Zwiększ współczynnik klikalności dzięki tym 14 internetowym kreatorom miniatur YouTube [Free & Paid]

Wraz ze wzrostem popularności tworzenia filmów na YouTube ludzie zdają sobie sprawę, jak ważne jest tworzenie przyciągającej wzrok miniatury YouTube.

Im bardziej kreatywna i atrakcyjna jest Twoja miniatura, tym więcej ludzi przyciąga film. Być może będziesz musiał zainwestować czas i wysiłek w stworzenie dobrej miniatury YouTube. Jesteśmy tutaj, aby nieco ułatwić Ci ten proces.

W tym miejscu wymienimy kilka aplikacji, których możesz użyć do zwiększenia współczynnika klikalności, tworząc chwytliwe i atrakcyjne miniatury YouTube.

Kanwa

Edytowanie i tworzenie projektów w serwisie Canva to jedna z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby stworzyć doskonałą i udaną miniaturę YouTube. Dla tych, dla których korzystanie z Adobe Photoshop i Illustrator jest trudne, Canva jest najlepszym możliwym zamiennikiem.

Canva ma wiele wbudowanych szablonów, które mogą pomóc w realizacji zadania i przyciągnąć uwagę odbiorców do Twojego filmu. Niektóre z tych szablonów są bezpłatne, podczas gdy inne mogą być częścią pakietu premium.

W serwisie Canva możesz natknąć się na elementy, czcionki, animacje i wszystko, czego nie znajdziesz nigdzie indziej. Od zdjęć samoprzylepnych po obrazy Google, naklejki i grafiki po elementy premium — Canva to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z edycją.

Wybierz szablon, który Ci się podoba i wstaw wybrane obrazy, dostosuj tekst i inne szczegóły zgodnie z własnymi upodobaniami, a wszystko jest gotowe, aby zaimponować publiczności jedną z najlepszych miniatur YouTube, jakie kiedykolwiek widzieli.

Zapisz miniaturę w dowolnym formacie, udostępnij ją wszystkim, a będziesz zaskoczony ilością miłości i pochwał, jakie otrzymasz za te miniatury.

Picmaker

Picmaker to dobrze znane narzędzie do tworzenia i edytowania miniatur YouTube, jak nigdy dotąd. Mają mnóstwo edytowalnych szablonów, które możesz dostosować do własnych upodobań i potrzeb. Wstaw tekst, który Ci się podoba, użyj stylu czcionki, który Ci się podoba, i zakończ projekt naklejkami, elementami i obrazami według własnych upodobań.

Aplikacja uprawnia również do usuwania tła, wybierania filtrów, używania gradientów, dodawania konturów i wszystkich innych świetnych funkcji.

Zyskujesz dostęp do milionów obrazów wolnych od tantiem, ogromnej biblioteki pięknych projektów i unikalnych funkcji bez dodatkowych kosztów. Picmaker to aplikacja, której szukałeś przez całe życie. Na tym kończy się Twoje wyszukiwanie. Stwórz najlepszą miniaturę YouTube i spraw, aby Twój film stał się wielkim hitem!

Adobe Express

Mówiąc o edycji obrazu, jak można zignorować istnienie rodziny Adobe? Firma Adobe zawsze odgrywała kluczową rolę w edytowaniu zdjęć i tworzeniu banerów, szablonów i miniatur YouTube.

Do tworzenia niesamowitych miniatur YouTube, Adobe Express będzie najlepszy i jedyny w swoim rodzaju. Aplikacja jest bezpłatna i każdy może z niej korzystać do tworzenia dowolnych projektów. Adobe Express uprawnia do korzystania z wielu darmowych szablonów.

Możesz dowolnie modyfikować te szablony i używać ich do uzyskiwania wyników jak nigdy dotąd. Korzystaj z Adobe Express, aby tworzyć, ponownie używać, zmieniać rozmiar i zapisywać wybrane grafiki według własnych upodobań.

Ta konkretna grafika może być symbolem, który sprawi, że Twoje filmy będą wyjątkowe i odizolują je od filmów innych osób. Adobe Express pomaga w tworzeniu szablonów YouTube, które docierają do szerszej publiczności.

Fotor

Tworząc miniaturę na YouTube, nigdy nie zapominaj, że projekt powinien być taki, aby przerywał przewijanie widzów i zmuszał ich do oglądania Twojego filmu.

