Xbox One ciągle się wyłącza lub włącza

Twój Xbox One wyłącza się samo i zastanawiasz się, co się dzieje ?! To wcale nie powinno się zdarzyć, ale tak jest, więc to jest problem. Być może zastanawiasz się, czy Jesteś zostać zhakowanym. Cóż, nie, ale jednocześnie nigdy nie można wykluczyć niczego w dzisiejszych czasach. Chociaż jesteśmy pewni, że Twój Xbox One nie jest wtrącał się z siłami zewnętrznymi uważamy, że niektóre z rzeczy, które omówimy poniżej, są prawdopodobnie przyczyną, więc przetestuj je, aż znajdziesz takie, które naprawi twój widoczny problem.

Xbox One ciągle się wyłącza lub włącza

Xbox One ciągle się wyłącza lub włącza

Problemy z konsolą Xbox One są powszechne od czasu jej wydania. Dlatego mamy teraz szerszy pomysł na rozwiązanie wielu problemów. Jeśli Xbox One ciągle się wyłącza lub włącza, te wskazówki z pewnością pomogą Ci:

  1. Wyczyść przycisk zasilania pojemnościowego
  2. Sprawdź ustawienia Kinect
  3. Wyłącz natychmiastowe włączenie
  4. Wyłącz HDMI-CEC.

Przyjrzyjmy się szczegółowym sugestiom.

1) Wyczyść przycisk zasilania pojemnościowego

Oto rzecz: Microsoft upewnił się, że dodałem przycisk pojemnościowej mocy na Xbox One, i to nie wróży dobrze za każdym razem. Widzisz, ponieważ przyczyną są wrażliwe na dotyk zanieczyszczenia, więc weź miękką ściereczkę i po prostu ją wyczyść.

Przed przystąpieniem do czyszczenia przycisku upewnij się, że konsola jest odłączona od ściany.

2) Kinect, sprawca?

Jeśli jesteś jedną z niewielu osób, które nadal używają kamery Kinect na konsoli Xbox One, są duże szanse, że to może być problem. Mówiąc słowo „Xbox Off” lub „Xbox On” aparat automatycznie wyłączy się lub włączy konsolę.

Głos polecenia nie są idealne; dlatego wypowiadanie prostych słów może spowodować, że Kinect wyłączy Xbox One. W takim przypadku będziemy musieli wprowadzić pewne zmiany w kamerze, więc kontynuuj.

Aby wyłączyć tę funkcję, wybierz Ustawienia> Zasilanie i uruchamianie> Tryb zasilania i uruchamianie. Stamtąd należy wyłączyć Obudź Xbox mówiąc: „Cześć Cortana, Xbox włączony”. To powinno wystarczyć.

3) Wyłącz natychmiastowe włączenie

W.musimy przyznać; Natychmiastowe włączenie jest jedną z najfajniejszych funkcji dodanych przez Microsoft do Xbox One. Po włączeniu konsola przechodzi w stan uśpienia, co oznacza, jego bardzo łatwo go podnieść i uruchomić ponownie, ponieważ tak naprawdę nie było tak naprawdę.

Wyłącz, przechodząc do Ustawienia> Zasilanie i uruchamianie> Tryb zasilania i uruchamianie, a następnie wybierz Tryb zasilania. Stąd zmień Instant Na do oszczędzania energii, oraz Jesteś dobrze iść.

4) Wyłącz HDMI-CEC

Dla tych, którzy nie są świadomi, na rynku jest kilka telewizorów, które po włączeniu automatycznie uruchamiają konsolę Xbox One, co nie zawsze jest idealne. Jest to spowodowane funkcją o nazwie HDMI-CEC, dlatego zalecamy przejście do ustawień telewizorów i wyłączenie tej funkcji, dopóki nie będzie ponownie potrzebna.

Wszystkiego najlepszego.