Zagraj w działającą grę Chrome T-Rex na telefonie

Udostępnij teraz w social media:


Chrome ma fajną małą grę ukrytą na stronie Brak połączenia internetowego. Większość użytkowników komputerów stacjonarnych wie o tej grze; za każdym razem, gdy tracisz połączenie internetowe, a Chrome nie ładuje strony, wyświetla komunikat „Brak połączenia internetowego”. Tuż nad tą wiadomością znajduje się pikselowy obraz T-Rexa. Jeśli dotkniesz spacji, T-rex zacznie działać. Na jego drodze pojawiają się kaktusy i musisz nacisnąć spację, aby przeskoczyć nad nimi. W tę samą grę można grać w Chrome na iOS i Androida. Oto, jak możesz grać w uruchomioną grę Chrome T-rex na telefonie.

  Jak zainstalować klienta Dino XMPP w systemie Linux

Jeśli masz działające połączenie internetowe, ale chcesz zagrać w grę, wyłącz komórkową transmisję danych i Wi-Fi w telefonie. Otwórz nową kartę w Chrome i wpisz dowolny adres URL. Gdy Wi-Fi jest wyłączone, a dane mobilne nie są dostępne, zobaczysz komunikat „Jesteś offline” z pikselem T-rex nad nim.

Aby rozpocząć grę, dotknij T-rex. Stuknięcie w innym miejscu nie rozpocznie gry; musi być na T-rex. Gdy T-rex zacznie biec, na jego drodze pojawią się kaktusy. Dotknij dowolnego miejsca na ekranie, aby wykonać skok T-rex. Twój wynik rośnie, im dalej biegniesz. Zderzenie się z kaktusem kończy grę.

Im dalej biegniesz, tym szybciej biegnie T-rex. Twoim jedynym zadaniem jest dotknięcie ekranu we właściwym czasie. Mocne lub dłuższe stukanie nie skutkuje wyższymi skokami. Gra jest bardzo prosta; jak łatwa wersja flappy bird.

  Jak nagrywać dźwięk z aplikacji w systemie Windows 10 za pomocą Audacity

Działająca gra Chrome T-rex to tylko jedno z wielu pisanek od Google. Miło jest wiedzieć, że firma nie zaniedbuje swoich aplikacji mobilnych, jeśli chodzi o te pisanki i gry. Google dołączył również ukrytą grę w systemie Android od Androida 6. Gra jest znacznie dokładniejszą imitacją flappy bird.

x