MailTrack informuje o dostarczeniu i przeczytaniu wiadomości e-mail [Chrome]

Udostępnij teraz w social media:

Usługi, takie jak Outlook z serwerem Exchange, pozwalają żądać potwierdzeń odczytu i otrzymywać powiadomienia o otwarciu wiadomości e-mail przez odbiorców. Ale ponieważ taka funkcja nie jest oferowana w Gmailu, możesz teraz użyć do tego nowego rozszerzenia MailTrack dla Chrome. To bardzo małe narzędzie dla przeglądarki internetowej Chrome automatycznie śledzi wszystkie wychodzące wiadomości e-mail wysyłane z konta Gmail i informuje, czy odbiorcy przeczytali wiadomości e-mail, czy nie. Rozszerzenie wykorzystuje funkcję WhatsApp, która pokazuje podwójne kontrole oprócz przeczytanych wiadomości wskazujących, że wiadomość została pomyślnie dostarczona.

Na przykład, gdy wyślesz wiadomość e-mail do kogoś z listy kontaktów, pojedynczy zielony znacznik wyboru zostanie wyświetlony w folderze „Wysłane wiadomości e-mail” obok tej wiadomości. Gdy odbiorca czyta tę wiadomość e-mail, pojedynczy znacznik wyboru jest zastępowany zielonym podwójnym znacznikiem wyboru wskazującym, że wiadomość została przeczytana przez zamierzonego odbiorcę.

  Jak pobrać pominięty plik w torrencie

Dla nowego użytkownika MailTrack jest bardzo przyjazną dla użytkownika aplikacją, z którą można się uporać. Jest niezwykle łatwy w konfiguracji i działa od razu. Po pobraniu i zainstalowaniu rozszerzenia w przeglądarce MailTrack natychmiast otwiera nowe okno, w którym możesz zalogować się na swoje konto Gmail, klikając odpowiedni przycisk. Po wykonaniu tej czynności musisz również przyznać odpowiednie uprawnienia aplikacji, zanim MailTrack będzie mógł uzyskać dostęp do Twojego konta e-mail. Możesz po prostu kliknąć Akceptuj, gdy zostaniesz o to poproszony.

I to prawie wszystkie kroki wymagane do skonfigurowania MailTrack na twoim Gmailu, resztę zajmuje się samo rozszerzenie. Nie musisz nic robić samodzielnie, aby sprawdzić, czy Twoje e-maile zostały przeczytane przez odbiorców, czy nie. Warto tutaj wspomnieć, że MailTrack będzie działał tylko wtedy, gdy tworzysz wiadomości bezpośrednio w Gmailu, więc jeśli używasz klienta poczty e-mail innej firmy, masz pecha

  Dlaczego klawiatura ekranowa nie pojawia się na moim iPadzie?

Każda wiadomość tworzona przez Gmaila jest śledzona przez MailTrack. Bieżący stan wiadomości można sprawdzić, najeżdżając wskaźnikiem myszy na znacznik wyboru. MailTrack poinformuje Cię o dacie i godzinie odbioru, na przykład ostatnim otwarciu 1 tydzień temu lub 1 miesiąc itp. Wraz z nazwiskiem odbiorców.

MailTrack działa poprzez wstawianie małego fragmentu kodu do nagłówka każdej wychodzącej wiadomości e-mail. A jeśli obawiasz się o swoją prywatność, programiści przyznali, że w żaden sposób nie śledzą informacji o użytkownikach, a wszystkie dane są „w 100% bezpieczne i prywatne”.

MailTrack można pobrać i zainstalować z Chrome Web Store, korzystając z linku podanego poniżej.

Zainstaluj MailTrack z Chrome Web Store

  Jak wyświetlić kalendarz Google w Outlooku

x