10 aplikacji, które sprawią, że Halloween będzie straszniejsze dla zabawy newsblog.pl

Udostępnij teraz w social media:

Jak wszyscy wiedzą, Halloween obchodzone jest co roku 31 października. Jest to święto wywodzące się ze starożytnego celtyckiego festiwalu Samhain.

Podczas tego festiwalu ludzie rozpalali ogniska i nosili przerażające kostiumy, aby duchy uciekały. Z czasem festiwal ten przekształcił się w dzień różnych ciekawych zajęć, takich jak spotkania towarzyskie, zabawy typu „cukierek albo psikus” itp.

Ten festiwal powoli staje się popularny na całym świecie. Chociaż w dzisiejszych czasach motywem świętowania Halloween jest zorganizowanie pełnego zabawy spotkania.

Jednak ludzie nadal nie zapominają o połączeniu go z duchami. W tym celu noszą przerażające kostiumy, maski i makijaż w połączeniu z przerażającymi dźwiękami.

Ludzie wciąż znajdują innowacyjne sposoby na dodanie czynnika zaangażowania do festiwalu. A teraz, gdy zbliża się październik, zacząłbyś planować Halloween. W takim razie możesz być zainteresowany znalezieniem unikalnych pomysłów, aby dodać przerażający czynnik do Ewy. Jeśli tak, to jesteśmy tutaj z najlepszymi pomysłami.

Ten post podzieli się najlepszymi aplikacjami na Halloween, które mogą sprawić, że Twoja wigilia Halloween będzie przerażająca dla zabawy.

Więc czytaj dalej!

Sposoby na zrobienie Halloween bez przerażania dzieci

Należy wziąć pod uwagę pomysły na obchody Halloween, pamiętając o najmłodszych. Lepiej używać sztuczek, które nie krzywdzą dzieci. Twoim jedynym celem powinno być znalezienie odrobiny Halloweenowej zabawy bez przerażania. Przyjrzyjmy się więc kilku takim pomysłom.

Zgadnij Halloween Food Game

Najlepszym pomysłem jest przekształcenie ulubionego jedzenia Twojego malucha w ciekawą grę w zgadywanie na Halloween. Zakryj oczy swojego dziecka, przynieś naczynia i poproś je o nazwanie części ciała, które czują. Na przykład obrane winogrona mogą pomóc w tworzeniu gałek ocznych, a migdały mogą być paznokciami itp.

  Jak wyciszyć / wyłączyć wyciszenie mikrofonu za pomocą skrótu klawiaturowego w systemie Windows 10

Przedstaw przerażające postacie w zabawny sposób

Żadne Halloween nie może być kompletne bez przerażającej postaci. Ale sposób, w jaki przedstawiasz te postacie swoim dzieciom, może być dla nich interesujący i zabawny, a nie przerażający.

Na przykład, aby wprowadzić duchy, musisz zadbać o to, aby taniec i gesty były zabawne i radosne. Uśmiech może zmienić te postacie z przerażających w przyjemne i zabawne.

Noś maskę mądrze

Najlepiej, jeśli wybierzesz swoje maski, pamiętając o wrażliwych dzieciakach. Najlepszym pomysłem jest wcześniejsze powitanie i spotkanie z wrażliwymi dziećmi bez masek. W ten sposób trochę zrozumieją koncepcję Halloween i poczują się mniej przestraszeni.

Wypróbuj gry mobilne na Halloween

Możesz również wprowadzić kilka interesujących gier Halloween dla swoich dzieci. Te gry mogą nie tylko zapewnić rozrywkę dzieciom przez całą noc, ale także zaangażować dorosłych.

Możesz nawet znaleźć kilka aplikacji zaprojektowanych dla kart z motywami Halloween, dzwonków, kart do kolorowania i nie tylko. Spójrzmy na te aplikacje.

Dla Android

Halloweenowa płyta rezonansowa

Halloween Soundboard to aplikacja soundboardowa z przerażającymi efektami i dźwiękami opartymi na motywie Halloween. Możesz dotknąć ścieżki dźwiękowej, aby ją odtworzyć. Możesz także przeglądać szczegółowe opcje, naciskając długo.

Możesz uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji, otwierając menu wysuwane. Ta aplikacja wymaga systemu Android w wersji 5.0 lub nowszej. Zawiera również niektóre funkcje premium, do których można uzyskać dostęp poprzez zakupy w aplikacji. Ta aplikacja może sprawić, że Twoje przyjęcie na Halloween będzie najbardziej przerażające.

Halloween – gra kolorowanka

The Halloween-Coloring Game to gra kolorowanka z motywem Halloween. Ta gra jest idealna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Składa się z kilku przedmiotów na Halloween, takich jak dynie, duchy itp., które musisz pokolorować. Możesz także udostępnić ukończoną pracę znajomym lub członkom rodziny.

Ta aplikacja jest dostępna bezpłatnie na urządzenia z systemem Android. Pozwala łatwo stworzyć swoją postać Halloween bez kolorowania stron.

Halloween – Edytor zdjęć dla dziewczyn

Zrób zdjęcie o tematyce Halloween za pomocą tego edytora zdjęć Halloween specjalnie zaprojektowanego dla dziewcząt. Pozwala edytować zdjęcia za pomocą kostiumów i makijażu na Halloween, tworząc w ten sposób przerażający wygląd.

