Zeskrobuj dane bez obawy o blokowanie za pomocą Bright Data Web Unlocker newsblog.pl %

Od monitorowania danych publicznych po eCommerce, od wyszukiwania treści internetowych po SEO, niezależnie od branży, możesz doświadczyć wykrywania klienta użytkownika, blokowania stron internetowych na podstawie geolokalizacji, ograniczeń szybkości na adresach IP i tak dalej.

Bright Data Web Unlocker jest odpowiedzią na wszystkie wyzwania związane ze skrobaniem danych internetowych!

Internet, jaki znaliśmy w latach 90. i 2000. już dawno minął. Teraz, gdziekolwiek jesteś w sieci, napotykasz ograniczenia dotyczące treści. rządowy władze i firmy robią to, aby ograniczyć dostęp do danych, chociaż twierdzą, że czynią internet bezpieczniejszym.

Takie blokady stron internetowych i adresów IP są bardzo szkodliwe dla pracy polegającej na zbieraniu danych. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się więcej o Bright Data Web Unlocker i zobaczyć, jak pomaga w procesach usuwania danych dzięki automatyzacji i niezawodnemu zarządzaniu proxy.

Co to są blokery internetowe?

Blokery internetowe to internetowe rozwiązania programowe, które blokują internautom dostęp do strony internetowej. Ludzie mogliby korzystać z tej strategii na poziomie lokalnym, prywatnym lub rządowym.

Na przykład, gdy musisz skupić się na zadaniach i użyć aplikacji do blokowania sieci, aby wstrzymać wszystkie przychodzące i wychodzące rozmowy, niechciane strony, Facebook, YouTube itp., jest lokalne blokowanie sieci. Taka taktyka jest bardziej rozpowszechniona w domowych routerach Wi-Fi do kontroli rodzicielskiej.

Na poziomie prywatnym lub korporacyjnym niektóre organizacje biznesowe mogą blokować określoną witrynę internetową lub przekształcać swój Internet w otoczony murem ogród, aby uniemożliwić pracownikom dostęp do niechcianych treści w godzinach pracy.

Na poziomie regionalnym rządy mogą blokować strony internetowe, manipulować nazwami domen lub usuwać treści z sieci, aby kontrolować informacje przepływające w masie.

Dlaczego ktoś używa blokad internetowych?

 • Poszczególni użytkownicy mogą używać aplikacji do filtrowania sieci w celu skoncentrowanej pracy.
 • Rodzice mogą używać blokad internetowych, aby uniemożliwić dzieciom, nastolatkom i dzieciom dostęp do niezbyt dobrych treści.
 • Firmy blokują dostęp do witryn, aby uniemożliwić dostęp do niechcianych treści w pracy.
 • Dostawcy usług internetowych blokują niektóre regionalne witryny rozrywkowe, aby uniemożliwić globalnej publiczności bezpłatne oglądanie treści premium z krajów rozwiniętych.
 • Dostawcy treści OTT współpracują z dostawcami usług internetowych, aby blokować witryny z torrentami i portale pobierania treści peer-to-peer.
 • Władze lokalne, sądy i rządy blokują strony internetowe, aby uniemożliwić obywatelom dostęp do treści wirusowych.

Co to jest odblokowanie sieci?

Narzędzie odblokowujące sieć pomaga badaczom internetowym, osobom zbierającym dane, sprzedawcom cyfrowym i innym profesjonalistom uzyskać dostęp do zablokowanych witryn w celach badawczych.

Dostęp do publicznych danych internetowych jest legalny zgodnie z różnymi orzeczeniami sądów USA i UE. Dlatego twórcy oprogramowania i stron internetowych rozpoczęli prace nad rozwiązaniami mającymi na celu ominięcie blokad, które mają pozostać.

Takie rozwiązania wykorzystują wiele technologii, takich jak VPN, Proxy IP, rotacje IP, automatyczne Captcha i inne. Ostatecznym celem jest umożliwienie agentom użytkownika, interfejsom API, protokołom automatycznego zbierania danych itp. nieograniczonego dostępu do interesujących danych publicznych.

Zalety Web Unlockerów

 • Uzyskaj dostęp do witryn biznesowych z ograniczeniami geograficznymi w celu zbierania danych.
 • Etyczne korzystanie z narzędzi do blokowania stron internetowych omijających narzędzia w celu osiągnięcia większego celu biznesowego.
 • Pozwól, aby interfejsy API do zbierania danych działały płynnie, podczas gdy firmy umożliwiają pracownikom pracę w sieci w ogrodzie otoczonym murem.
 • W pełni zautomatyzowane powtarzające się żądania danych i rotacja adresów IP dla bezproblemowego zbierania danych.
 • Niektóre narzędzia odblokowujące, takie jak Bright Data Web Unlocker, pozwalają przetwarzać dane w chmurze i uzyskiwać przydatne informacje w ciągu kilku minut.

