Załaduj linki w tle i kontynuuj korzystanie z innych aplikacji [Android]

Kiedy zwykle przeglądam Facebooka, Twittera lub Tumblr na moim telefonie, wiele z nich wiąże się z otwieraniem linków, a następnie czekaniem na ich załadowanie we własnej przeglądarce aplikacji, co uniemożliwia mi nawigację do innego ekranu aplikacji. I chociaż wszystko może brzmieć normalnie, ponieważ tak się po prostu robi, w rzeczywistości nie jest wygodne wpatrywanie się w niekończący się ekran ładowania. Wcześniej sprawdzony link Bubble dla Androida próbował temu zaradzić, udostępniając sprytną bańkę, która ładuje przekierowania linków w tle i prowadzi prosto do miejsca, w którym kończy się link. Flynx to nowa aplikacja na Androida, która może otworzyć łącze po dotknięciu go w dowolnej aplikacji. Link ładuje się w pływającej bańce i możesz swobodnie korzystać z aplikacji. Po zakończeniu ładowania linku możesz go stuknąć, aby go przeczytać, i odrzucić w taki sam sposób, jak w przypadku czatów na Facebooku.

Stworzony przez ambitne laboratorium Epigram, Flynx siedzi w tle, gdy przeglądasz niezliczone aplikacje na swoim urządzeniu z Androidem. Otwórz łącze w aplikacji Facebook, a przekieruje Cię do witryny w domyślnej przeglądarce. To rzekomo zmusi pasek ładowania strony internetowej do twojego gardła. Teraz, jeśli ta sama strona zostanie otwarta we Flynx, zacznie się ładować w tle, umożliwiając dalsze korzystanie z Facebooka, dopóki zawartość nie będzie gotowa. Zamiast przejmować cały ekran, aplikacja pojawia się w osobnym panelu przeglądarki, oszczędzając czas na inne zadania. Aplikacja może bezproblemowo obsługiwać wiele kart i może być używana, gdy chcesz otworzyć dwa łącza jednocześnie.

Link Flynx_New

Po otwarciu linku / ów zobaczysz małą ikonę ulubionych dla danej witryny w małym dymku z boku ekranu i możesz ją po prostu dotknąć, aby wyświetlić zawartość łącza w zintegrowanej przeglądarce Flynx. Możesz także dotknąć przycisku menu, aby wykonać inne czynności, na przykład możesz ponownie załadować tę samą stronę, otworzyć ją w innej przeglądarce, udostępnić łącze innym aplikacjom, a także zamknąć bieżące lub wszystkie łącza.

Flynx_Bubbles Flynx_Menu

Najbardziej interesujący we Flynx jest tryb czytania, który znacznie ułatwia czytanie blogów lub artykułów z wiadomościami. Dotknięcie małego przycisku oka w prawym górnym rogu usuwa niepotrzebne elementy ze strony, podobnie jak czytelność i inne usługi. W trybie czytania możesz także zmienić rozmiar czcionki, a także przełączyć tryb nocny na odwrócone kolory.

Tryb Flynx_Read Flynx_Delete

Ogólnie rzecz biorąc, Flynx to przydatna aplikacja do przeglądania wielu linków bez zakłócania innych zadań w telefonie.Jest dostępna bezpłatnie w sklepie Google Play.

Zainstaluj Flynx ze Sklepu Play

x