Znajdź filmy według gatunku, tematu, miejsca, okresu i nie tylko

Udostępnij teraz w social media:

To weekend i idealny czas na obejrzenie filmu. Pytanie tylko, jaki film obejrzeć? To jedyne pytanie, które zadecyduje między dobrze spędzoną nocą a nocą całkowicie zmarnowaną. Movienr to usługa internetowa, która może pomóc; pozwala wyszukiwać filmy według gatunku, tematu, miejsca, okresu itp. Dlaczego więc jest to imponujące, skoro każda inna usługa wyszukiwania filmów ma filtr według gatunku? To inne filtry sprawiają, że jest wyjątkowy. Filtr Motyw zawiera wszystko, od kosmitów, zwierząt, katastrof do zawsze popularnego wampira. Jest też filtr miejsc, który wyszukuje filmy na podstawie miejsca, w którym się znajdują, np. Wyspy, dżungli lub deseru. Chodzi o to, że nie jest to typowe wyszukiwanie filmów według gatunku. Jest o wiele bardziej oparty na zainteresowaniach.

  Jak naprawić problemy z uruchamianiem komputera Mac za pomocą trybu odzyskiwania

Aby korzystać z usługi, musisz się zarejestrować. Ma opcję korzystania z konta Facebook lub Google, ale usługa nie łączyła się poprawnie z każdym z nich, gdy ją testowaliśmy i ostatecznie musiała zarejestrować się bezpośrednio w usłudze. Powinieneś móc użyć Facebooka lub konta Google, aby zalogować się do usługi, mała usterka została naprawiona. Po wejściu na stronę główną, ale przejdź do karty Odkrywaj, aby rozpocząć wyszukiwanie filmu i wyświetlić wszystkie wspaniałe filtry dostępne w usłudze.

Masz gatunek, temat, miejsce, okres, nowe filmy i pochodzenie. Bardzo podoba mi się filtry Origin, ponieważ pomagają znaleźć filmy z innych krajów.

Filtry wykluczają się wzajemnie; możesz zastosować tylko jeden, a nie wszystkie. Oznacza to, że nie będzie można znaleźć filmu akcji z kosmitami osadzonymi na pustyni. Gdy wybierasz różne filtry, lista filmów pod wyborem jest aktualizowana, sugerując pasujące filmy. Po prawej stronie znajduje się również lista filmów posortowana według tematu, typu lub gatunku, z której możesz skorzystać, aby znaleźć coś do obejrzenia, ale uczciwie mówiąc, istnieje zbyt wiele list filmów, które nie są warte czasu iść przez.

  3 sposoby korzystania z Google Chrome jako odtwarzacza muzyki dla plików lokalnych

Motywy Movienr

Kiedy podoba Ci się film, kliknij go, a zobaczysz jego ocenę IMDb, obejrzyj zwiastun, a nawet uzyskaj listę obsady. Możesz również zobaczyć czas działania filmu i kraj, w którym został wyprodukowany. Movienr to usługa wyszukiwania filmów społecznościowych, dzięki której możesz oznaczać, oceniać i polubić oglądane filmy. Możesz rozmawiać o filmach w sekcji Feed i zobaczyć, co mówią inni. Możesz także obserwować innych członków, a oni z kolei mogą obserwować Ciebie, aby zobaczyć, jakie filmy oglądasz i co o nich myślisz. W przypadku obejrzanych filmów możesz również przesłać podsumowanie fabuły.

Movienr - Jak wytresować smoka 2

Usługa jest całkiem dobra z włączeniem elementu społecznościowego, ale podoba nam się to ze względu na oferowane przez nią opcje filtrowania. Spróbuj i daj nam znać, jeśli znalazłeś coś wartego obejrzenia.

  Jak transkodować pliki wideo w VLC w systemie Linux

Odwiedź Movienr

x