Funkcje odblokowywania sieci

Znajdź poniżej standardowe funkcje, których Twoja firma powinna wymagać od rozwiązania do odblokowywania witryny:

Rozwiązywanie problemu z ograniczeniem szybkości IP

Strona internetowa może uniemożliwić dostęp do informacji przez narzędzie do zbierania danych, jeśli Twój adres IP przekracza limit żądań danych ustalony przez witrynę. Narzędzie do odblokowania strony internetowej powinno oferować etyczny sposób na pokonanie tego wyzwania.

Oferuj automatyczne rozwiązywanie wyzwań Captcha

Większość witryn korzysta z wyzwania Captcha, aby uniemożliwić robotom dostęp do danych witryny. Solidne narzędzie do odblokowywania sieci powinno oferować funkcje pozwalające ominąć ten natręt.

Zapobiegaj wykrywaniu zewnętrznych agentów użytkownika

Narzędzia odblokowujące strony internetowe powinny również pomóc w przepływie pracy związanej ze zbieraniem danych w celu ominięcia wszelkich zewnętrznych wykryć klienta użytkownika i kolejnych blokad oraz ograniczania szybkości przesyłania danych.

Pokonywanie blokad adresów IP opartych na geolokalizacji

Blokady adresów IP w poszczególnych krajach i regionach to jedne z najtrudniejszych wyzwań, a narzędzie do odblokowywania sieci powinno rozwiązać ten problem.

Automatyzacja

Odblokowywanie sieci klasy biznesowej powinno być wyposażone w gotowe funkcje automatyzacji. W związku z tym agenci do zgarniania danych mogą bardziej skoncentrować się na badaniach online niż na zarządzaniu narzędziem do odblokowywania strony internetowej.

Zarządzanie rotacją adresów IP

Rotacja adresów IP jest niezbędną funkcją dla wszystkich standardowych aplikacji odblokowujących witryny. Pomaga firmom wysyłać jednoczesne żądania gromadzenia danych do tej samej witryny internetowej bez zakazu IP lub ograniczenia przepustowości.

Manipulacja odciskiem palca na stronie internetowej

Świetne narzędzia odblokowujące sieć będą równoważyć różne działania narzędzia do scrapingu danych w docelowej witrynie, aby upewnić się, że twoje działania nie są uważane za złośliwe.

Teraz możesz się zastanawiać, czy istnieje takie narzędzie do odblokowywania portali internetowych, które oferuje wszystkie te funkcje? Cóż, odpowiedzią jest Bright Data. Zobacz poniżej, jak zmienia grę na korzyść firm zajmujących się zbieraniem danych.

Jasne dane zmieniają bieg wydarzeń

Każdy, kto pracuje w branży pozyskiwania danych z domeny publicznej, zna Bright Data. Zmienia krajobraz scrapingu danych, odblokowując treści ograniczone geograficznie i portale z ograniczeniami IP; nazywasz to!

Bright Data to jedyne centrum prawdy dla wszystkich rzeczy związanych ze zbieraniem i wydobywaniem danych z dzisiejszej ograniczonej sieci internetowej. Oferuje solidne narzędzia do wyszukiwania i przetwarzania informacji online, takie jak zestawy danych, kolektor danych, interfejs API SERP, proxy, rozszerzenie przeglądarki proxy, zarządzanie proxy itp.

Nie wspominając o tym, że odblokowanie sieci jest najbardziej ekscytującą specjalnością Bright Data wśród firm zajmujących się badaniem rynku online.

Co to jest Bright Data Web Unlocker?

Bright Data Web Unlocker to potężne narzędzie odblokowujące, które pozwala zespołowi zajmującemu się zbieraniem danych pobierać dane z najtrudniejszych stron internetowych. Dzięki różnym technologicznie zaprogramowanym automatykom, Twoja firma może obsługiwać publiczne pobieranie informacji z Internetu bez interwencji człowieka.

Odblokowywanie stron internetowych to złożony biznes; nie wszystkie narzędzia rynkowe są bardzo skuteczne. W większości przypadków okaże się, że istniejące narzędzie odblokowujące sieć jest nieefektywne i wymaga większej mocy. Dlatego musisz przełączyć się na odblokowanie Bright Data, które oferuje najlepszy wskaźnik sukcesu w branży, aż 99,9%.

