Najlepsze VPN dla Chrome w 2024 (lipiec)

Zwiększ swoją przeglądarkę o dodatkowe zabezpieczenia

Usprawnij przeglądanie online i wyposaż przeglądarkę Google Chrome w najlepszą sieć VPN, aby zapewnić bezpieczniejsze korzystanie z Internetu. Umieszczając w rozszerzeniu Chrome VPN ochronę prywatności dostawcy, będziesz mógł czerpać korzyści z jego dużej sieci, szyfrowania i innych funkcji bezpieczeństwa w jednym oknie.

Można śmiało powiedzieć, że Google Chrome jest domyślną przeglądarką dla większości na całym świecie, wyprzedzając takie jak Firefox, Internet Explorer i Edge. Wynika to z przejrzystego i intuicyjnego interfejsu, z wieloma sposobami dostosowania do własnych potrzeb i umożliwiającymi zalogowanie się na prawie każdym urządzeniu oraz dostęp do zakładek, rozszerzeń i nie tylko. To z kolei zwiększa produktywność w trybie online, niezależnie od tego, czy pracujesz, czy przeglądasz do użytku osobistego.

Na tych samych falach najlepsze rozszerzenie Chrome VPN może pomóc w promowaniu wydajności w Internecie, zapobiegając konieczności klikania z jednego okna do drugiego, aby uporządkować swoją sieć VPN. Rozszerzenie Chrome VPN, znajdujące się w oknie Chrome, obok innych rozszerzeń, może zapewnić wszystkie zalety wirtualnej sieci prywatnej, w tym zabezpieczać informacje online i blokować złośliwe oprogramowanie.

W tym przewodniku przedstawimy najlepsze z najlepszych, jeśli chodzi o odpowiednie rozszerzenie VPN Google Chrome dla Twoich potrzeb, w tym opcje bezpłatne i płatne.

Jak wybrać najlepszą Chrome VPN

Oczywiście wśród tego oszałamiającego wachlarza potencjalnych dodatków do Chrome są rozszerzenia od dostawców VPN, ale jak wybrać idealną sieć VPN dla Chrome?

Na początek Twoja sieć VPN powinna być tak samo łatwa w obsłudze i nawigacji, jak sama przeglądarka Google Chrome. Od konfiguracji rozszerzenia po codzienne użytkowanie, naprawdę cenimy sobie łatwość użytkowania.

Bez wątpienia będziesz chciał chronić swoją prywatność podczas surfowania, ominąć cenzurę lub odblokować treści ograniczone geograficznie. I jak zawsze będziesz potrzebować silnego szyfrowania i obsługi protokołów, aby zapewnić ścisłe bezpieczeństwo. Wszystkie poniższe opcje mają te cechy wspólne. Poziomy wydajności są również ważne, zwłaszcza jeśli chcesz używać Chrome do uzyskiwania dostępu do usług przesyłania strumieniowego lub pobierania torrentów — nie chcesz, aby Twoja sieć VPN spowalniała to, co robisz.

Wszystkie trzy opcje, które wybraliśmy poniżej, to płatne, w pełni rozwinięte „premium” VPN, które oferują nieograniczone korzystanie po zarejestrowaniu się, a nie bezpłatne rozszerzenia, które mają swoje ograniczenia.

Najlepsze VPN dla Chrome w 2022 r.

1. ExpressVPN — Najlepsza wszechstronna sieć VPN dla Chrome i nie tylko

SPECYFIKACJA

Liczba serwerów: 3000+

Prędkość: do 580 Mb/s

Lokalizacje VPN: 160 w 94 krajach

Maksymalna obsługiwana liczba urządzeń: 5

Czat na żywo 24/7: Tak

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy: Tak

POWODY, BY KUPIĆ

Wśród najszybszych sieci VPN na rynku

Szerokie wsparcie dla urządzeń

30 dniowy okres próbny

Usługa wsparcia 24/7

ExpressVPN rutynowo działa na froncie oprogramowania, a jego rozszerzenie Chrome VPN nie jest wyjątkiem. Jest łatwy w użyciu, ma kilka ciekawych funkcji i – w przeciwieństwie do większości konkurencji – jest prawdziwym rozszerzeniem, a nie zwykłym proxy.

Od samego początku możesz stwierdzić, że rozszerzenie Chrome ma całą użyteczność i spryt, jakich można oczekiwać od zwykłych klientów ExpressVPN dla systemów Windows i Mac. Możesz więc natychmiast włączyć, zmienić lokalizację i zmienić ustawienia z poziomu rozszerzenia – nie będzie zaskoczeniem, gdy zaczniesz z niego korzystać, że ExpressVPN znajduje się na szczycie naszych list przebojów jako ogólnie najlepsza sieć VPN na rynku.

