Zostań człowiekiem dostępnym na Xbox?

Przygodowa gra wideo Detroit: Become Human z 2018 roku została stworzona przez Quantic Dream i wydana przez Sony Interactive Entertainment. Jeśli jesteś użytkownikiem Detroit: Become Human i zastanawiasz się, czy Xbox Detroit: Become Human istnieje, czy nie? Jeśli szukasz więcej informacji związanych z Detroit: Become Human, zostań z nami do końca! Przedstawiamy pomocny przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć, czy Detroit: Become Human Only na PS4 i czy Detroit: Become Human 2 wyjdzie, czy nie.

Czy Detroit: Become Human jest dostępne na Xbox?

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy Detroit: Become Human Xbox istnieje w szczegółach.

Na jakich konsolach jest Detroit: Become Human? Na jakich konsolach można grać w Detroit: Become Human?

W maju 2018 r. i grudniu 2019 r. została udostępniona dla PlayStation 4 oraz Microsoft Windowsodpowiednio.

Czy Detroit: Become Human jest tylko na PS4?

Nie, Detroit: Become Human było wcześniej dostępne tylko na PlayStation 4. Ale Detroit: Become Human jest teraz dostępne na PC z zapierającą dech w piersiach grafiką, rozdzielczością 4K rozdzielczość, 60 klatek na sekundę oraz pełna integracja sterowania myszką/klawiaturą i gamepadem, aby zapewnić jak dotąd najdokładniejsze wrażenia z gry Detroit: Become Human.

Czy Detroit: Become Human jest na Xboksie?

Nie, raczej wątpliwe jest, aby Detroit: Become Human ukazało się na Xboksie. Wynika to ze statusu Quantic Dream jako niezależnego twórcy gier wideo powiązanego z Sony. Zarówno Heavy Rain, jak i Beyond: Two Souls były dostępne wyłącznie na PlayStation, kiedy po raz pierwszy się ukazały, i od lat są stronami umowy na wyłączność.

Czy jest Detroit: Become Human na Xbox One?

Nie, Detroit: Become Human prawdopodobnie nie zostanie wydane na Xbox One ani na żadną inną platformę inną niż Sony. Dzieje się tak, ponieważ niezależny producent gier wideo, Quantic Dream, jest podmiotem stowarzyszonym Sony. Kiedy po raz pierwszy wystartowali, Heavy Rain i Beyond: Two Souls były dostępne wyłącznie na PlayStation i od tamtej pory łączy je umowa na wyłączność.

Jaka jest data premiery Detroit: Become Human Xbox One?

Jest wiele powodów, dla których entuzjaści gier są entuzjastycznie nastawieni do Detroit: Become Human. Wielu graczy obecnej generacji jest ciekawi, czy Detroit: Become Human ukaże się na Xboksie One, czy innych konkurencyjnych systemach. Niestety odpowiedź już znamy. Detroit: Become Human prawdopodobnie nie zostanie wydane na Xbox One ani żaden inny system inny niż Sony. W rezultacie Xbox Detroit: Become Human nie będzie miał ustalonej daty premiery.

Czy Detroit: Become Human jest na Xbox 360?

Nie, Xbox 360 nie ma Detroit: Become Human. Gra jest przygodowym filmem akcji, którego akcja toczy się w czasach, gdy androidy są szeroko wykorzystywane zarówno do towarzystwa, jak i pracy fizycznej. Wynika to z powiązań Sony z niezależnym producentem gier wideo, firmą Quantic Dream.

Czy Detroit: Become Human jest w Xbox Store?

Nie, była dostępna tylko na PlayStation 4. Podobnie jak wszystkie inne gry Quantic Dream, ta była dostępna wyłącznie na PS. Ponieważ jest to gra Sony, Xbox by jej nie dostał. W rezultacie nie jest dostępny w sklepie Xbox. Możesz użyć kontrolera Xbox, aby grać w Epic Games i Windows 10 Parowy platformy.

Czy istnieje subskrypcja Detroit: Become Human Xbox Game Pass?

Nie, nie ma Game Pass dla Detroit: Become Human Xbox. Bo jest mało prawdopodobne, że Detroit: Become Human ukaże się na Xboksie. Dzieje się tak, ponieważ niezależny producent gier wideo, Quantic Dream, jest podmiotem stowarzyszonym Sony. Heavy Rain i Beyond: Two Souls były grami dostępnymi wyłącznie na PlayStation w momencie ich premiery i od tego czasu łączy je wspólna umowa na wyłączność.

Czy wyjdzie Detroit: Become Human 2?

Nie, nowa seria osadzona w uniwersum Quantic Dream’s Detroit: Become Human została ujawniona, ale nie jest to kontynuacja lub Detroit: Become Human 2, której można by się spodziewać.

  • Dla tych, którzy nie wiedzą, akcja Detroit: Become Human rozgrywa się w roku 2026 w mieście Detroit. W społeczeństwie, w którym zakłada się, że są niczym więcej niż bezmyślnymi niewolnikami, historia jest kroniką równoległych podróży trzech różnych androidów, które walczą o indywidualność i niezależność.
  • Nowa manga zatytułowana Detroit: Become Human Tokyo Stories jest w pełni zlokalizowana w Tokio, jak sugeruje tytuł. Chociaż jest zrozumiałe, że zastanawiasz się, dlaczego nie nazwali tego po prostu Tokyo: Become Human. Kotaku zwraca uwagę, że ten tytuł był już używany w rozszerzonym zwiastunie fabularnym dla Detroit: Become Human.

Czy warto kupić Detroit: Zostań człowiekiem?

Tak, to opłacalny zakup. Główną cechą gry jest regrywalność, ale pozwala też grać w dowolny sposób. Niezależnie od tego, czy wynik jest dobry, czy zły, każda decyzja, którą podejmujesz, ma wpływ i tylko Ty jesteś za nią odpowiedzialny. Podejmujesz mądre decyzje, jeśli uda ci się je zdobyć.

Jak długo trwa 100% Detroit: Become Human?

Gra zajmie ci około 30 godzin, aby ukończyć 100% Detroit: Become Human, jeśli chcesz zobaczyć każdy cal przyszłego Detroit i poznać każdy szczegół historii każdej postaci.

***

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego samouczka wiesz wszystko, co trzeba wiedzieć o Detroit: Become Human, w tym odpowiedzi na pytania, takie jak Detroit: Become Human Xbox istnieje czy nie i czy Detroit: Become Human Only na PS4. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, o którym chcesz, abyśmy napisali artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy wiedzieli.

x