Jak Bright Data Web Unlocker pomaga programistom?

Dokumentacja API

Deweloperzy pracujący w niszy data scrapingu mogą znacznie skorzystać z łatwej do zrozumienia dokumentacji API Bright Data. Opisuje opcjonalne flagi i polecenia API w prostym języku, dzięki czemu programiści mogą szybko rozpocząć pracę.

Wizualne narzędzie do odblokowywania sieci

Zmniejsza obciążenie programistyczne deweloperów, oferując całkowicie wizualny kreator odblokowywania sieci i zbierania danych.

Zautomatyzowany przepływ pracy

Deweloperzy mogą używać narzędzia wizualnego do konfigurowania zautomatyzowanych zadań, od odblokowania strony internetowej po zbieranie danych i końcowe przechowywanie.

Intuicyjny pulpit nawigacyjny Bright Data Web Unlocker

Bright Data Dashboard oferuje widok z lotu ptaka na ręczne i zautomatyzowane zadania skrobania danych, które obejmują serwery proxy, interfejs API Web Unlocker i nie tylko.

Centrum wsparcia 24×7

Wysoko wyszkolony zespół wsparcia jest zawsze dostępny dla programistów, jeśli napotkają jakiekolwiek usterki produktu.

Obsługa wielu języków dla API

Interfejs API Bright Data Web Unlocker obsługuje większość języków kodowania używanych do wywołań interfejsu API. Na przykład programiści mogą pisać skrypty w Node.js, powłoce, C#, Java, PHP, Visual Basic, Perl, Ruby, Python i innych.

Główne funkcje Bright Data Web Unlocker

Bright Data Web Unlocker to najlepsza odpowiedź na dzisiejszy internet w ogrodzie. Dzięki następującym ponadczasowym funkcjom Twoja firma zajmująca się zbieraniem danych kwitnie:

 • Odblokowywanie IP oparte na geolokalizacji na całym świecie
 • Umożliwia narzędziu do scrapingu danych wysyłanie nieograniczonej liczby jednoczesnych połączeń
 • Automatycznie odblokowuje i zbiera dane
 • Automatyczne rozwiązywanie wyzwań Captcha
 • Etyczne odblokowanie portali internetowych
 • Automatycznie ponawia próby z różnymi protokołami odblokowującymi, aż do skutku
 • Sieć proxy IP obejmująca ponad 72 miliony adresów w 195 krajach

 • Odblokowywanie i analiza wyników w zależności od domeny i kraju
 • Żądania asynchronicznego połączenia danych
 • Automatycznie obraca adresy IP, aby uniknąć zakazów IP
 • Przedstawia bota zgarniającego dane jako ludzkich agentów
 • Wykonuje podobne do człowieka korzystanie z Internetu, zaczynając od strony głównej, ruchów myszy itp.
 • Docelowa manipulacja nagłówkiem witryny
 • Wykrywa honeypoty z bezpiecznej odległości i automatycznie je unika
 • Racjonalnie wstrzykuje opóźnienia interwałów między równoczesnymi żądaniami danych

Jak działają jasne dane?

Bright Data to w pełni zautomatyzowany portal odblokowujący sieć. Oto jak działa proces odblokowania:

 • Rejestrujesz się z płatną subskrypcją lub wybierasz format płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem.
 • Po uruchomieniu aplikacji Bright Data wybierz logo (i) lub Bright Data w lewym panelu nawigacyjnym.
 • W sekcji Zbieranie danych znajdziesz Web Unlocker. Kliknij Rozpocznij teraz.

 • Wpisz adres URL zablokowanej witryny w polu wyszukiwania.
 • Narzędzie pokaże szacunkowy koszt miesięczny.

 • Kliknięcie Zapisz i aktywuj przekieruje żądanie do algorytmu Bright Data Web Unlocker.
 • Algorytm edytuje protokół i nagłówek żądania. Następnie wysyła żądanie do Super Proxy.
 • Super Proxy dalej przetwarza i wysyła żądanie do scentralizowanej infrastruktury proxy.
 • Teraz narzędzie będzie naśladować odcisk palca aplikacji do skrobania danych internetowych i pobierać dane z zablokowanej witryny.
 • Wreszcie, podążając odwrotną trasą, żądane dane docierają do Twojej aplikacji do zbierania informacji.

