Zaawansowany system opieki oparty na IObit AI może przyspieszyć działanie systemu Windows i chronić dane wdzzwdz

Kluczowe znaczenie ma optymalizacja komputera z systemem Windows pod kątem wydajności i bezpieczeństwa.

Pomoże to utrzymać system we właściwym stanie, dzięki czemu można go w pełni wykorzystać i uniknąć częstych awarii, spowolnień i zagrożeń bezpieczeństwa.

Ale jak zapewnić optymalną wydajność komputera?

Chociaż możesz ręcznie usunąć niechciane pliki i aplikacje, których nie używasz do zwiększenia wydajności komputera; byłby to strzał z daleka, nie wspominając już o żmudnym.

Nie martw się; dostępne są rozwiązania ułatwiające czyszczenie i optymalizację komputera z systemem Windows, dzięki czemu działa on najlepiej.

Advanced SystemCare 16 firmy IObit to jedno rozwiązanie z nowoczesnymi technologiami czyszczenia komputera, zwiększania jego szybkości i zapewniania bezpieczeństwa danych.

Przyjrzyjmy się więc temu rozwiązaniu programowemu, aby określić, czy odpowiada ono Twoim potrzebom.

Wstęp

Advanced SystemCare 16 firmy IObit to oprogramowanie, które przyspiesza komputer, czyści go i chroni Twoje dane osobowe. To oprogramowanie wykorzystuje moc sztucznej inteligencji, aby proces był łatwiejszy i bardziej efektywny.

A najlepsze jest to, że Advanced SystemCare jest bezpłatny dla twojego komputera. Chociaż dostępne są płatne plany, takie jak PRO i Ultimate, jeśli Twoje wymagania są lżejsze, to bezpłatne rozwiązanie może wystarczyć.

Teraz aktualne pytanie brzmi – czy Advanced SystemCare 16 jest wart miejsca w twoim komputerze?

Zastanówmy się nad tym w tym krótkim przeglądzie Advanced SystemCare 16 na podstawie jego kluczowych funkcji, korzyści, wydajności i łatwości użytkowania.

Kluczowe cechy

Kluczowe cechy IObit Advanced SystemCare 16 to:

Optymalizacja szybkości systemu

Przyczyną niskiej szybkości komputera może być wiele, może to być wiele programów działających podczas uruchamiania systemu, nieznane usługi i aplikacje zajmujące pamięć, dysk twardy bez defragmentacji lub z jakiegokolwiek innego powodu.

Bez względu na to, kto jest winowajcą, Advanced SystemCare firmy IObit może to szybko naprawić i zoptymalizować system za pomocą ponad 30 narzędzi do rozwiązywania problemów. W ten sposób problemy będą rozwiązywane szybciej, a wydajność i szybkość komputera ulegną poprawie.

Dokładne czyszczenie

Advanced SystemCare wykorzystuje sztuczną inteligencję do dokładnego czyszczenia komputera i oszczędza czas spędzony na robieniu wszystkiego ręcznie. Korzystając z trybu AI, możesz spersonalizować plany skanowania i czyszczenia ton pamięci podręcznych, niepotrzebnych plików, niechcianych dzienników i pozostałości z usług, narzędzi, przeglądarek internetowych i komputera innych firm.

Ponadto jego sztuczna inteligencja uczy się na podstawie zachowań optymalizacyjnych i tego, jak działa komputer. W ten sposób staje się mądrzejszy w identyfikowaniu problemów i błędów oraz może je naprawić, aby Twój komputer był zoptymalizowany i czysty.

Ochrona danych

Advanced SystemCare koncentruje się na bezpieczeństwie danych i prywatności użytkowników oraz pomaga zminimalizować zagrożenia online. Usuwa Twoje ślady w Internecie, w tym hasła zapisane na komputerze, i ukrywa Twoje odciski palców w ponad 200 przeglądarkach i programach.

Ponadto może naprawiać luki w zabezpieczeniach i luki w zabezpieczeniach komputera z systemem Windows, aktualizować oprogramowanie do aktualnej wersji i starannie blokować dostęp podejrzanych programów do osobistych lub poufnych informacji.

Poprawia prędkość Internetu

Jeśli masz powolną prędkość pobierania i przesyłania strumieniowego, można obwiniać prędkość Internetu. A kiedy to się stanie, może to spowolnić Twoją produktywność, zwłaszcza gdy pracujesz zdalnie. Zabija również entuzjazm podczas grania w gry lub przesyłania strumieniowego filmów online.

