Zrób zrzuty ekranu tylko z części wyświetlacza iPhone’a / iPada [Jailbreak]

W świecie jailbreak dla iPhone’a wydaje się, że w dzisiejszych czasach spada szczególna natura poprawek, a mianowicie tych, które poprawiają wrażenia z zrzutów ekranu iOS. Robienie zrzutów ekranu i tak nie jest czynnością ograniczoną do określonej niszy; prawie każdy zrobił to w jakimś momencie. Niezależnie od tego, czy chodzi o pomoc komuś, wyjaśniając coś wizualnie, czy też chwaląc się szybkością Internetu / osiągnięciami w grach, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w pewnym momencie użyjesz łatwego mechanizmu przechwytywania ekranu iPhone’a na swoją korzyść. Ulepszenia, które pojawiają się od czasu do czasu, albo próbują poprawić ogólne wrażenia, albo po prostu dodają nowe funkcje. Ten, na który patrzymy dzisiaj, jest bardzo podobny – pozwala uchwycić tylko część ekranu (w przeciwieństwie do całego wyświetlacza) i łatwo udostępnić go za pośrednictwem wielu kanałów. Ta poprawka została nazwana „Screenshot Clip” i możesz się o niej dowiedzieć zaraz po skoku.

Ulepszenie, które cofnie cię o zaledwie dolara, jest rozpowszechniane za pośrednictwem repozytorium ModMyi w Cydii i działa z prawie wszystkimi urządzeniami iOS z jailbreakiem. Po zainstalowaniu musisz najpierw przypisać gest aktywatora, aby wywołać klip ekranu (co oznacza, że ​​modyfikacja zależy od aktywatora).

Klip zrzutu ekranu (5) Klip zrzutu ekranu (2) Klip zrzutu ekranu (3)

Ten konkretny fragment doceniam najbardziej, ponieważ oznacza to, że w przeciwieństwie do niektórych innych, klip ekranu nie będzie kolidował z moimi normalnymi zrzutami ekranu. Po wywołaniu poprawki ekran gaśnie i możesz palcem prześledzić obszar, który chcesz uchwycić na zrzucie ekranu (jak pokazano powyżej). W przypadku przechwyconego obrazu można następnie wykonać szereg czynności, naciskając i przytrzymując obszar na ekranie, w tym wysyłając go komuś przez AirDrop (tylko iPhone 5s), udostępniając za pośrednictwem wiadomości, poczty, Twittera, Facebooka itp., Zapisując w Rolka z aparatu, przypisywanie do kontaktu, kopiowanie i otwieranie w innych aplikacjach.

Klip zrzutu ekranu (4) Klip zrzutu ekranu (1)

Zgodnie z oczekiwaniami, poprawka dodaje również własne okienko Ustawienia do natywnej aplikacji Ustawienia w iOS, w której można zdefiniować gest aktywacji i przełączać cienie i obramowania dla przechwyconych obszarów.

Klip zrzutu ekranu to ciekawa poprawka, prawdę mówiąc. Funkcjonalność jest przydatna, ale może nie dla każdego. Pobieranie dolara za coś takiego może potencjalnie zniechęcić ludzi i zmusić ich do przekazania dobrze wykonanej poprawki. Z drugiej strony to zwykły dolar, więc i tak może to nie być taka wielka transakcja. Ja na przykład nie mam nic przeciwko zdobyciu tej poprawki – jakie będzie Twoje zdanie na ten temat?

Klip zrzutu ekranu jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami iDevices z jailbreakiem i może być naprawdę przydatny na dużym ekranie iPada.

x