Zaplanuj posty na Facebooku i Twitterze i ustaw je na ponowne opublikowanie [Web]

Spróbuj tyle, ile możesz, ale unikanie mediów społecznościowych nie jest czymś, co możesz zrobić i nie jest mądre. Lepiej jest bardziej efektywnie zarządzać mediami społecznościowymi, ponieważ w ten sposób można cokolwiek z tego wyciągnąć. Dostępnych jest mnóstwo narzędzi, które pomogą Ci zarządzać wieloma kontami w mediach społecznościowych; niektóre proste, niektóre złożone, niektóre obsługujące armię tych sieci, a inne obsługujące tylko te bardziej popularne. Postify to jedna z takich usług, która umożliwia bezpłatne planowanie postów na Twitterze i Facebooku. Możesz zaplanować do dziesięciu postów i obsługuje wiele kont na Twitterze, a także umożliwia zarządzanie stronami na Facebooku.

To, co od razu docenisz w Postify, to przejrzysty interfejs. Planowanie postów to oczywiście tylko jedna z podstawowych funkcji oferowanych przez tę usługę. Jeśli zaktualizujesz, zasugeruje pomysły na posty i zapewni więcej opcji planowania i udostępniania. Zacznij od połączenia swojego konta na Facebooku. Jeśli nie chcesz zarządzać stronami na Facebooku, możesz pominąć nadawanie do nich dostępu usłudze.

Konto Postfity

Po połączeniu konta zacznij tworzyć aktualizację. Postify pozwoli Ci stworzyć aktualizację i udostępnić ją wszystkim połączonym kontom. Ułatwiło to jednak wyłączenie konta, dzięki czemu można oddzielnie tworzyć i planować posty na Facebooku i Twitterze. Możesz dołączać obrazy do swojego posta, a także dodawać linki.

Poczta Postfity

Po utworzeniu posta kliknij przycisk Zaplanuj, aby wybrać datę i godzinę opublikowania. Inne dostępne opcje publikowania obejmują opcję dodawania posta do kolejki, która publikuje posty w odstępie pięciu minut. Wszystkie zaplanowane posty można „pomnożyć”. Umożliwia to publikowanie tej samej aktualizacji na kontach w regularnych odstępach czasu i jest przydatne, jeśli promujesz coś przez dłuższy czas, na przykład gratisów, w których użytkownicy mogą uczestniczyć w ciągu dwóch tygodni.

Wreszcie, usługa zapewnia następujący przegląd zaplanowanych postów. Zawiera filtry na wypadek, gdybyś zdecydował się połączyć więcej niż jedno konto na Twitterze połączone z usługą.

Przeglądanie Postfity

Jeśli chodzi o planowanie usług planowania mediów społecznościowych, Postify jest dobrym narzędziem dla każdego, kto ma podstawowe potrzeby na małą skalę. Funkcja Multiply to zdecydowanie coś, co mogłoby przynieść korzyści zarówno małym stronom, jak i firmom. Limit dziesięciu postów może być problemem, ale nie jest to limit dzienny, ale raczej limit kolejki, więc jest wykonalny. Spróbuj i daj nam znać, jak Ci się podobało.

Odwiedź Postify