Udostępnij teraz w social media:

Właśnie wymyśliłeś genialny pomysł na aplikację na iOS. Ta aplikacja zmieni świat, a w ciągu dwóch godzin naszkicujesz schemat szkieletowy swojej niesamowitej aplikacji. Wszystko, czego teraz potrzebujesz, to znaleźć projektanta i może programistę lub dwóch, aby to się stało. Brzmi dość prosto, prawda? Masz projekt, więc jak trudno jest rozmawiać z ludźmi przez swoje druciane ramy? Może nie jest to trudne, ale nie zapewnia dużej przejrzystości, a gdybyś mógł, zamiast tego zdecydowałbyś się na działający prototyp. Marvel – Turn Sketches Into Prototypes to bezpłatna aplikacja na iPhone’a, która robi dokładnie to, co sugeruje jej nazwa. Wykorzystuje zdjęcia utworzonych szkiców i modeli szkieletowych i umożliwia dodawanie do nich punktów aktywnych. Punkty aktywne prowadzą do innych szkiców, tj. Innych ekranów, które zaprojektowałeś. Gdy skończysz łączyć ze sobą szkice, możesz uruchomić je na telefonie, aby pokazać, jak będzie działać Twoja aplikacja. Możesz tworzyć projekty dla iPhone’a 4, iPhone’a 5 i iPada. Aplikacja wymaga zalogowania się na konto lub skorzystania z Dropbox, aby się zarejestrować.

Sprawdź -   Jak dodać wiadomość e-mail firmy zewnętrznej lub IMAP do Gmaila na iOS

Uruchom aplikację i zaloguj się. Utwórz i nazwij swój pierwszy projekt oraz wybierz urządzenie, dla którego tworzysz prototyp.

Wybierz urządzenie

Możesz dodawać zdjęcia z rolki aparatu lub robić je aparatem z poziomu aplikacji. Zrób zdjęcie i zmień jego rozmiar w danym obszarze. Aby zrobić więcej zdjęć, dotknij przycisku z zielonym znacznikiem wyboru, aby powrócić do projektu i dodać punkty aktywne, dotknij przycisku z czerwonym krzyżykiem.

Dodaj obrazynastępny obraz

Jeśli zalogowałeś się do Marvel za pomocą Dropbox, wszystkie Twoje zdjęcia zostaną zsynchronizowane z Dropbox. Stuknij obraz, aby go otworzyć, a następnie stuknij przycisk hotspotu w prawym górnym rogu. Przesuń punkt aktywny i zmień jego rozmiar, aby dopasować go do szkicu. Po umieszczeniu punktu aktywnego pojawiają się dwie opcje; Połącz i usuń. Stuknij Połącz z, aby otworzyć wszystkie inne zdjęcia w bieżącym projekcie. Stuknij tę, z którą chcesz połączyć działanie tego przycisku. Po dodaniu wszystkich punktów aktywnych potrzebnych na pierwszym zdjęciu użyj przycisków nawigacyjnych u dołu, aby przejść do następnego zdjęcia.

Sprawdź -   Jak wyłączyć logowanie Google Apps w przeglądarce Chrome 69

przesyłanie zdjęćdodaj hotspoty

Kontynuuj dodawanie punktów aktywnych do wszystkich szkiców, a kiedy skończysz, stuknij opcję Podgląd. Możesz wyjść z podglądu, naciskając przycisk zwiększania lub zmniejszania głośności. Podgląd nie pokazuje nic poza twoimi szkicami, ale po dotknięciu obszaru na szkicu, do którego dodano punkt aktywny, przełącza się na szkic, z którym został połączony, tj. Na następny ekran. To nie jest łatwiejsze niż to; aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i bezpłatna.

Pobierz Marvel – zamień szkice w prototypy z App Store

[via iDownloadBlog]