Zapisuj zdjęcia i filmy z Instagrama w swoim systemie [Windows]

Instagram to bardzo popularna aplikacja mobilna, która odniosła ogromny sukces w ciągu ostatnich kilku lat. Firma nieustannie pracuje nad ulepszeniem swojego projektu, funkcji i dostępności. Ale ponieważ jest to zasadniczo usługa mobilna, która umożliwia przesyłanie i udostępnianie zdjęć bezpośrednio z telefonu, dzięki klasycznym filtrom w stylu vintage, które sprawiają, że nawet najnudniejsze zdjęcia wyglądają interesująco, oznacza to, że możemy nigdy nie zobaczyć jego stacjonarnego odpowiednika. Wcześniej stale dostarczaliśmy różne narzędzia stron trzecich, które umożliwiają interakcję ze zdjęciami na Instagramie w taki lub inny sposób bezpośrednio z komputera. A dzisiaj udostępnimy podobną aplikację Windows o nazwie InstagramSaver, która pozwala zbiorczo pobierać zdjęcia i filmy z Instagrama do przeglądania w trybie offline.

InstagramSaver to aplikacja typu open source, która jest kompatybilna ze wszystkimi wersjami systemu Windows. Ma przejrzysty interfejs i umożliwia pobieranie interesujących zdjęć, które lubisz od dowolnego użytkownika. Jest dość łatwy w użyciu i wymaga minimalnego wkładu z Twojej strony, aby wykonać zadanie. Jego interfejs ma u góry rząd ikon, a mianowicie pobieranie, zatrzymywanie, dzienniki, ustawienia, darowizny i pomoc. W lewym górnym rogu znajduje się pole nazwy użytkownika, w którym należy podać nazwę użytkownika, któremu chcesz zrobić zdjęcia.

Ogólny proces pobierania obrazów za pomocą InstagramSaver jest prosty, po prostu wprowadź nazwę użytkownika w odpowiednim polu i naciśnij „Pobierz”, aby rozpocząć.

Następnie aplikacja pobiera linki do publicznych zdjęć i filmów określonego użytkownika. Ten proces może chwilę potrwać, w zależności od łącznej liczby opublikowanych zdjęć i filmów. Następnie InstagramSaver rozpocznie pobieranie zdjęć i filmów, a po zakończeniu otwiera katalog wyjściowy. Możesz oczywiście zatrzymać ten proces w dowolnym momencie. Domyślnie obrazy są zapisywane w folderze DocumentsInstagramSaver, ale możesz łatwo wybrać wybrany katalog niestandardowy. Instagram nie oferuje wielu opcji, ale te, które tam są, można znaleźć w oknie Ustawienia.

InstagramSaver_Download

InstagramSaver domyślnie nie pobiera filmów, ale możesz go włączyć w Ustawieniach. Ponadto możesz również określić, ile plików można pobierać równolegle. Wreszcie, konsola Ustawienia pozwala również zmienić domyślną skórkę między ciemną i jasną, z których oba wyglądają całkiem niesamowicie.

Ustawienia InstagramSaver

Pobierz InstagramSaver

x