Zainspirowany iOS 7 ekran blokady Androida z obsługą Pebble

W przeszłości omawialiśmy mnóstwo aplikacji na ekranie blokady Androida dla naszych czytelników. W grudniu sprawdziliśmy Dodol Locker, który zawiera różnorodne motywy, dzięki którym ekran blokady można szybko zmienić. Jest też Cover, unikalne rozwiązanie, które określa aplikacje używane w określonych porach dnia i automatycznie zapewnia szybki dostęp do nich z ekranu blokady. Przedstawiliśmy również sporo zamienników, które klonują ekrany blokady innych platform, takich jak Ubuntu Touch Lockscreen i Espier Screen Locker iOS7. SlideLock wydaje się również czerpać inspirację z ekranu blokady iOS 7, ale w przeciwieństwie do aplikacji Espier nie jest to kompletny klon. Pożycza podstawowe funkcje z ekranu blokady iOS 7 – prosty design, szybki dostęp do powiadomień i aplikacji aparatu – i dodaje kilka własnych, aby poprawić ogólne wrażenia. Szczegóły do ​​naśladowania.

Przy pierwszym uruchomieniu SlideLock prosi o włączenie najpierw na ekranie Dostępność w ustawieniach. Po aktywacji aplikacja zastępuje domyślny ekran blokady na urządzeniu.

SlideLock wyświetla wszystkie powiadomienia bezpośrednio na ekranie blokady. Za każdym razem, gdy otrzymasz powiadomienie, aplikacja automatycznie wybudzi ekran na kilka sekund, więc nie musisz naciskać przycisku zasilania, aby to sprawdzić. Możesz przesuwać poszczególne powiadomienia w lewo, aby je odrzucić, lub w prawo, aby wyświetlić podstawową zawartość. Przycisk w prawym górnym rogu obszaru powiadomień odrzuca wszystkie powiadomienia naraz. Aby odblokować, po prostu przesuń ekran blokady w prawo. Przeciągnięcie go w lewo otwiera aplikację aparatu.

SlideLock_Activate SlideLock SlideLock_Camer

Domyślnie SlideLock wyświetla powiadomienia dla wszystkich aplikacji zainstalowanych na Twoim urządzeniu z Androidem, ale możesz to dostosować. Po prostu uruchom SlideLock z szuflady aplikacji i włączaj lub wyłączaj poszczególne aplikacje według własnego uznania.

Inne elementy można dostosować na ekranie Ustawienia aplikacji. Te ustawienia są podzielone na sekcje Ekran blokady, Powiadomienia, Dźwięk i Zaawansowane. Na przykład ekran blokady umożliwia określenie formatu godziny i daty. Sekcja Powiadomienia pozwala kontrolować zachowanie alertów, a Dźwięk pozwala przełączać dźwięk odblokowania i wibracje (dostępne tylko w płatnej wersji aplikacji).

Kolejną ciekawostką dotyczącą SlideLock jest obsługa smartwatcha Pebble. Po sparowaniu Pebble z urządzeniem z Androidem możesz otrzymywać powiadomienia na SlideLock. Ustawienia tego można znaleźć w sekcji Zaawansowane.

SlideLock_Option SlideLock_Settings SlideLock_Advanced

Chociaż SlideLock nie jest aplikacją bogatą w funkcje, minimalny wygląd i szybki dostęp do powiadomień sprawiają, że warto ją wypróbować, szczególnie dla użytkowników Pebble.

Zainstaluj SlideLock ze Sklepu Play

x