Usługa Chrome VPN wypadła dobrze w naszych testach wydajności, z prędkościami tylko nieznacznie wolniejszymi niż nasze normalne (nie VPN). I ten dostawca utrzymuje korzystną politykę prywatności bez rejestrowania danych o ruchu i aktywności online. Rzeczywiście, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, rozszerzenie ExpressVPN oferuje również ustawienia zapobiegające ujawnianiu Twojej prawdziwej lokalizacji przez HTML5 podczas korzystania z HTTPS Everywhere, aby automatycznie wymuszać połączenia z wersjami HTTPS stron internetowych, gdy tylko są one dostępne. Z ExpressVPN zawsze chodzi o bezpieczeństwo.

Jeśli głównym powodem wyposażenia przeglądarki Chrome w VPN jest strumieniowanie programów z zagranicy, z przyjemnością usłyszysz o całkiem bezbłędnym rekordzie odblokowywania Express. Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime Video – może obejść ograniczenia geograficzne na nich wszystkich.

Należy pamiętać, że nie można używać rozszerzenia przeglądarki ExpressVPN bez zainstalowanej odpowiedniej aplikacji komputerowej ExpressVPN. Jeśli jest to dla Ciebie poważny problem, możesz zamiast tego użyć samodzielnych rozszerzeń Chrome. To może sprawić, że wybór naszego miejsca nr 1 będzie dla niektórych kontrowersyjny.

ExpressVPN to najlepsza ogólna opcja na rynku, co oznacza, że ​​to samo dotyczy Chrome.

CENY

1 ROK (NAJLEPSZA OFERTA) = 8,32 USD / miesiąc

1 MIESIĄC = 12,95 USD

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ODWIEDZIĆ EXPRESSVPN

2. NordVPN – wciąż warty uwagi dostawca VPN

SPECYFIKACJA

Liczba serwerów: 5100+

Lokalizacje serwerów: ponad 80 w 59 krajach

Maksymalna obsługiwana liczba urządzeń: 6

Czat na żywo 24/7: Tak

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy: Tak

POWODY, BY KUPIĆ

Podwójne szyfrowanie danych

Bardzo dobra wydajność

Tak wiele serwerów

NordVPN nie oferuje bezpłatnego rozszerzenia Chrome, więc musisz założyć konto u dostawcy, aby uzyskać dostęp do Chrome. Niektóre z głównych korzyści obejmują funkcję CyberSec firmy, która ma na celu blokowanie reklam i zapobieganie dostępowi do witryn wyładowanych złośliwym oprogramowaniem, dzięki czemu przeglądanie jest bardziej sprawne i bezpieczniejsze. Rozszerzenie jest również lekkie i przyjazne dla użytkownika za pomocą zaledwie kilku kliknięć potrzebnych do uruchomienia.

Pod względem wydajności prędkości były wystarczająco solidne i na pewno do zaakceptowania. Użytkownicy mają do dyspozycji dużą sieć serwerów, liczącą ponad 5000 serwerów na całym świecie. NordVPN ma również politykę prywatności „brak logów”, która jest kontrolowana przez szanowaną i niezależną firmę PricewaterhouseCooper.

CENY

2 LATA (NAJLEPSZA OFERTA) = 3,71 USD / miesiąc

1 MIESIĄC = 11,95 USD

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ODWIEDZIĆ NORDVPN

3. Prywatny dostęp do Internetu – zapewnia dodatkowe funkcje i bezpieczeństwo w Chrome

Liczba serwerów: 3200+

Lokalizacje serwerów: ponad 100 w 65 krajach

Maksymalna obsługiwana liczba urządzeń: 5

Czat na żywo 24/7: Tak

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy: Tak

POWODY, BY KUPIĆ

Niezawodne połączenia
Dłuższe plany mają wielką wartość
Świetne do przesyłania strumieniowego

Kiedy testowaliśmy i recenzowaliśmy Private Internet Access (w skrócie PIA), jedną z rzeczy, które najbardziej się wyróżniały, była jakość rozszerzeń przeglądarki. Naprawdę dodają wartość – co mówi coś, biorąc pod uwagę, jak przystępna jest subskrypcja PIA, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na 3-letni plan.

Korzystanie z niego w przeglądarce Chrome jest naprawdę łatwe i przynosi mnóstwo dodatków. Na początek dostępne są dodatkowe narzędzia do ochrony prywatności, które mogą uniemożliwić witrynom dostęp do Twojej lokalizacji, kamery lub mikrofonu. Są w stanie powstrzymać wycieki WebRTC i na różne sposoby blokować lub wyłączać Flasha, pliki cookie stron trzecich, strony odsyłające, audyt hiperłączy, automatyczne wypełnianie adresów i kart kredytowych i wiele innych. To mocna rzecz na rynku wypełnionym rozszerzeniami, które są jedynie znacznie okrojonymi wersjami ich pełnotłustych odpowiedników.

