Zainstaluj aplikację APK na swoim urządzeniu z Androidem z pulpitu [Windows]


Jedną z rzeczy, których najbardziej zazdroszczę, jeśli chodzi o Androida, jest możliwość zainicjowania pobierania aplikacji z wersji na komputer sklepu Google Play i zdalnej instalacji aplikacji na dowolnym urządzeniu z Androidem powiązanym z moim kontem. Zabiłbym, żeby mieć coś takiego na iOS. Pure APK Install to nowa aplikacja Windows z Pure APK; usługa umożliwiająca pobieranie plików APK aplikacji ze sklepu Google Play. Aplikacja działa niezależnie od własnej usługi i umożliwia zainstalowanie dowolnego pliku APK w systemie na urządzeniu z Androidem. Nie potrzebujesz uprawnień administratora i możesz wybrać, czy aplikacja ma być zainstalowana w pamięci zewnętrznej, czy w pamięci wewnętrznej urządzenia. Dla każdego, kto ma problemy z pobieraniem i instalowaniem aplikacji na swoim urządzeniu, Pure APK Install to proste rozwiązanie.

Pobierz aplikację i zainstaluj ją. Nie próbuje wkraść się do niczego dodatkowego, więc możesz po prostu kliknąć Dalej i zainstalować, gdy to zobaczysz. Po zainstalowaniu kliknij przycisk Otwórz plik APK i wybierz plik APK, który chcesz zainstalować.

wybierz plik APK

Następnie podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla do transmisji danych i upewnij się, że masz włączone debugowanie USB. Dodatkowo upewnij się, że urządzenie nie jest zablokowane. Jeśli urządzenie jest zablokowane lub ekran jest uśpiony, nie będzie można zainstalować na nim aplikacji.

Gdy Pure APK Install znajdzie i załaduje plik, wybierz miejsce na urządzeniu, na którym chcesz go zainstalować, a następnie kliknij „ Zainstaluj ”. Aplikacja zostanie zainstalowana w ciągu kilku minut i pojawi się w szufladzie Wszystkie aplikacje na Twoim urządzeniu.

czysta lokalizacja instalacji apk

Czysta instalacja APK jest wyposażona w funkcję automatycznego skanowania, która sprawdzi plik APK pod kątem złośliwego oprogramowania przed jego zainstalowaniem. Możesz go wyłączyć za pomocą przycisku rozwijanego u góry.

Pobierz Pure APK Install for Windows