Wzbogać swoją przeglądarkę o 10 losowych generatorów stron internetowych

Posiadanie tej samej strony głównej za każdym razem, gdy otwierasz przeglądarkę internetową, po pewnym czasie może się znudzić. Oto dziesięć witryn internetowych, które za każdym razem, gdy otworzysz przeglądarkę, będą dostarczać Ci losowych zabawnych faktów, filmów lub informacji.

Jeśli chcesz zachować istniejącą stronę główną, zawsze możesz coś zmienić, mając wiele stron głównych. Kliknij prawym przyciskiem myszy poniższe łącza, aby skopiować potrzebne łącze i dodać je do ustawień strony głównej (lub dodać do zakładek) w wybranej przeglądarce.

Nie wiesz, jak zmienić stronę główną? Zapewnimy Ci ochronę, niezależnie od tego, czy korzystasz z przeglądarki Chrome, Edge, Firefox czy Safari.

Wikipedia

Logo Wikipedii

Ulubiona encyklopedia wszystkich –Wikipedia– ma opcję losowej strony, która wyświetli stronę ze swojego zbioru prawie 6 milionów stron.

Jeśli chcesz użyć innego języka, zmień „en” w adresie URL na odpowiedni język, na przykład „es” dla hiszpańskiego lub „de” dla niemieckiego. Jest to również bardzo przydatne, jeśli uczysz się nowego języka.

Ponadto większość witryn zbudowanych w oparciu o ten format wiki ma opcję „losową”, która łatwo prowadzi nas do. . .

Wookieepedia

Logo Wookiepedia

Plik Wookiepedia wiki zawiera również opcję losowej strony. Jeśli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen – tak jak wielu z nas w newsblog.pl – to istnieje duża szansa, że ​​pochłonie to czas jak nic innego.

Możesz przeczytać długą historię postaci, miejsca lub broni, o których wcześniej praktycznie nic nie wiedziałeś. Następnie klikasz linki do innych interesujących postaci, miejsc lub broni, a zanim się zorientujesz, będziesz mieć otwarte 20 zakładek i przez godzinę nie zrobiłeś nic produktywnego. Zapytaj nas, skąd wiemy.

Reddit

Logo Reddit

Uwielbiasz Reddit, ale masz problem z przeczytaniem czegokolwiek poza swoimi ulubionymi subredditami? Ten jeden jest dla Ciebie.

Wskazując stronę główną przeglądarki na r / losowo, zostaniesz przeniesiony na subreddit, którego być może nigdy wcześniej nie widziałeś. Ostrzegamy jednak, że niektóre subreddity niewątpliwie wciągną cię w kłótnię, debatę lub historię w sposób, w jaki może to zrobić tylko Reddit.

Iluzje optyczne

Logo BrainBashers

Kto nie lubi patrzeć na coś, co sprawia, że ​​czujemy, że nie możemy ufać własnym oczom i może przyprawić nas o ból głowy? Nikt, to kto.

BrainBashers ’ Opcja losowej strony przenosi cię do losowego złudzenia optycznego, więc możesz zacząć każdy dzień, pamiętając, że naprawdę nie zawsze możesz uwierzyć w to, co widzisz. Musisz mieć włączony JavaScript, abyś mógł kliknąć każdą iluzję, aby zobaczyć „rzeczywistość” za nią.

Tapety

Logo Wallhaven

Od jednej wizualnej uczty do drugiej, tylko tym razem obrazy nie mają wywoływać migreny: kolekcja przypadkowych i często pięknych tapet z Wallhaven. To zdecydowanie kolejna strona, która może wciągnąć Cię w długie okresy przeglądania, ale to sztuka, prawda? Więc jest ok.

Kolorowanki

Tylko kolorowe logo

Jeśli jesteś osobą, która woli pokolorować własne obrazy, zamiast przeglądać prace innych, co powiesz na losowy wybór stron do kolorowania, z których możesz drukować Tylko kolor? To szansa na stworzenie własnej sztuki i jednocześnie trochę uważności.

Produkty na Etsy

Logo Etsy

Jeśli chodzi o sztukę i piękne rzeczy, a może o niektórych losowe znaleziska Etsy? Nie tyle przypadkowa strona, ile losowe wyszukiwanie, ale wyniki zmieniają się dość regularnie.

Jeśli chcesz robić zakupy za dziwne rzeczy, których normalnie byś nie znalazł, spowoduje to wyczerpanie konta PayPal, zanim się zorientujesz.

Cytaty

Logo strony z cytatami

Szukasz czegoś bardziej gustownego i dostojnego? Wizyta Strona z ofertami i mieć kilka przypadkowych cytatów od osób zarówno rzeczywistych, jak i urojonych.

Każdy cytat zawiera linki do innych cytatów autora, jeśli uznasz je za szczególnie interesujące. Następnie zapamiętaj je, abyś mógł wydawać się mądry w oczach współpracowników.

Słownik miejski

Logo słownika miejskiego

Od wzniosłego do NSFW. Słownik miejski ma losową stronę, która z pewnością nauczy Cię nowych definicji, których wcześniej nie znałeś. Uczciwe ostrzeżenie: prawie na wszystko tutaj nie należy patrzeć w pracy lub w obecności dzieci.

Losowe filmy z YouTube

Losowe logo list

Niestety, sam YouTube nie ma opcji losowej. Szczęśliwie, RandomLists (który ma również losowe strony dla kino, piosenki, i gify) przyszedł na ratunek.

Filmy nie są całkowicie przypadkowe, ponieważ mają tendencję do ostatnio popularnych filmów. Ale z tysiącami filmów przesyłanych codziennie na platformę do przesyłania strumieniowego, istnieje duże prawdopodobieństwo, że rzadko je widzieliście.

Inne losowe witryny

Zabierz mnie do innej bezużytecznej ramki logo witryny

Jeśli chcesz naprawdę przypadkowej głupoty, Bezużyteczna sieć jest perfekcyjnie. Zawiera przycisk, który klikasz, aby przejść do całkowicie przypadkowych – i bezcelowych – witryn internetowych.

Na przykład możesz wylądować na stronie internetowej, takiej jak Tiny Tuba, który zawiera obraz bardzo małej tuby, która po kliknięciu gra kilka dźwięków. Całkowicie bezcelowe i całkowicie radosne.