Aby rozwiązać ten problem, Advanced SystemCare udostępnia narzędzie Internet Booster do diagnozowania sieci i komputera oraz pomaga zwiększyć prędkość Internetu, utrzymując maksymalną przepustowość sieci za pomocą jednego kliknięcia.

Tryb AI

Advanced SystemCare oferuje tryb AI do inteligentnego czyszczenia komputera i poprawiania jego szybkości w oparciu o stan wydajności komputera i nawyki optymalizacji. Może szybciej wykrywać problemy, aby Twój komputer działał jak najlepiej.

Ochrona firewall

Bezpieczeństwo w sieci to poważny problem, którym należy się zająć. W przeciwnym razie może dojść do naruszeń danych, phishingu, złośliwego oprogramowania, oprogramowania ransomware itp. Dlatego tak ważne jest zabezpieczenie sieci, urządzeń i systemów za pomocą technologii, które mogą przeciwdziałać zagrożeniom internetowym.

Zapora ogniowa jest jedną z takich technologii, a Advanced SystemCare zapewnia to. Po prostu utrzymuj dobrze działającą zaporę systemową, aby chronić swoje systemy i dane.

Sprawdza stan oprogramowania

Być może korzystasz z wielu programów i usług na swoim komputerze. I potrzebują okresowej aktualizacji, aby mogły dobrze funkcjonować. Zapewnia również bezpieczeństwo, ponieważ starsze wersje mogą mieć pewne luki w zabezpieczeniach lub luki, które atakujący mogą wykorzystać i przeprowadzić cyberataki.

Aby rozwiązać ten problem, możesz użyć Advanced SystemCare i zaktualizować swoje programy. Uchroni Cię przed lukami wysokiego ryzyka i zapewni bezpieczeństwo wszystkich sieci, urządzeń i plików. Ponadto pomoże to również optymalnie działać rozwiązaniom programowym.

Optymalizacja w czasie rzeczywistym

Twój komputer zwolni, gdy wyczerpie się miejsce na dysku i pamięć RAM. Dlatego tak ważne jest usuwanie niechcianych plików oraz optymalizacja pamięci i miejsca. Advanced SystemCare pozwala monitorować wydajność komputera w czasie rzeczywistym i automatycznie zwalniać więcej miejsca na dysku i pamięci RAM.

Narzędzie do czyszczenia dużych plików

Gdy na komputerze jest przechowywanych tak wiele dużych plików, wpłynie to na wydajność komputera. Jeśli więc ich nie potrzebujesz, usuń je z systemu lub przenieś na inne urządzenie pamięci masowej.

Dzięki Advanced SystemCare możesz łatwo zlokalizować i usunąć większe pliki oraz pozbyć się gigabajtów danych, których nie potrzebujesz. Pomoże to poprawić szybkość komputera.

Zgodność

Advanced SystemCare 16 firmy IObit to lekki program dla systemów operacyjnych Windows. Jest kompatybilny z Windows XP, Vista, Win 7, Win 8, Win 10 i Win 11. Ze względu na niewielką wagę nie zajmuje dużo miejsca w komputerze, co oznacza brak wpływu na szybkość.

Wydajność

Jeśli chodzi o wydajność i skuteczność Advanced SystemCare, nie zawiedziesz się. Zachwyci Cię nienagannymi, użytecznymi funkcjami, które działają tak, jak powinny. Dlatego to oprogramowanie pomoże Ci wyczyścić komputer i zoptymalizować jego szybkość i wydajność.

Wspaniale jest mieć wiele dobrych funkcji w oprogramowaniu, ale muszą one być skuteczne. Advanced SystemCare 16 oferuje to. Jego funkcje są skuteczne, a nie jakieś wymyślne sztuczki. Podstawowe funkcje, takie jak usuwanie pamięci podręcznej i plików tymczasowych, zwiększanie pamięci, zarządzanie procesami zaplecza itp., działają dobrze.

Jeśli chodzi o zwiększenie szybkości systemu i Internetu, Advanced SystemCare jest w tym dobry dzięki wydajnemu czyszczeniu i Internetowi Speed ​​Booster.

Prawdopodobnie zauważysz różnicę w przyspieszonej szybkości uruchamiania systemu, głównie w przypadku korzystania z dysku twardego. Dzięki SDD będziesz już miał lepszą prędkość, więc zauważona różnica nie będzie tak duża.

Ten przypadek jest taki sam w przypadku prędkości Internetu. Zauważysz dobrą różnicę w szybkości Internetu, jeśli masz wolniejsze połączenie. Ale jeśli masz już szybkie połączenie, zwiększenie prędkości nie zrobi wielkiej różnicy; jednak wciąż szybciej.

