Zainspiruj się, korzystając z automatycznie generowanych szablonów dla trudnych do napisania wiadomości e-mail


Często mówimy o tym, jak trudno jest codziennie radzić sobie z pocztą elektroniczną. Większość dyskusji, większość usług w tym zakresie, kręci się wokół ułatwienia zarządzania pocztą e-mail i zmniejszenia jej bólu. Bardzo niewiele usług dotyka drugiej strony wiadomości e-mail; pisać e-mail. Wszyscy w pewnym momencie napisaliśmy i otrzymaliśmy złe e-maile, a to nasuwa pytanie: „Co myślą ludzie, gdy piszą złe e-maile?”. Dla wielu osób po prostu brak wiedzy, co jest „odpowiednie” w danej sytuacji, może doprowadzić ich do nieumyślnego napisania złych e-maili. Contactually to usługa, która pomaga zarządzać relacjami biznesowymi i wydała małą aplikację internetową, która może udostępnić szablon wiadomości e-mail na różne sytuacje związane z pocztą e-mail. Jest darmowy i możesz uzyskać więcej szablonów, rejestrując się w celu uzyskania konta próbnego w usłudze. Szablony nie są złe, począwszy od podstawowej sprzedaży i aktualizacji funkcji po kilka osobistych skierowanych do byłego.

Otwórz generator szablonów (link na końcu) i wybierz, kto jest odbiorcą Twojego e-maila oraz o sytuacji, o której do nich wysyłasz. Twoją publicznością może być klient, były klient, prawnik lub osoba związana z sytuacją prawną, kierownik sprzedaży, były klient lub ktoś naprawdę ważny. Tematy e-maili są oczywiście różne w zależności od odbiorców i obejmują typowe sytuacje, w których możesz się znaleźć. Po ustawieniu tych podstawowych parametrów kliknij przycisk „Generuj szablon!” przycisk.

Generator szablonów wiadomości e-mail

Możesz skopiować tekst szablonu i użyć go z preferowanym klientem poczty e-mail. Otrzymujesz tylko jeden szablon na sytuację odbiorców. Nie są złe (z wyjątkiem tych przeznaczonych dla byłego kochanka), więc chociaż nie możesz ich używać takimi, jakimi są, pomagają ci znaleźć miejsce, od którego możesz zacząć.

Generator szablonów wiadomości e-mail 1

Odwiedź Contactually Email Template Generator