Znajdź losowy film lub program telewizyjny do obejrzenia

W każdy piątek wieczorem moja siostra i ja mamy rytuał; spędzamy blisko 2 godziny na szukaniu dobrego filmu do obejrzenia, nic nie znajdujemy, ona się męczy i decyduje, że wolałaby spać. Nie było zabawy. Tak, robimy to w każdy piątek i jeśli dużo oglądasz filmy, wiesz, że szybko zabraknie Ci wszystkich dobrych, a potem jesteś głodny czegoś, co jest „niezłe” do oglądania. Niektórzy przechodzą do IMDb, inni przechodzą przez dziesięć lub 100 najlepszych list, podczas gdy inni korzystają z sugestii Hulu lub Netflix. Netflix Roulette to mózgowe dziecko kodu użytkownika Redditusasoft, który zmęczył się dziesięcioma najlepszymi listami i innymi takimi listami, które daje ci Netflix. Ta prosta, mała aplikacja, która kategoryzuje wyszukiwanie według gatunku i umożliwia wyszukiwanie filmów i seriali telewizyjnych, które znajdują przypadkowe elementy, które możesz obejrzeć. Dobrą rzeczą jest to, że nie ma to nic wspólnego z kontem Netflix i nie jest analizą tego, co oglądałeś wcześniej, ani preferencji oglądania. To po prostu przypadkowy sposób na znalezienie czegoś do obejrzenia i może być używany przez każdego. Jest też aplikacja na Androida dla Netflix Roulette.

Netflix

Wybierz gatunek filmu / programu telewizyjnego, który chcesz obejrzeć. Jeśli nie jesteś konkretny, możesz wybrać opcję „Wszystkie”. Aby uwzględnić lub wykluczyć filmy lub programy telewizyjne z wyników, zaznacz / odznacz opcję przed naciśnięciem przycisku Spin.

Wybierz

Otrzymujesz jedną propozycję filmu na obrót i zawsze możesz go ponownie obrócić. Wyniki dadzą Ci przegląd tego, o czym jest film, obsadę i jego ocenę w serwisie Netflix. Jest przycisk do oglądania filmu na Netflix. Jeśli nie podoba Ci się ta sugestia, możesz ponownie obrócić, aby uzyskać coś innego.

film

Ponieważ aplikacja jest skierowana do użytkowników Netflix, wyniki będą obejmować tylko te filmy, które ma do zaoferowania Netflix. Deweloper chce uwzględnić opinie, które otrzymał w poście Reddit (który znalazł się na pierwszej stronie). Nadchodzące funkcje będą zawierać filtr dla kraju i wszystkiego, o co poprosi społeczność Reddit, w granicach rozsądku.

Aplikacja na Androida jest ładna, czysta, z tym samym interfejsem co sama aplikacja internetowa i bez reklam. Powinien działać z prawie każdym urządzeniem, ponieważ programista powiedział, że nie wprowadzono żadnych ograniczeń geograficznych w tym zakresie. Oczywiście, jeśli używasz aplikacji w regionie, w którym Netflix nie jest dostępny, przycisk Oglądaj w Netflix nic dla Ciebie nie zrobi. Moją jedyną sugestią dotyczącą aplikacji jest dodanie filtrów w celu uwzględnienia cataglog Hulu i może prawie każdego filmu na IMDb z opcją odfiltrowania tych, które mają do zaoferowania różne usługi.

obracać wynik mobilny

Miejmy nadzieję, że to poprawi wieczór filmowy dla wielu ludzi.

Odwiedź Netflix Roulette

Pobierz ruletkę Netflix ze sklepu Google Play

[via Reddit]