Może to być możliwe tylko wtedy, gdy Twoja miniatura YouTube jest wystarczająco atrakcyjna, aby przyciągnąć uwagę ludzi. Dlatego możesz zaplanować wykorzystanie aplikacji Fotor do tworzenia takich miniatur, które z pewnością przyciągną dużą publiczność.

Możesz czerpać inspirację z gotowych szablonów i tworzyć miniatury lub użyć dowolnych wbudowanych szablonów, aby rzucić magię. Korzystając z Fotora, dobry projekt miniatury YouTube to tylko kilka kliknięć od Ciebie.

Nie musisz spędzać godzin na myśleniu i planowaniu miniatury YouTube. Te szablony, które oferuje Fotor, pozwolą Ci zaoszczędzić czas i ciężką pracę. Interfejs aplikacji jest przyjazny dla użytkownika; dlatego każdy może wygodnie używać go do tworzenia miniatur YouTube, jak nigdy dotąd.

Renderuj lasy

Kiedy tworzysz film, w głowie pojawia się milion pomysłów na to, jak dokładnie powinna wyglądać miniatura filmu. Ale czasami nie wiesz, jak przekonwertować dostępny pomysł na dane wyjściowe.

Właśnie wtedy możesz używać Renderforest do tworzenia miniatur YouTube jak profesjonalista. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w dziedzinie projektowania, nadal możesz tworzyć atrakcyjne miniatury YouTube.

Możesz przeglądać ich bibliotekę lub wyszukiwać z paska wyszukiwania, aby wybrać szablon, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Praca jest w połowie wykonana.

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to dostosować szablon zgodnie z własnymi upodobaniami i być zaskoczonym końcowymi wynikami, które ma do zaoferowania Renderforest. Aplikacja posiada również bibliotekę obrazów stockowych, która pozwala wybrać obrazy stockowe według tematu i własnych upodobań.

Visme

Visme ma szeroką gamę edytowalnych szablonów miniatur YouTube. Możesz przeglądać je, aby wyszukać jeden szablon, który najbardziej Ci się podoba. Możesz dodawać obrazy, czcionki, teksty, naklejki i cokolwiek innego. Ostateczne wyniki, które otrzymasz od ręki, będą zdumiewające.

Będziesz pod wrażeniem doskonałej jakości i wykończenia tych fantastycznych szablonów, które ma do zaoferowania Visme.

Aplikacja ma wiele atrakcyjnych szablonów i pozwala dostosować je do własnych potrzeb. Dopasuj je do swojej marki i celu filmu i upewnij się, że przyciągniesz do niego wiele osób.

Pikselowe

Wszystkie Twoje zmartwienia i pytania związane z tworzeniem dobrej miniatury YouTube kończą się na Pixelied. Możesz stworzyć dobrą miniaturę YouTube za pomocą Pixelied w ciągu sekundy. Zrezygnuj z używania skomplikowanych aplikacji, takich jak Illustrator lub Photoshop, i przełącz się na łatwy w użyciu Pixelied, aby osiągnąć swój cel.

Nie martw się, jeśli dopiero zaczynasz projektowanie; nadal możesz tworzyć przyciągające wzrok miniatury YouTube za pomocą tej aplikacji.

Tworząc miniatury YouTube, musisz mieć dostępnych wiele aplikacji. Musisz usunąć obrazy tła, mieć realistyczne makiety, używać zdjęć stockowych, współpracować w zespole i jednocześnie przesyłać wektory.

Chociaż istnieje wiele aplikacji, które służą temu celowi, zarządzanie tak wieloma subskrypcjami jednocześnie może być męczące. Dlatego Pixelied oferuje wszystkie te funkcje w jednej aplikacji. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać żądany obraz lub wybrać szablon, który Ci się podoba i edytować go, jak chcesz, korzystając ze wszystkich funkcji premium.

PicsArt

Miniatura YouTube przedstawia widzom pierwsze wrażenie na temat Twojego filmu i chcesz, aby był najlepszy. Dlatego możesz użyć PicsArt, aby osiągnąć cel w ciągu kilku minut.

Możesz wybrać z szerokiej gamy atrakcyjnych szablonów i sfinalizować ten, który najbardziej Ci się podoba. Następnym krokiem jest dodanie innych elementów, takich jak naklejki, tekst, czcionka, cytaty i inne małe elementy, które odegrają ogromną rolę w decydowaniu o ruchu odbiorców w Twoim filmie.

