dostępne usługi obejmują Rust Server, GitLab, Jenkins, Grafana, Nexus, Prometheus, LAMP i inne.

Wydajność

G-Core Labs Cloud wykazuje wysoką wydajność bez względu na to, jakie oprogramowanie chcesz wdrożyć. Pomoże poprawić wrażenia użytkowników dzięki niesamowitej szybkości i czasom reakcji.

Platforma jest zasilana przez jedną z głównych sieci brzegowych i posiada najlepsze europejskie i amerykańskie technologie. Infrastruktura G-Core Labs Cloud jest oparta na najnowszej generacji procesorów Intel, w tym trzeciej generacji Intel Xeon Scalable. Ponadto ma moc europejskich innowacji, w tym IPU firmy Graphcore, które są dwa razy wydajniejsze w porównaniu z wieloma renomowanymi dostawcami chmury.

Maszyny wirtualne platformy i serwery bare-metal zapewniają wyjątkową wydajność, dzięki czemu jest gotowa na płynne aplikacje AI i metawersy oraz może wytrzymać duże obciążenia.

Co więcej, G-Core Labs Cloud jest jednym z pierwszych dostawców usług w chmurze serwerów bare metal dla dużych obciążeń. W rzeczywistości połączenie jednostek IPU Graphcore i serwerów typu bare metal sprawia, że ​​platforma jest najlepszą usługą, jeśli tworzysz produkty i usługi oparte na sztucznej inteligencji oraz zajmujesz się projektami o dużym obciążeniu.

Bezpieczeństwo

Cyberataki stanowią poważne zagrożenie w cyfrowym świecie. Ale jeśli jesteś z G-Core Labs, nie musisz się zbytnio martwić. Oferują doskonałe funkcje bezpieczeństwa, aby chronić Twoje serwery przed atakami.

 • Otrzymasz ochronę przed atakami DDoS, aby zabezpieczyć serwery i zasoby w warstwie transportowej i sieciowej.
 • Web Application Firewall (WAF) dla ochrony przed atakami DDoS na poziomie aplikacji, wraz z ochroną przed OWASP Top 10 Vulnerabilities.
 • Zapora w chmurze chroniąca serwery przed przychodzącym i wychodzącym ruchem sieciowym.
 • Zarządzanie sekretami, w którym można przesyłać pliki PKCS12 i dodawać odbiorniki HTTPS do systemów równoważenia obciążenia.

Wszystkie dostarczane przez nich klastry serwerów znajdują się w centrach danych Tier III i Tier IV przez globalnych liderów zarządzania centrami danych, takich jak Digital Realty, European Data Hub, Equinix i inne. G-Core Labs Cloud to wczesny dostawca usług w chmurze, który obsługuje standard szyfrowania Intel Software Guard Extensions (SGX), który oferuje sprzętowe szyfrowanie pamięci, które izoluje określony kod aplikacji i dane w pamięci. Ich potężna infrastruktura sprzętowa i chmurowa pomaga również poprawić bezpieczeństwo danych.

Ponadto G-Core Labs dba o zgodność z przepisami, aby chronić Twoją firmę przed karami. Zapewnia zgodność z RODO w zakresie prywatności danych i jest certyfikowany przez PCI DSS w zakresie przechowywania, przesyłania i przetwarzania informacji o kartach płatniczych. Platforma jest również zgodna z normą ISO 27001.

Wspierać się

Otrzymasz wsparcie techniczne premium z dostępnością 24/7. Ich eksperci mogą pomóc w integracji, utrzymaniu infrastruktury chmury i monitorowaniu w czasie rzeczywistym. Możesz skontaktować się z nimi przez telefon, e-mail lub zgłoszenie do pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc.

Przyjmują zwinne podejście do rozwiązywania problemów i oferują wsparcie techniczne premium. Mogą wdrażać nowe lokalizacje w chmurze na żądanie, instalować więcej pojemności w ciągu tygodnia (zamiast miesięcy) i szybko wdrażać chmury prywatne i hybrydowe.