Oferowane tutaj rozszerzenie dotyczy tylko ruchu w przeglądarce Chrome i poza Chrome, nie jest tak rozbudowaną usługą jak ExpressVPN – ale to nie znaczy, że nie jest warte rozważenia, szczególnie w rozsądnych cenach na dłuższy okres plany.

Jeśli bierzesz udział w odblokowaniu Netflix, to udało nam się uzyskać dostęp do PIA w amerykańskim Netflix, chociaż inne regiony okazały się tym razem trudniejsze. To powiedziawszy, było to dla nas kciukiem w górę, jeśli chodzi o Hulu, YouTube, BBC iPlayer, Disney Plus i Prime Video. A prędkości pobierania, gdy VPN był włączony, mieściły się wygodnie na przeciętnym polu. Może to zabrzmieć źle, ale jeśli weźmiesz pod uwagę, jak wzrosła prędkość niektórych sieci VPN WireGuard, w zeszłym roku te średnie prędkości były w rzeczywistości najszybsze, dzięki czemu PIA jest niezawodną i kompetentną siecią VPN pod względem wydajności.

CENY

3 LATA (NAJLEPSZA OFERTA) = 2,03 USD / miesiąc

1 MIESIĄC = 11,95 USD

Najczęściej zadawane pytania na temat VPN dla Chrome

Jaki jest najlepszy VPN dla Chrome?

Jeśli szukasz pełnego doświadczenia z Chrome, ExpressVPN jest najlepszy. Oprócz naszego przewodnika po najlepszych wszechstronnych sieciach VPN, Express oferuje ogromną funkcjonalność rozszerzenia Chrome w zakresie prywatności, bezpieczeństwa i odblokowywania treści z ograniczeniami geograficznymi. Podoba nam się również to, jak przydatne jest wsparcie na czacie na żywo 24/7 – prawdziwi ludzie pod ręką, aby wyciągnąć Cię z wszelkich ogórków, w których się znajdziesz.

Co może zrobić rozszerzenie VPN do Chrome?

Istnieje kilka powodów, dla których warto dodać rozszerzenie Chrome VPN na komputerze. Po pierwsze, w przypadku dostawców takich jak ExpressVPN i NordVPN, po prostu sprawia to, że działanie Twojej sieci VPN jest znacznie szybsze i łatwiejsze – najlepsze VPN dla Chrome mają bardzo prosty przycisk włączania/wyłączania i wszystkie podstawowe narzędzia potrzebne do zmiany serwerów i unikania tych lokalizacji -Bloki.

Wybranie jednego z naszych najlepszych dostawców z tego artykułu oznacza dostęp do odblokowywania Netflix, geo-spoofingu i bezpieczeństwa online z poziomu wygody przeglądarki, z której korzystasz na co dzień.

Co to są serwery proxy Chrome VPN?

Niektóre – a raczej większość – proxy VPN działa tylko w samej przeglądarce Chrome. Weźmy więc na przykład dostawcę takiego jak Windscribe, który ma własny bezpłatny serwer proxy Chrome, który nadal może ukrywać Twój adres IP i odblokowywać treści przesyłane strumieniowo (z ograniczeniami danych), ale żyje niezależnie od warstwy VPN „Pro”.

Rzadką alternatywą jest sposób działania dostawcy takiego jak ExpressVPN. Rozszerzenie Chrome działa jak centrum kontrolne dla podstawowego narzędzia VPN, które musisz już pobrać na swój komputer. Jest to przydatne, jeśli jesteś już w pełni zarejestrowanym członkiem tej usługi, ale nie tak dobrze, jeśli szukasz samodzielnego serwera proxy do życia i pracy tylko w przeglądarce Chrome.

Czy Chrome ma własną sieć VPN?

Ten artykuł byłby o wiele krótszy, gdyby tak się stało! Nie, Google nie oferuje VPN swojemu lojalnemu plemieniu użytkowników przeglądarek. Ale na szczęście Chrome Web Store jest nimi praktycznie przepełniony, a Google pozwala na dodanie tych zewnętrznych rozszerzeń i serwerów proxy do przeglądarki w celu szybkiego i łatwego użycia.

Czy powinienem zainstalować bezpłatną Chrome VPN?

Z pewnością możesz, ale zachowajmy trochę ostrożności, zanim to zrobisz.

W sklepie internetowym są dosłownie setki (prawdopodobnie tysiące) darmowych rozszerzeń VPN. Ale w przeciwieństwie do naszych najlepszych typów powyżej, bardzo rzadko mogą pochwalić się rodzajem ochrony i zweryfikowanymi politykami prywatności, na których możesz polegać. Mogą pozwalać na zmianę lokalizacji na inny serwer, ale co z reklamami, brakiem dodatkowej funkcjonalności i gdzie dokładnie trafią Twoje informacje?

Nie zapominaj, że te bezpłatne usługi muszą skądś zarabiać.