7 najlepszych frameworków AngularJS do szybkiego tworzenia aplikacji

HTML jest doskonałym sposobem tworzenia stron statycznych, ale bez integracji języków skryptowych funkcje statyczne nie mogłyby zapewnić dynamicznych funkcji stronom internetowym.

Zaawansowany javascript, taki jak AngularJS, jest niezbędny do tworzenia potężnego klienta-serwera i płynnego uruchamiania aplikacji internetowych. W 2012 r. Google wprowadził AngularJs, jest to bezpłatne oprogramowanie o otwartym kodzie źródłowym, które zawiera HTML jako tag skryptu.

Wraz z rozwojem SPA (Single Page Application), Angular Js zyskuje ogromną popularność i zapewnia wiele konfiguracji w kierunku najczęściej używanego języka programowania po stronie klienta, takiego jak Javascript. Dzięki włączeniu HTML użytkownicy będą korzystać z bardziej zaawansowanych atrybutów Angular.

Według analiz rynkowych Angularjs mieszka tu od dawna i stał się atutem dla branży internetowej. Dzięki wspaniałej społeczności, open-source i gotowy szablon w niższej cenie.

Korzystając z zaawansowanych atrybutów Angularjs, programiści będą tworzyć różne frameworki do tworzenia dynamicznych aplikacji internetowych. Jednak wybór odpowiedniego szkieletu jest trudnym zadaniem, ponieważ na rynku dostępnych jest kilka struktur. Entuzjastyczni programiści, którzy chcą pracować nad AngularJs, mogą korzystać z tych frameworków, a programiści sprawiają, że oprogramowanie jest niezwykłe. Jeśli chcesz zdobyć pełną wiedzę na temat Angularjs, możesz wziąć kurs online.

Rzućmy okiem na poniższe frameworki, które pomogą Ci zostać inteligentnym programistą.

joński

joński to mistrzowski framework AngularJs. Jest to specjalnie zoptymalizowana i solidna platforma front-end dla AngularJs do tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych.

Specjalnie zoptymalizowana zaawansowana struktura z instrukcjami Angulara do obsługi wdrażania aplikacji opartych na CSS3 i HTML, zapewniając w ten sposób wydajną ingerencję użytkownika. Opracowana platforma zapewnia zestaw open source i bezpłatny zestaw do tworzenia oprogramowania (SDK), a nie tylko niektóre składniki biblioteki interfejsu użytkownika pomagają w tworzeniu hybrydowych interaktywnych aplikacji cum dla produktów wrażliwych na dotyk.

Brzmi ekscytująco, aby nauczyć się Ionic? Sprawdź to praktyczny kurs online.

LumX

LumX to w pełni elastyczny framework frontendowy oparty na Google Material Design.

Funkcje LumX pozwalają programistom budować interfejsy użytkownika zgodnie z wytycznymi Google. LumX opiera się na Angular JS, aby wspierać tworzenie aplikacji internetowych opartych na wzorcu projektowym MVC, a także wykorzystuje jQuery do zwiększenia wydajności aplikacji internetowych.

Ale użytkownicy nie muszą używać osobno wtyczek jQuery podczas korzystania z komponentów LumX. SAAS służy do budowania frameworka front-end. Z drugiej strony Bourbon i Neat zapewniają dostosowanie w aplikacjach projektowych w celu uzyskania lepszej i płynniejszej funkcjonalności.

Mobilny interfejs użytkownika kątowego

Mobilny interfejs użytkownika kątowego jest jednym z szeroko stosowanych i służy do tworzenia aplikacji mobilnych opartych na HTML-5. Jest zoptymalizowany pod kątem Bootstrap, AngularJS i zapewnia kompleksową obsługę świetnych bibliotek, takich jak overthrow.js i fastclick.js. Ta struktura oferuje podstawowe komponenty, takie jak nakładki, paski boczne, obszary przewijane, przełączniki i inne.

Dzięki Mobile Angular UI możemy zaprojektować elastyczną ingerencję użytkownika, która może przekształcić aplikacje internetowe w przyjazne dla użytkownika aplikacje mobilne.

Materiał kątowy

Jest to biblioteka komponentów oparta na interfejsie użytkownika dla programistów AngularJs i jest inspirowana przez Google Material Design. Oferuje 30 usług i komponentów interfejsu użytkownika. Materiał kątowy komponenty pomagają budować funkcjonalne, atrakcyjne i spójne strony internetowe i aplikacje, przy jednoczesnym przestrzeganiu nowych nowoczesnych zasad projektowania stron internetowych, takich jak niezależność od urządzenia, łagodna degradacja i przenośność przeglądarki.

Pomaga stworzyć elastyczną, szybszą i świetną stronę internetową. Oferując funkcje, takie jak naturalne elementy przycisków, takie jak efekty najechania kursorem, obsługa ARIA, wbudowany atrament i motywy.

Bootstrap interfejsu użytkownika

Jest rozwijany na szczycie front-endowego frameworka o nazwie Bootstrap interfejsu użytkownika. Deweloperzy mogli korzystać z komponentów zależności repozytorium, takich jak Bootstrap CSS, AngularJS, Angular-touch i Angular-animate. Dyrektywy, które zawierają repozytorium, mają zewnętrzne znaczniki.

Twórcy stron internetowych zachowują znaczniki jako opcję i używają ich jako szablonów. Zgodnie z wymaganiami programiści zmieniają zewnętrzne znaczniki, a następnie tworzą niestandardowe szablony. Każda dyrektywa ma swój własny moduł AngularJs i używa kodu do podstawowych wytycznych. Zawiera różne dyrektywy, takie jak alert, karuzela, przyciski, menu rozwijane, selektor czasu, selektor dat i inne.

Naddźwiękowy

Supersonic to jedna z pierwszych hybrydowych frameworków UI, składa się z JavaScriptu, komponentów internetowych i CSS, których możemy używać z popularnym frameworkiem, i jest również nazywany frameworkiem agnostycznym. Pomaga w uproszczeniu aplikacji HTML i jest zintegrowany z AngularJS.

Supersonic współpracuje z AppGyver, a większość interfejsów API nie będzie działać w witrynie mobilnej lub aplikacji Vanilla Cordova. Pozwala użytkownikom pisać HTML wraz z komponentami CSS lub używamy komponentów internetowych, które mapują Twój HTML, aby uzyskać dostęp do natywnych interfejsów API i w pełni natywnej ingerencji z łatwiejszą niż kiedykolwiek wcześniej.

Wideogular

Wideogular jest idealny do tworzenia aplikacji internetowych lub mobilnych opartych na HTML5. Posiada funkcje, takie jak właściwości, które można powiązać, motywy i wtyczki, system punktów sygnalizacji.

Wniosek

AngularJS każdego dnia ewoluuje na nowe wyżyny. Jeśli jesteś częściowym programistą AngularJS, powinieneś wybrać odpowiedni framework do wymagań klienta. AngularJs zapewnia framework zarówno dla smartfonów, jak i aplikacji internetowych. Wybierz to, co odpowiada wymaganiom.