  13 najlepszych platform i giełd kryptowalut w 2022 r.

To jest gra offline. Więc po pobraniu tej aplikacji możesz pracować nad tym bezproblemowo bez nawet dostępu do Internetu.

Ten edytor zdjęć zawiera również różne rodzaje masek, których można użyć do stworzenia niepowtarzalnego wyglądu Halloween. Popularne postacie, które zawiera to Creepy Doll, Tattooed Girl, Girl w wersji Pennywise, Witch, Zombie i inne.

Halloweenowa Farma: Rodzina potworów

Halloween Farm to gra o tematyce Halloween, która pozwala rozwijać swoją farmę. Zawiera kilka postaci z Halloween, takich jak czarownica, wampir, zombie, pająk, wilkołak, duchy i wiele innych.

W tej grze możesz cieszyć się wesołym jarmarkiem, zbierać tajemnicze bezczynne rośliny, tworzyć mroczną farmę lub kupować lub sprzedawać produkty. Jest to gra symulacyjna rolnictwa, która może sprawić, że Twoje Halloween będzie wypełnione zabawą.

Straszne dzwonki na Halloween

Spraw, aby Halloween było jeszcze bardziej przerażające dzięki przerażającym dzwonkom na Halloween. Ta aplikacja zawiera ponad 50 przerażających dzwonków, które są bardzo wyraźne i głośne. Wszystkie dzwonki są bezpłatne i można ich używać do powiadomień, alarmów i połączeń.

Ta aplikacja jest kompatybilna z większością smartfonów i tabletów z Androidem. Ta aplikacja zawiera najlepsze dźwięki, w tym Halloween 1, Wilk, Mamusia, Straszny tekst, Krzyk, Pogrzeb i inne.

Dla iOS

Duchy Boppina

Boppin Ghosts to świetna aplikacja, która może wypełnić to Halloween najwyższą zabawą. W tej aplikacji możesz pobić ducha palcem. Aby przejść na wyższy poziom, należy pokonać określoną liczbę duchów. Jeśli nie uda ci się pokonać duchów, przegrasz grę.

Ta aplikacja jest idealna dla różnych rozmiarów ekranu i została zaktualizowana dla iOS 15.

Halloweenowe Pająki

Halloween Spiders to pełna zabawy gra na iOS, idealna na Halloween. Wymaga zmiażdżenia Halloweenowych Pająków. Dzięki temu zgniataniu możesz uratować Cukierek albo psikus.

Aby wygrać poziom, musisz spełnić minimalną liczbę Pająków. Jeśli nie możesz tego zrobić, przegrasz grę. Ta gra składa się z pięciu poziomów, które musisz ukończyć. Ta aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 13.0 lub nowszej.

Halloween: Puzzle dla dzieci i niemowląt

Ta aplikacja Puzzle Halloween to gra dla dzieci i niemowląt, która jest jedną z 10 najlepszych gier dla dzieci w 30 stanach. Ta niesamowita gra logiczna zawiera interaktywne dźwięki i tła. W tej grze dzieci mogą rysować papierowe zabawki.

  Jak naprawić błąd „iMessage musi być włączony, aby wysłać tę wiadomość”?

Ta gra nie tylko zapewnia zabawę dzieciom, ale także pomaga im uczyć się nowych rzeczy. Dzieci mogą odkrywać interaktywne obiekty z ciekawymi zagadkami. Ta aplikacja zawiera 16 łamigłówek i masz dostęp do czterech łamigłówek w bezpłatnej wersji.

Gry dla dzieci na Halloween

Halloween Kids Toddlers Games to aplikacja na iOS przeznaczona dla dzieci i małych dzieci. Jest to gra edukacyjna, która pomaga rozwijać pamięć wzrokową, uwagę i zdolności motoryczne dzieci.

Ta gra zawiera mnóstwo ciekawych postaci z interaktywnymi animacjami. Zawiera również zabawne dźwięki i grafikę. Oferuje kontrolę rodzicielską. Ta gra zawiera około 50 rodzajów artykułów spożywczych. Nie obejmuje żadnych reklam firm zewnętrznych.

Halloweenowe gry dla dzieci

Gry Halloween dla dzieci zawierają dużą liczbę interaktywnych i wciągających naklejek na Halloween. Ciekawa fabuła tej gry przyciąga nie tylko dzieci, ale także osoby w każdym wieku.

Ta gra oferuje 15 stron Halloween do kolorowania. Trzy z tych 15 stron są bezpłatne dla wszystkich użytkowników. Możesz mieć dostęp do wszystkich stron poprzez zakupy w aplikacji. Wszystkie zakupy w aplikacji mają kontrolę rodzicielską lub nadrzędną bramkę bezpieczeństwa. Dzięki temu ta aplikacja jest całkowicie bezpieczna dla dzieci.

Wniosek

Halloween już niedługo zapuka do naszych drzwi, więc nadszedł czas, aby wcześniej przygotować się do tej wigilii. Te aplikacje na Halloween mogą sprawić, że ta wigilia będzie bardziej zabawna i interesująca. Te aplikacje obejmują dzieci i dorosłych, więc nikt nie zostanie w tyle.

Możesz także zapoznać się z zabawnymi aplikacjami do czytania dla dzieci.

x