Ich wsparcie techniczne premium jest dostępne 24/7 w języku angielskim i niemieckim. Dokumentują również wszystkie procesy i prowadzą dzienniki zadań każdego działania, aby zachować przejrzystość wobec klientów. Będziesz otrzymywać comiesięczne raporty, które pozwolą przewidzieć obciążenie infrastruktury i odpowiednio zaplanować budżet. Ponadto możesz skorzystać z ich bazy wiedzy, aby znaleźć instrukcje dotyczące konfigurowania usług w chmurze i zarządzania nimi.

cennik

G-Core Labs ma przejrzystą politykę cenową, w której płacisz tylko za liczbę zużywanych zasobów obliczeniowych, a nie za ruch. Ich cena jest prawie o 30% tańsza w porównaniu do średniej ceny rynkowej.

Uzyskaj ceny dostosowane do Twoich wymagań dotyczących zasobów. Oferują różne konfiguracje wirtualnych procesorów (vCPU), pamięci RAM, typów maszyn wirtualnych i typów systemów operacyjnych, z których możesz wybierać.

 • vCPU: do 32 vCPU.
 • RAM: do 256 GB.
 • Typy procesorów: CPU, GPU, SGX, wysokiej częstotliwości MEM, SHR i STD.
 • Typy systemów operacyjnych: Linux i Windows

Jeśli zdecydujesz się na hostowanie aplikacji w Chicago w Stanach Zjednoczonych, podstawową maszynę wirtualną możesz uzyskać za mniej niż 15 USD miesięcznie. Akceptują płatności za pośrednictwem PayPal, Visa, MasterCard itp.

Jak G-Core Labs może pomóc małym i dużym firmom?

Firmy z całego świata mogą wykorzystać G-Core Labs Cloud do obsługi swoich wdrożeń za pomocą wydajnych, wydajnych i skalowalnych platform.

Cieszy się zaufaniem największych firm z USA, Azji i Europy w sektorze finansów, fintech, handlu detalicznego, biznesu medialnego, gier i SaaS. Ta platforma jest odpowiednia dla firm wszystkich typów, od małych po przedsiębiorstwa. Niektóre firmy, które ufają G-Core Labs Cloud to Avast, Wargaming, Metro Cash & Carry, Sandbox Interactive, TradingView i inne.

Najważniejsze powody, dla których warto rozważyć korzystanie z G-Core Labs Cloud:

#1. Opłacalny

G-Core Labs Cloud jest około 30-70% bardziej opłacalny w porównaniu z głównymi dostawcami usług w chmurze, takimi jak AWS, Azure, Google Cloud Platform, Alibaba Cloud i IBM Cloud. Utrzymują przejrzyste ceny w modelu płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem i nie pobierają opłat za ruch wychodzący.

Ponadto platforma jest o około 20-30% tańsza w porównaniu do europejskich konkurentów, takich jak OVHcloud, Atos, LeaseWeb itp.

#2. Prawdziwie globalny

Lokalizacje na świecie

Platforma w chmurze jest zasilana przez niezwykle wydajną sieć brzegową, która ma prawdziwie globalny charakter. Jest rozmieszczony na pięciu kontynentach w ponad 150 punktach obecności, aby obsługiwać firmy z całego świata. Jednak nie dostaniesz tego w przypadku głównych dostawców chmury.

Alibaba Cloud obejmuje głównie Azję i Oceanię, podczas gdy AWS, Azure, IBM Cloud i GCP są bardziej zaawansowane w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych, natomiast osiągają przeciętne wyniki w Azji Środkowej, Europie Wschodniej i WNP.

#3. Goły metal jako usługa

G-Core Labs Cloud oferuje usługi typu bare metal jako usługę i jest jednym z pierwszych dostawców usług, którzy to robią. Ich serwery bare metal są wydajne i wydajne, aby wspierać Twoje wdrożenia dzięki IPU i procesorom nowej generacji firm Graphcore i Intel.

Wniosek: czy powinieneś wybrać chmurę G-Core Labs?

Jeśli szukasz wydajnej, skalowalnej i łatwej w obsłudze platformy w chmurze do tworzenia nowoczesnych aplikacji w przystępnej cenie, Chmura G-Core Labs to niewątpliwie świetna opcja. Ta platforma oferuje nie tylko potężne serwery bare metal i maszyny wirtualne, ale także najnowszy sprzęt, prawdziwie globalną obecność i inne przydatne funkcje wspierające Twoje wdrożenia.

Jak wskazano powyżej, możesz zaoszczędzić około 30-70% dzięki G-Core Labs Cloud w porównaniu do znanych dostawców chmury. Dlatego, niezależnie od tego, czy jesteś dużą firmą, czy małą, możesz wykorzystać tę platformę chmurową do swoich projektów.

x