Z łatwością odtwarzaj muzykę podczas jazdy dzięki aplikacji opartej na gestach [iOS]

Nasze telefony zastąpiły wiele rzeczy codziennego użytku, takich jak aparaty, odtwarzacze muzyki, radio, potrzeba pytania nieznajomych o drogę i nie tylko, ale teraz przyciągają one od nas dużo uwagi. Bez wątpienia słyszałeś, że iPady wkrótce zostaną zintegrowane z samochodami, a wiele osób już podłącza swoje iPhone’y i iPody do swoich pojazdów, aby móc słuchać muzyki ze swojej biblioteki iTunes. W zależności od tego, jak urządzenie jest podłączone do samochodu, przełączanie się między utworami, wstrzymywanie / odtwarzanie muzyki i zarządzanie głośnością może być wygodne lub nie. Traveling Tunes to aplikacja na iOS, która odtwarza muzykę z iTunes. Jest to prosta aplikacja do odtwarzania muzyki opartej na gestach, która ułatwia przełączanie się do następnego / poprzedniego utworu, wstrzymywanie / odtwarzanie muzyki i zarządzanie głośnością za pomocą prostych gestów dłoni. Posiada również specjalne ustawienia, które zwiększają głośność, im szybciej jedziesz, przyciemniają wyświetlacz w nocy lub po prostu odwracają kolory w nocy. Aplikacja ma bezpłatną wersję z reklamami i płatną wersję bez reklam, która kosztuje 1,99 USD.

Uruchom aplikację i dotknij ekranu, aby odtwarzać muzykę. Dotknięcie ekranu odtwarza lub wstrzymuje muzykę. Przesuń jednym palcem w górę, aby zwiększyć głośność, lub w dół, aby ją zmniejszyć. Przesuń w lewo, aby przewinąć do przodu i w prawo, aby przewinąć do tyłu. Aby przełączyć się do poprzedniego lub następnego utworu, przesuń odpowiednio w prawo i w lewo dwoma palcami. Aplikacja wyświetla powiadomienia na ekranie, aby pokazać, który gest machnięcia rozpoznał.

gracz

Aby uzyskać dostęp do ustawień aplikacji, dotknij i przytrzymaj na ekranie głównym. Ustawienia kolorów pozwalają wybrać motyw dla odtwarzacza. Dotknij opcji Jazda, aby zarządzać zachowaniem aplikacji podczas jazdy. Możesz ustawić, aby zwiększyć głośność, aby dopasować się do prędkości, i zarządzać wrażliwością aplikacji na wzrost prędkości. Na tym ekranie można włączyć opcje Dim at Night i Invert at Night, aby ułatwić odczytywanie nazwy utworu, wykonawcy i utworu.

Ustawienia gestów zapewniają pełną listę gestów obsługiwanych przez aplikację (a jest ich sporo) i pozwalają edytować je zgodnie z własnymi preferencjami. Możesz także zarządzać czułością głośności, tj. O ile aplikacja zwiększa lub zmniejsza głośność w odpowiedzi na gest. Możesz także zarządzać ruchem do przodu lub do tyłu na ścieżce w odpowiedzi na gest przewijania do przodu i do tyłu.

napędowygesty

Karta Układ pozwala wyłączyć wskazówki wizualne, które aplikacja daje, pozwala zarządzać miejscem, w którym tytuł utworu, nazwiska wykonawców i nazwa albumu pojawiają się w orientacji i pikselach. Dotknij opcji Tytuły, aby zarządzać sposobem wyświetlania informacji o utworach w odtwarzaczu. Aplikacja obsługuje orientację pionową i poziomą z wieloma opcjami dostosowywania, które pomogą Ci lepiej nią zarządzać. Ustawienia list odtwarzania umożliwiają dostosowanie domyślnego działania aplikacji po jej uruchomieniu, włączanie / wyłączanie odtwarzania losowego i powtarzania oraz wstrzymywanie odtwarzania muzyki po jej zamknięciu.

układodtwarzanie nagranego dźwięku

Aplikacja jest fajna, chociaż uważam, że lepiej byłoby jej używać na iPadzie, który może być zainstalowany w twoim samochodzie przez producenta lub nie. Jeśli ćwiczysz i umieściłeś telefon na desce rozdzielczej, podczas gdy biegasz kilka mil na bieżni, aplikacja jest całkiem przydatna. Choć zbudowany, aby ułatwić słuchanie muzyki podczas jazdy, może być pomocny w każdej sytuacji, gdy potrzebne są ręce lub Twoja uwaga, gdzie indziej.

Pobierz Traveling Tunes Free z App Store

Pobierz Traveling Tunes z App Store (1, 99 USD)