Udostępnij teraz w social media:


Jeśli kiedykolwiek kupiłeś aplikację tylko po to, aby trafić do sprzedaży lub tymczasowo bezpłatnie, w następnych dniach, być może żałowałeś pośpiechu przy zakupie aplikacji. Kupowanie aplikacji, gdy naprawdę jej potrzebujesz, nie jest czymś, czego nie będziesz w stanie uniknąć, ale jeśli jesteś zainteresowany kupnem aplikacji, której nie musisz od razu używać lub której możesz opóźnić zakup, powinien być kupiony w najlepszej cenie, w jakiej kiedykolwiek był dostępny. aDollarApps to usługa internetowa, która śledzi historię cen aplikacji na iOS, Androida, Windows Phone i BlackBerry. Możesz zaczekać, aby zobaczyć, czy trafi do sprzedaży, lub zorientować się, jak często cena aplikacji spada, i zdecydować, czy chcesz czekać tak długo na kolejną zniżkę. Możesz także obserwować aplikacje i otrzymywać alerty, kiedy ich cena spadnie.

Sprawdź -   Jak otwierać pliki i foldery z wiersza polecenia w systemie Windows 10

Aby sprawdzić historię cen aplikacji, wprowadź jej nazwę w pasku wyszukiwania. aDollarApps znajdzie i wyświetli pasujące wyniki, gdy wpiszesz nazwę. Kliknij przycisk wyszukiwania, aby wyświetlić pełny opis aplikacji, na jakie platformy jest ona dostępna, link do odpowiedniego sklepu z aplikacjami oraz wykres przedstawiający zmiany cen w czasie. Aplikacja może jednocześnie pokazywać wahania cen na iOS lub Android. Wybierz platformę, dla której chcesz wyświetlić spadki cen, za pomocą przycisku u góry wykresu. Aby wyświetlić stronę aplikacji w odpowiednim sklepie z aplikacjami na określonej platformie, kliknij odpowiedni przycisk platformy pod nazwą aplikacji.

Oprócz umożliwienia wyszukiwania konkretnej aplikacji i przeglądania jej historii cen, aDollarApps umożliwia także wyszukiwanie aplikacji według kategorii. Kategorie są bogate i obejmują większość, jeśli nie wszystkie, lub więcej niż te, które normalnie można znaleźć w Apple App Store lub Google Play Store.

Sprawdź -   Otwórz napęd optyczny za pomocą skrótu klawiaturowego [Windows]

przeglądaj adollarapp

Sama usługa jest świetna, chociaż będzie najbardziej przydatna dla użytkowników iOS, ponieważ rabaty i darmowe aplikacje są regularnym zjawiskiem w przypadku aplikacji na iOS, podczas gdy w przypadku aplikacji na Androida jest to znacznie rzadsze. Powiedziałbym nawet, że popularna płatna aplikacja na Androida ma jedną na milion szans na płatność, chyba że zostanie kupiona przez znaną firmę lub programista zdecyduje się uczynić ją open source.

Możesz założyć konto aDollarApps i śledzić aplikacje. Usługa ostrzeże Cię, gdy aplikacja, którą obserwujesz, stanie się bezpłatna, chociaż działa tylko w przypadku aplikacji na iOS.

Odwiedź aDollarApps