12/08/2021

Znajdź najlepsze hashtagi według tematu dla swoich zdjęć na Instagramie [Paid]

Udostępnij teraz w social media:

Instagram to sieć społecznościowa inna niż wszystkie; to, co zaczęło się jako aplikacja do udostępniania zdjęć, przekształciło się w coś wielkiego, inspirującego inne aplikacje i sprawiając, że filtry stały się popularne. Filtry to obszar, w którym Instagram był ogromną inspiracją, ale są też inne narzędzia, które zainspirowała aplikacja, jednym z nich jest Tagdock. Jest to aplikacja klawiatury innej firmy na iOS, która ma być używana z aplikacją Instagram. W App Store jest wart 0,99 $ i chociaż wpisywanie hashtagów nie jest czymś zbyt skomplikowanym, aplikacja ułatwia to, sugerując odpowiednie hashtagi do użycia w temacie zdjęcia. Dla tych z Was, którzy zastanawiają się, dlaczego hashtagi mają tak duże znaczenie, ponieważ użycie odpowiedniego hashtagu może mieć wpływ na to, ile osób znajduje, przegląda i polubi Twoje zdjęcia. Aby korzystać z tej aplikacji, musisz mieć system iOS 8 lub nowszy.

Sprawdź -   Jak wysyłać GIF-y i konwertować krótkie filmy na GIF w Whatsapp

Tagdock jest naprawdę łatwy w użyciu. Po zainstalowaniu aplikacji otwórz Ustawienia iw obszarze Ogólne> Klawiatury włącz ją. Aplikacja nie wymaga pełnego dostępu. Po włączeniu uruchom Instagram i zredaguj swój post.

Kiedy nadejdzie czas, aby dodać podpis, przełącz się na klawiaturę Tagdock i wybierz temat, który jest najbliższy opisowi Twojego zdjęcia. Wewnątrz znajdziesz całą masę tagów, które są objęte tematem. Stuknij jedną z nich, aby dodać ją do swojego wpisu i udostępnić.

tagsdocx_tags

Jeśli często publikujesz zdjęcia na ten sam temat, karta Ulubione na klawiaturze zapełni się często używanymi tagami, co ułatwi dostęp do nich.

Szczerze mówiąc, albo pokochasz tę aplikację, ponieważ jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, albo będziesz nienawidzić. Pokochasz Tagdock, ponieważ nie będziesz się przejmować wyszukiwaniem hashtagów dla postów na Instagramie, ale nadal chcesz używać odpowiednich hashtagów, a to robi to za Ciebie w trywialnej cenie. Znienawidzisz aplikację, ponieważ nie możesz sobie wyobrazić, że Instagram jest na tyle ważny, że wymaga zainstalowania dodatkowych narzędzi w telefonie. Niezależnie od tego, jak się czujesz, Tagdock zaspokaja rzeczywistą potrzebę, a nawet może być używany jako narzędzie do nauki, aby dobrze zorientować się w odpowiednich hashtagach do wykorzystania w mediach społecznościowych.

Sprawdź -   Znajdź zgubione słuchawki AirPods

Zainstaluj Tagdock z App Store

x