Korzyści z używania Bright Data Web Unlocker

 • Ma udowodniony wyższy wskaźnik sukcesu niż jego konkurent i zazwyczaj zapewnia około 99,9% odblokowania.
 • W pełni zautomatyzowany protokół odblokowywania sieci. Nie musisz pisać żadnego kodu. Nawet pracownicy niebędący programistami mogą złożyć wniosek o odblokowanie i pobranie danych.
 • Całkowicie wizualny interfejs sprawia, że ​​zbieranie danych jest zabawne i przyjemne.
 • Jest to kompleksowe narzędzie do zbierania danych, jeśli subskrybujesz wszystkie produkty Bright Data.
 • Pozyskuj zablokowane dane internetowe w sposób etyczny, dzięki czemu Twoja firma nie musi zajmować się procesami sądowymi.
 • Płać tylko wtedy, gdy uzyskasz przydatne dane.

 • Branża detaliczna i eCommerce może korzystać z tego narzędzia, aby uzyskać trudno dostępne zbiory danych, plany cenowe konkurencji, strategie promocyjne itp., Aby stworzyć dynamiczną strategię sprzedaży i marketingu.
 • Uzyskaj dostęp do danych publicznych bez marnowania czasu na ręczne wyszukiwanie w witrynie. Takie dane z otwartego źródła są hostowane przez rządy, konkurujące firmy i organizacje publiczne. Ale robią, co w ich mocy, aby ułożyć dane, aby były niedostępne. Algorytm odblokowujący Bright Data pobiera takie dane w ciągu kilku sekund.
 • Firmy produkujące części elektroniczne i komputerowe mogą używać tego narzędzia do pobierania dokładnych danych o cenach produktów konkurencji bez uzyskania zakazu IP lub pozwu.
 • Producenci i usługodawcy w dziedzinie opieki zdrowotnej mają dostęp do danych publicznych w czasie rzeczywistym ze wszystkich rynków na całym świecie.
 • Twórcy cyfrowych narzędzi sieciowych mogą używać Bright Data do zbierania zestawów danych z najtrudniejszych serwerów, takich jak LinkedIn, Google News, Crunchbase, Twitter itp.
 • Agencje monitorowania muzyki mogą używać tego interfejsu API do odblokowywania sieci, aby śledzić muzykę chronioną prawem autorskim odtwarzaną w Internecie. Następnie mogą zgłaszać się swoim klientom, takim jak wydawcy i wytwórnie płytowe, w celu egzekwowania ochrony praw autorskich.

Plany cenowe Bright Data

Jego plany subskrypcji są wysoce skalowalne i elastyczne. Możesz skorzystać z planu Pay As You Go, jeśli prowadzisz małą firmę i od czasu do czasu wykonujesz scraping danych.

Jeśli jednak regularnie wykonujesz zbieranie danych, możesz wybrać pomiędzy Starterem (500 USD

/mies.), Zaawansowane (1000 USD/mies.) i Zaawansowane+ (2000 USD/mies.) w zależności od obciążenia.

Użytkownicy na poziomie korporacyjnym mają plan korporacyjny ze spersonalizowaną stawką za 1000 żądań, ekspertami ds. danych, umową SLA premium i dedykowanymi specjalistami korporacyjnymi.

Alternatywy Bright Data Web Unlocker

Do tej pory znasz program odblokowujący witrynę Bright Data pod kątem 360°. Musisz jednak znać niektórych godnych konkurentów, aby zrozumieć, w jaki sposób Bright Data jest lepszy od innych. Oto kilka alternatyw, które możesz sprawdzić:

Web Scraper API: Oxylabs

Oxylabs to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, która oferuje interfejsy API proxy i web scraper dla firm i profesjonalistów zajmujących się zbieraniem danych.

Możesz wypróbować to narzędzie, jeśli szukasz interfejsu API do webscrapingu godnego alternatywy Bright Data.

Skrobak bez kodu: Smartproxy

Narzędzie Smartproxy No-Code Scraper umożliwia przechowywanie danych ze skrobaków internetowych i planowanie zadań skrobania. Możesz to wszystko zrobić bez jakiegokolwiek kodowania. Czy to nie cudowne? Ponadto otrzymujesz gotowe do użycia szablony do pobierania danych z sieci, które umożliwiają bezproblemowe zbieranie danych.

Wniosek

Znalezienie odpowiedniego narzędzia do odblokowywania sieci jest trudne, ponieważ tak wiele produktów rynkowych oferuje niewiarygodne funkcje i ceny. Ułatwiliśmy Ci wybór Bright Data Web Unlocker, przeglądając narzędzie od podszewki i odsłaniając jego najlepsze cechy i funkcje.

Wypróbuj Bright Data i przekonaj się praktycznie, że wyróżnia się swoimi obietnicami i czynnikami cenowymi.

Możesz być również zainteresowany tymi narzędziami do skrobania stron internetowych, które działają w chmurze.