Zapamiętaj, gdzie zaparkowałeś i otrzymuj alerty, gdy Twój glukometr wkrótce wygaśnie [iOS]

Odcinek Seinfeld Parking Garage to bardzo realny problem, z którym dziesiątki ludzi borykają się codziennie, tj. Pamiętają, gdzie zaparkowali. W czasie gdy powstawał serial, smartfony po prostu nie istniały. Nie było żadnych inteligentnych aplikacji ani poręcznych małych urządzeń, które można by przyczepić do samochodu, aby łatwiej go zlokalizować. Wtedy to tylko ty i twój mózg, ale teraz już nie. QuickPark to bezpłatna aplikacja na iOS, która pomaga zapamiętać, gdzie zaparkowałeś i przypomina, że ​​Twój licznik wkrótce się wyczerpie.

Aby działał poprawnie, QuickPark musi mieć możliwość wysyłania alertów i dostępu do Twojej lokalizacji. Po zaparkowaniu samochodu otwórz aplikację i pozwól jej znaleźć Cię na mapie. Aplikacja wskaże Twoją lokalizację, a kiedy to zrobi, dotknij przycisku „Zaparkuj mój samochód”. Licznik licznika pojawi się zaraz po zapytaniu, czy zaparkowałeś na liczniku. Będziesz mieć możliwość ustawienia timera. Możesz teraz załatwić swoje sprawy, kupić lunch i może nakarmić kaczki w parku.

QuickParkLicznik QuickPark

Jeśli spóźnisz się i Twój licznik wkrótce wygaśnie, QuickPark wyśle ​​ostrzeżenie dziesięć, a następnie pięć minut przed jego wyczerpaniem. Kiedy otworzysz aplikację po zaparkowaniu samochodu, zobaczysz pulpit nawigacyjny pokazujący, jak daleko jesteś od obecnego miejsca parkingowego, ile czasu pozostało na liczniku i ile czasu zajęło Ci fizyczny spacer do obecnego miejsca z twojego samochodu. Po dotknięciu opcji „Znajdź mój samochód” QuickPark wyznaczy Twoją trasę i skieruje Cię z powrotem na miejsce parkingowe.

QuickPark-alertUstawienia QuickPark

QuickPark ma ograniczenia i jest ich świadomy. Określając miejsce parkingowe, nie możesz być na tyle dokładny, aby zostać do niego zaprowadzonym. Nastąpi przekierowanie do najbliższego punktu, który aplikacja może wybrać na mapie. Aby nadrobić niedokładność, QuickPark umożliwia nagranie podpowiedzi dźwiękowej, która może pomóc w znalezieniu zaparkowanego samochodu. Możesz powiedzieć, że zaparkowałeś w pobliżu śmietnika, wspomnieć, na którym poziomie zaparkowałeś, albo może zapisać nazwę sklepu, przed którym zaparkowałeś.

Aplikacja jest naprawdę niesamowita. Interfejs użytkownika jest łatwy do zrozumienia, a aplikacje takie jak ta są przyczyną istnienia technologii. QuickPark ma również aplikację towarzyszącą dla Apple Watch.

Zainstaluj QuickPark z App Store