Jego aktualizator oprogramowania, ochrona zapory i inne funkcje związane z bezpieczeństwem są również dobre. Można jednak poprawić ich złośliwe blokowanie linków.

Łatwość użycia

Rozpoczęcie korzystania z zaawansowanego systemu IObit jest dość łatwe. Możesz go szybko zainstalować i zacząć z niego korzystać. Posiada nowoczesny i intuicyjny interfejs obsługujący dwie skórki, odpowiednie zarówno do użytku biznesowego, jak i osobistego. Skórka Readable jest bardziej odpowiednia do celów biznesowych.

Ponadto ma mały widżet pulpitu, który wyświetla bieżące zużycie procesora i pamięci RAM. Jeśli go klikniesz, zobaczysz monitor wydajności, który wskazuje zakładki dysku, pamięci RAM, procesora i metryk. Możesz także robić zrzuty ekranu i czyścić pamięć RAM za pomocą przycisków z interfejsu.

Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi możesz skanować w poszukiwaniu luk i modyfikacji w swoim systemie. Otrzymasz również raport ze skanowania, aby uzyskać jasny obraz problemów i sugerowanych rozwiązań, aby je naprawić. W ten sposób łatwiej będzie naprawić problemy i wyczyścić wiele wpisów rejestru i niepotrzebnych plików.

Zalety i ograniczenia

Każde rozwiązanie ma swoje dobre i złe strony. Tak więc, jeśli chcesz zdecydować, czy Advanced SystemCare 16 jest odpowiedni dla Twoich potrzeb, czy nie, ważne jest, aby porównać jego zalety i ograniczenia.

Zalety

 • Wszystko w jednym narzędziu do czyszczenia, optymalizacji i ochrony
 • Wolne od kosztów
 • Dokładne skanowanie jednym kliknięciem
 • Łatwe w użyciu rozwiązanie
 • Tryb Smart AI do optymalizacji komputera
 • Szybsza prędkość uruchamiania systemu
 • Wbudowane przyspieszenie Internetu
 • Automatyczne aktualizacje oprogramowania

Ograniczenia

 • Proszą o pobranie bezpłatnego oprogramowania IObit, aby uzyskać pełne funkcje
 • Rygorystyczna sprzedaż dodatkowa i cross-selling, które mogą frustrować użytkownika
 • Funkcje są ograniczone w bezpłatnym abonamencie

Wspierać się

W każdej chwili możesz napotkać problemy, czy to techniczne, rozliczeniowe, czy inne nieporozumienia. W tej chwili będziesz szukać zespołu wsparcia, który rozwiąże Twój problem, abyś mógł nadal korzystać z rozwiązania.

Advanced SystemCare oferuje wsparcie za pośrednictwem formularza kontaktowego, a odpowiedzi możesz oczekiwać w ciągu 48 godzin od zgłoszenia reklamacji. Ponadto IObit ma ogromną formę społeczności z ponad 5k dyskusji na przestrzeni lat. Możesz więc spotykać się z innymi użytkownikami i być może pomagać sobie nawzajem.

cennik

Advanced SystemCare 16 jest darmowy. Oznacza to, że będziesz mógł korzystać z niesamowitych funkcji omówionych powyżej bez płacenia ani grosza. Ale w tym planie funkcje są ograniczone. Nadal możesz wykonywać podstawowe zadania, takie jak czyszczenie i optymalizacja szybkości, aby utrzymać komputer w najlepszej grze.

Jeśli jednak potrzebujesz więcej funkcji, dostępny jest również płatny plan, który możesz wypróbować. To – Advanced SystemCare 16, który omówimy pokrótce dalej.

IObit Advanced SystemCare 16 PRO

Advanced SystemCare 16 PRO firmy IObit to oparte na sztucznej inteligencji narzędzie do optymalizacji komputera, zwiększenia jego szybkości, zwolnienia miejsca na dysku, ochrony przed zagrożeniami internetowymi i zachowania prywatności. To rozwiązanie jest nie tylko sprytniejsze, ale także skuteczne i proste w użyciu pomimo całego wyrafinowania. Jego główne cechy to:

 • Skanowanie oparte na sztucznej inteligencji: narzędzie prawidłowo i inteligentnie skanuje wszystkie moduły w komputerze i zapobiega spowolnieniu systemu.
 • Dokładne czyszczenie: za pomocą tego narzędzia można usunąć niechciane pliki rejestru, ponieważ zapewnia głębokie czyszczenie komputera. W ten sposób unikniesz zawieszania się systemu i komunikatów o błędach, które wpływają na wydajność.
 • 300% szybsze surfowanie po Internecie: Advanced SystemCare 16 PRO może radykalnie zoptymalizować ustawienia przeglądarki, aby poprawić surfowanie po Internecie nawet o 300%.
 • 200% szybszy komputer: narzędzie może inteligentnie zarządzać wszystkimi elementami startowymi i automatycznie czyści pamięć RAM, aby przyspieszyć działanie systemu nawet o 200%.