Nie musisz być profesjonalistą w edycji i tworzeniu projektów. Nawet jeśli jesteś początkującym, nadal możesz tworzyć piękne miniatury YouTube, wykonując proste czynności.

PhotoADKing

Tworzenie oszałamiających miniatur YouTube nie jest już trudne. Nawet jeśli jesteś początkującym i nie masz wiedzy o tym, jak powinna wyglądać miniatura YouTube, możesz użyć aplikacji PhotoADKing, aby utworzyć dobrą miniaturę YouTube.

Pulpit nawigacyjny tej aplikacji jest bardzo szczegółowy i przyjazny dla użytkownika, dzięki czemu unikasz nieporozumień podczas próby stworzenia udanej miniatury na YouTube. Jeśli chcesz przyciągnąć duży ruch do swoich filmów, Twoja miniatura powinna wyglądać świetnie.

Możesz użyć aplikacji PhotoADKing i tworzyć miniatury jak profesjonalny projektant, aby służyć temu celowi.

PhotoADKing oferuje edytowalne szablony, które można dostosować, aby stworzyć dobrą miniaturę. Możesz dodać naklejki, obrazy stockowe, ikony i obrazy wbudowane w aplikację, aby utworzyć jedną z najlepszych miniatur YouTube.

Szablony oferowane przez PhotoADKing mają tak wiele tła, wzorów i filtrów, że z pewnością będą atrakcją dla Twojego filmu.

Wyszukaj swoją kategorię biznesową na pasku wyszukiwania i odkryj odpowiednie szablony w ciągu kilku sekund. Edytuj te szablony zgodnie z wymaganiami, a wszystko będzie gotowe, aby ukraść show swoją wspaniałą miniaturą.

Kreator miniatur

Kreator miniatur oferuje kilkanaście funkcji do tworzenia wspaniałych miniatur YouTube. Zainstaluj tę aplikację ze sklepu Play i edytuj wbudowane szablony, aby stworzyć dobrą miniaturę. Aplikacja posiada również funkcję tworzenia kolażu obrazów, którego można użyć jako miniatury.

Możesz przeglądać wiele układów do kolażu, a następnie sfinalizować ten, który najbardziej Ci się podoba. Dodaj wszystkie obrazy, które najlepiej opisują Twój film, i utwórz kolaż.

Kolaż będzie najlepszą definicją Twojego filmu i przekaże pomocne informacje na temat treści, które planujesz zaoferować. Aplikacja ma gotowe projekty tekstów, które można bezpośrednio dodać do miniatury i nadać jej najlepszy wygląd.

Wszystkie te funkcje są bezpłatne i pomagają wywrzeć dobre wrażenie na odbiorcach i przyciągnąć ich do swojego filmu. Gdy Twoja miniatura wygląda estetycznie fantastycznie, ludzie będą zainteresowani oglądaniem treści Twojego filmu i dzieleniem się dobrymi opiniami na jego temat.

Befunky

Befunky to jedna z najbardziej idealnych i łatwych w użyciu aplikacji do tworzenia profesjonalnych miniatur YouTube. Korzystając z Befunky, możesz tworzyć miniatury, które doskonale definiują Twoją markę i pomagają przyciągnąć odpowiednią bazę odbiorców. Miniatura YouTube odgrywa znaczącą rolę w określaniu, czy ludzie będą przyciągać do Twojego filmu, czy nie.

Dlatego musisz zaprojektować miniaturę YouTube, której publiczność nie może zignorować. Nie musisz być profesjonalistą w projektowaniu za pomocą aplikacji Befunky.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać szablon, który Ci się podoba, przeciągnąć i wstawić żądany obraz do szablonu. Następnie zakończ edycję, dostosowując szablon, dodając wszystkie końcowe szczegóły. Czy to nie brzmi tak łatwo?

Po zakończeniu możesz przesłać miniaturę YouTube i mieć pewność, że ludzie docenią Twój szablon i klikną Twój film, aby natychmiast go obejrzeć.

Możesz także utworzyć standardowy szablon do wykorzystania we wszystkich swoich filmach w YouTube. Wybierz szablon, który odpowiada Twoim wymaganiom i pasuje do Twojego stylu. Następnie możesz zapisać ten szablon jako edytowalny za pomocą Befunky. Za każdym razem, gdy tworzysz nowy film, zmodyfikuj ten edytowalny szablon, aby utworzyć nową miniaturę dla nowego filmu.

