Zarządzaj cukrzycą, śledząc poziom cukru we krwi, aktywność i leki [iOS]

Cukrzycę, czy to pierwszego, czy drugiego typu, należy leczyć. W większości przypadków osoby z tą chorobą nadal prowadzą normalne życie, ale wiele z nich koncentruje się na monitorowaniu poziomu cukru we krwi i upewnianiu się, że mieści się w normalnym zakresie. Wiele osób polega na małych monitorach poziomu cukru we krwi, aby śledzić poziom cukru, ale większość urządzeń jest prosta i ma ograniczoną pamięć i funkcje przypominania. One Drop to bezpłatna aplikacja na iOS, która umożliwia rejestrowanie poziomu cukru we krwi, przyjmowanych lekarstw, spożywanych pokarmów i ilości codziennej aktywności. Następnie możesz wyświetlić historię na wykresie, sprawdzić, czy jesteś w strefie zagrożenia, a nawet porównać swoje zdrowie z innymi osobami z cukrzycą.

One Drop nie działa z cyfrowym monitorem poziomu cukru we krwi, więc będziesz musiał ręcznie wprowadzić odczyty z monitora do aplikacji. Odczytuje jednak dane z aplikacji Zdrowie. Jeśli korzystałeś z aplikacji My Fitness Pal, interfejs One Drop może być nieco podobny. Stuknij przycisk One Drop u dołu, aby dokonać wpisu.

KroplaJeden Drop_chart

Możesz rejestrować swój poziom cukru we krwi, wszelkie przyjmowane leki, spożywane jedzenie i każdą wykonaną aktywność fizyczną. Ponieważ One Drop odczytuje dane z aplikacji Zdrowie, możesz ją połączyć, aby automatycznie odczytywała i wprowadzała z niej dane. Dla każdego typu wpisu, który wprowadzasz, aplikacja zapewnia pomocne tagi, dzięki którym można dowiedzieć się, z jaką czynnością / zdarzeniem / miejscem może być powiązany dany wpis.

Jeden Drop_blood_sugarJeden Drop_tags

W ustawieniach aplikacji możesz skonfigurować swój profil osobisty. Musisz to zrobić, zanim naprawdę będziesz mógł zacząć korzystać z aplikacji. Twój profil zawiera podstawowe informacje, typ cukrzycy i przyjmowane leki. Możesz także wprowadzić „normalny” zakres poziomu cukru we krwi.

Jedno ustawienie Drop_settings Jedna kropla_medykacja

Jedynym problemem, jaki mam z tą aplikacją, jest to, że informacje medyczne, a przynajmniej odczyty poziomu cukru we krwi, wydają się być publiczne i nie ma sposobu, aby uczynić je prywatnymi. Poza tym aplikacja jest dość wszechstronnym narzędziem do śledzenia diabetyków.

Zainstaluj jedną kroplę z App Store