Wyzwalaj akcje w wielu aplikacjach, aby zautomatyzować przepływ pracy dzięki Zapier

Produktywność to nie praca wymagająca jednej aplikacji. W normalnym dniu roboczym używamy różnych aplikacji do załatwiania spraw i często nasze zadania są zbędne. Jedynym sposobem radzenia sobie ze zbędną pracą jest jej zautomatyzowanie, a Zapier to aplikacja, która pomaga łączyć aplikacje zwiększające produktywność, takie jak Slack, Salesforce, Trello i inne. Aplikacja pozwala zdefiniować zdarzenia, które, gdy wystąpią w jednej aplikacji, z kolei będą wyzwalać akcje w jednej lub kilku aplikacjach. Tym, co wyróżnia te wyzwalacze zdarzeń i ich akcje, jest to, że nie ogranicza się do bycia prostym wyzwalaczem i działaniem między dwiema aplikacjami, zamiast tego jeden wyzwalacz może wywołać akcję w wielu aplikacjach.

Zapier istnieje już od jakiegoś czasu i zrobił mniej więcej to samo, co IFTTT. Jednak od dziś usługa dodała nową funkcję, którą nazywają „Multi-zaps”. Zap to proste zdarzenie wyzwalające-akcja, które tworzysz przez połączenie dwóch aplikacji, a wielokrotne zapy to wyzwalacz, który powoduje zdarzenie akcji w więcej niż jednej aplikacji. Ta funkcja oszczędza kłopotu z koniecznością konfigurowania oddzielnego „ zapa ” dla każdej aplikacji, którą chcesz połączyć z pojedynczym wyzwalaczem.

Multi-zap rozpoczyna się od aplikacji wyzwalającej, do której dodajesz na przykład akcję; jeśli udostępnisz zdjęcie na Instagramie, zostanie ono udostępnione również na Twoim koncie na Twitterze. Aby przekształcić to w multi-zap, po prostu kliknij przycisk plus, aby dodać drugą aplikację. Otrzymasz jeden wyzwalacz, który spowoduje akcję w różnych aplikacjach.

Multi-zap jest dostępny dla użytkowników Zapier w ramach bezpłatnego abonamentu przez czternastodniowy okres próbny i jest dostępny dla wszystkich użytkowników premium. Biorąc pod uwagę aplikacje obsługiwane przez Zapier, tj. MailChimp, Salesforce, Slack itp., Multi-zap to coś, z czego mogą czerpać znaczne korzyści zaawansowani użytkownicy oraz małe i średnie firmy.

Poza faktem, że wielokrotne zapy odszyfrowują i zmniejszają liczbę „ zapów ”, które musisz skonfigurować, znacznie upraszcza proces. Zapier umożliwia dodawanie filtrów między dowolnymi dwoma działaniami, co zapewnia większą kontrolę nad połączonymi aplikacjami. Co więcej, Zapier umożliwia połączenie wielu kont tej samej aplikacji, np. Wielu kont na Twitterze lub wielu kont na Instagramie podczas tworzenia Zap. Dla firm Zapier właśnie stał się niezbędną aplikacją.

Wypróbuj Multi-zapy

x