Uproszczony

Jak sugeruje nazwa aplikacji, uproszczony ułatwia tworzenie miniatur YouTube. Nie ma pośpiechu, nie ma marnowania czasu tu i tam; pobierz aplikację i uzyskaj bezpłatny dostęp do wszystkich jej funkcji.

Aplikacja ma tak wiele wbudowanych szablonów, że za każdym razem, gdy planujesz utworzyć nową miniaturę, będziesz mieć pod ręką mnóstwo pomysłów. Dodaj obraz, który najlepiej opisuje Twój film, a następnie dostosuj miniaturę do swoich wymagań.

Od tekstów, logo, czcionek i projektów po wszystko, możesz sprawić, że miniatura YouTube będzie tak atrakcyjna, że ​​ludzie będą zmuszeni kliknąć Twój film i obejrzeć go.

Aplikacja oferuje również bezpłatne narzędzie do copywritingu AI, które pomaga zanotować najlepszy tytuł i cytaty do Twoich filmów na YouTube. Czego jeszcze potrzebujesz, gdy aplikacja ma tak wiele do zaoferowania? Usiądź wygodnie, stwórz najlepsze projekty i pozostaw zadanie dostosowania i szablonów aplikacji.

Streamlabs

Po pomyślnym stworzeniu dobrego filmu na YouTube z niesamowitą treścią, kolejnym ważnym krokiem jest wymyślenie atrakcyjnego tytułu i stworzenie chwytliwej miniatury YouTube. Możesz użyć Streamlabs do tworzenia miniatur, które będą lepsze niż reszta i przyciągną odbiorców do Twojego filmu.

Streamlabs ma dużą liczbę wbudowanych szablonów, które mogą pomóc w łatwej edycji i tworzeniu dobrej miniatury.

Dodaj zdjęcia, tekst, GIF-y, kreskówki, emotikony i wszystko, co chcesz, aby dostosować te szablony do swoich upodobań. Możesz także utworzyć standardowy szablon dla wszystkich swoich filmów z YouTube, a następnie zmodyfikować każdy z nich zgodnie z różnymi filmami.

Streamlabs sprawia, że ​​tworzenie standardowego szablonu jest łatwiejsze do modyfikowania zgodnie z Twoją wolą za każdym razem, gdy tworzysz i przesyłasz nowy film. Możesz zdecydować się na użycie Streamlabs prime do korzystania z elementów premium i szablonów, które zostaną profesjonalnie zaprojektowane.

Offeo

Możesz przyciągnąć ludzi do swojego filmu, tworząc piękne miniatury YouTube, korzystając z szablonów dostępnych w Offeo. Aplikacja oferuje szeroką gamę kolorowych i chwytliwych szablonów. Możesz modyfikować te szablony zgodnie z potrzebami i utworzyć miniaturę odpowiednią dla Twojego filmu. Dodaj wszystkie teksty, filmy i elementy, które chcesz i zobacz, jak ostateczne wyniki sprawią, że oszalejesz.

Będziesz pod wrażeniem dużej liczby widzów, którzy chwalą Twoją miniaturę i zachęcają do kliknięcia i obejrzenia Twojego filmu. Cokolwiek przyciąga ludzkie oko, wywiera w ich umysłach dobre wrażenie.

Dlatego tworzenie pięknych miniatur za pomocą Offeo pomoże Ci zwiększyć liczbę widzów i zwiększyć współczynnik klikalności. Dobra miniatura jest tak samo ważna, jak dobry tytuł filmu. Dlatego musisz dołożyć wszelkich starań, aby stworzyć idealną miniaturę.

Wniosek

Wiele opcji jest dostępnych podczas wyszukiwania sposobów na stworzenie dobrej miniatury YouTube. Pomogłoby, gdybyś miał przybliżony pomysł na dobrą miniaturę YouTube.

Możesz wyszukiwać aplikacje i witryny, które zapewniają dostęp do najlepszej jakości miniatur i tworzyć najlepsze z możliwych. Po zakończeniu prześlij je na swój kanał YouTube wraz z filmem i ciesz się, gdy publiczność doceni Twoje filmy i umiejętności projektowe.

A jeśli potrzebujesz pomocy przy uruchamianiu kanału i rozwijaniu go, wypróbuj najlepsze narzędzia YouTube.