iOS

Zmień wersję z iOS 9.1 Beta na oficjalną wersję iOS 9

Firma Apple udostępniła publicznie wersję beta systemu iOS 9 (a następnie iOS 9.1), aby każdy mógł go przetestować. Nie byłeś już ograniczony do posiadania konta programisty w Apple, aby wypróbować nadchodzącą wersję iOS, a wiele osób mogło wcześniej wyświetlić podgląd systemu operacyjnego. To powiedziawszy, jest dzień iOS, a iOS 9 został wydany na stabilnym kanale. Kiedy to czytasz, niezliczeni użytkownicy pobierają i aktualizują go (podczas gdy inni będą czekać, aż jailbreak się skończy). Jeśli wypróbowałeś wersję beta iOS 9 lub iOS 9.1, możesz się zastanawiać, jak uzyskać stabilną i ostateczną wersję iOS 9 na swoim urządzeniu. Oto opis przejścia.

Krok 1: Otwórz iTunes i upewnij się, że masz uruchomioną najnowszą wersję. Skoro już przy tym, upewnij się, że kabel ładujący nie jest uszkodzony, ponieważ staramy się uniknąć błędów spowodowanych przez wadliwe kable lub przestarzały iTunes.

Krok 2: Na swoim iPhonie przejdź do Ustawienia> iCloud i wyłącz Znajdź mój iPhone.

Krok 3. Otwórz iTunes na pulpicie i podłącz urządzenie.

Krok 4: Przełącz urządzenie w tryb przywracania. Aby to zrobić, przytrzymaj przycisk zasilania i ekranu głównego, aż zobaczysz logo Apple. Gdy zobaczysz logo, zwolnij przycisk zasilania, ale naciskaj przycisk Początek, aż zobaczysz na ekranie znajomy ekran połączenia z iTunes.

Krok 5: Gdy iTunes wykryje telefon w trybie odzyskiwania, da ci opcję przywrócenia telefonu lub aktualizacji. Kliknij przycisk „Aktualizuj”.

Krok 6: Zaakceptuj warunki użytkowania systemu iOS 9

Krok 7: Czekając na pobranie iOS 9 przez iTunes, zrób sobie pizzę na cienkim cieście. (Twój telefon może wyjść z trybu odzyskiwania, a jeśli tak się stanie, po prostu przełącz go z powrotem w tryb odzyskiwania po pobraniu systemu iOS 9. Podłącz go do komputera i wykonaj kroki 5, a następnie pomijając krok 7).

pobieranie ios9

Krok 8: Po pobraniu iOS 9 iTunes zaktualizuje telefon i zainstaluje najnowszą stabilną wersję systemu operacyjnego

Krok 9: iPhone zostanie zaktualizowany tak, jak zwykle. Gdy to zrobisz, poprosi Cię o odblokowanie urządzenia za pomocą suwaka z napisem „Przesuń do aktualizacji”. To wszystko, czego potrzeba.

x