Ponadto otrzymasz ochronę w czasie rzeczywistym, automatyczną opiekę nad komputerem, aktualizacje oprogramowania za pomocą jednego kliknięcia oraz wsparcie techniczne premium. Advanced SystemCare 16 PRO kosztuje 19,99 USD rocznie za 3 komputery.

Alternatywy

Bez względu na to, jak dobry jest produkt, nie ma tu uniwersalnej polityki. Nie każdy uzna, że ​​Advanced SystemCare 16 jest idealny do swoich potrzeb, niezależnie od tego, czy jest to plan bezpłatny, czy PRO. Przyczyną tego może być coś w rodzaju konkretnego przypadku użycia, ceny, potrzebnych funkcji itp.

Tak więc, jeśli szukasz alternatywy dla Advanced SystemCare 16, oto niektóre z najlepszych opcji.

PassFab

PassFab oferuje kompleksowe rozwiązanie do zarządzania komputerem z systemem Windows i jego optymalizacji. Korzystanie z niego jest łatwiejsze i szybsze oraz bezpieczniejsze od zagrożeń internetowych. Zawiera 7 solidnych produktów w jednym rozwiązaniu — inteligentna naprawa systemu, odzyskiwanie danych, tworzenie kopii zapasowych, zarządzanie partycjami, czyszczenie danych i resetowanie hasła.

To rozwiązanie pomoże Ci uruchomić system, który nie uruchamia się poprawnie. Szybciej naprawi również niebieskie lub czarne ekrany w systemie Windows i problemy z awarią systemu, dzięki czemu możesz wrócić do pracy w ciągu kilku minut. Ponadto możesz łatwo zresetować domenę Windows i hasło lokalne za pomocą PassFab.

Możesz zwolnić trochę miejsca, całkowicie niszcząc nieusuwalne pliki, co przyczyni się do zwiększenia szybkości systemu.

A jeśli Twoje cenne dane są przechowywane na dysku twardym, którego nie można uruchomić, możesz nawet odzyskać dane za pomocą tego narzędzia. Możesz także prawidłowo zarządzać partycjami dysku systemu oraz czyścić, formatować i optymalizować dysk twardy.

Ceny PassFab Computer Management zaczynają się od 59,95 USD miesięcznie za 3 komputery osobiste i 99,95 USD rocznie za 10 komputerów dla firm.

Avast

Avast Cleanup Premium to kolejne doskonałe rozwiązanie do dostrajania, przyspieszania i optymalizacji komputera z systemem Windows. Zajmie się częstymi awariami starzejącego się komputera i słabą wydajnością, usuwając główne przyczyny i usuwając niechciane pliki.

Ta opatentowana technologia może przyspieszyć działanie komputera, rozwiązując kilka problemów. Może wykrywać spadki wydajności i naprawiać je bez konieczności odinstalowywania programów. Możesz uśpić aplikacje, których nie używasz, aby zmniejszyć zużycie zasobów i łatwo je wybudzić w razie potrzeby.

Możesz usunąć niepotrzebne i zapomniane programy wraz z bloatware, aby zapewnić bezpieczeństwo przed zagrożeniami online. Ponadto narzędzie może defragmentować i optymalizować dysk twardy, usypiać aplikacje i poprawiać wydajność komputera.

Otrzymasz również automatyczną konserwację, czyszczenie rejestru i przeglądarki, automatyczne aktualizacje oprogramowania i wiele więcej. Kup Avast Cleanup Premium już od 29,99 USD rocznie na 1 komputer lub wypróbuj bezpłatnie przez 30 dni.

Wniosek

Jeśli chcesz, aby Twój komputer z systemem Windows działał optymalnie, a Twoje dane były bezpieczne, musisz skupić się na jego konserwacji. Pomoże Ci zwiększyć produktywność i uchroni Cię przed frustracją.

Aby Ci w tym pomóc, Advanced SystemCare 16 to doskonałe rozwiązanie, z którego możesz korzystać bezpłatnie. Ma dobry zestaw skutecznych i łatwych w użyciu funkcji, które pomogą Ci zoptymalizować system. Biorąc pod uwagę jego ofertę i dostępność, warto spróbować.

Kup więc to rozwiązanie już dziś i sam zobacz różnicę.

Następnie możesz sprawdzić najlepsze oprogramowanie do optymalizacji komputera.