10 najlepszych oryginalnych romansów Netflix do obejrzenia (czerwiec 2020)

Netflix ma sporo oryginalnych filmów romantycznych i seriali telewizyjnych. Niezależnie od tego, czy szukasz komedii romantycznych, czy poważnych dramatów emocjonalnych, to są nasze najlepsze propozycje.

Zakochane ptaki

Zakochane ptaki śledzi parę stojącą na krawędzi rozstania, która wpadła w tajemnicę morderstwa. Jedynym celem tej nocy jest oczyszczenie ich imion, a jednocześnie uratowanie ich związku. Ścigani przez nieznajomych, którzy chcą ich zabić, muszą współpracować, aby pozostać przy życiu.

Alex Strangelove

Plik

Jako ostatni huragan na ostatnim roku, Alex Truelove planuje stracić dziewictwo ze swoją wieloletnią dziewczyną Claire. Alex Strangelove podąża za kolejką górską emocji, gdy zaczyna mieć uczucia do nowego dzieciaka, Elliota. Czy jego związek z Claire będzie kontynuowany, czy będzie eksperymentował z tym nowym płomieniem?

Niech pada śnieg

Plik

W Niech pada śnieg, grupa licealistów musi współpracować, aby przejść przez burzę śnieżną w tym serialu. Sytuacja pomaga im budować przyjaźnie, relacje i przyszłość, których inaczej by nie mieli.

Sekretna miłość

Plik

Sekretna miłość to dokument o dwóch kobietach, które ze swojego 65-letniego związku utrzymywały w tajemnicy przed światem. Pat Henschel i Terry Donahue znają się przez całe życie. Dyskutują o przezwyciężaniu uprzedzeń i walkach, jakie musieli stawić czoła, aby być razem.

Do wszystkich chłopców, których kochałem wcześniej

Plik

Spokojny świat licealistów zostaje wywrócony do góry nogami Do wszystkich chłopców, których kochałem wcześniej. Listy miłosne Lary Covey do wszystkich jej poprzednich sympatii są wysyłane pocztą do każdego z nich. Przerażona musi skonfrontować się z każdym z nich na temat swoich uczuć.

Nietypowy

Plik

Nietypowy to historia młodego mężczyzny ze spektrum autyzmu poszukującego niezależności. Kiedy szuka miłości, jego rodzina musi pogodzić się z tym, jak się zmienia. Z jego nowo odkrytym dążeniem do niezależności, jego mama musi nauczyć się rozluźniać ścisły uścisk i pozwolić mu dorosnąć.

Przyjaciele z uczelni

Plik

Dwadzieścia lat po ukończeniu college’u ponownie spotyka się grupa przyjaciół Przyjaciele z uczelni. Stare płomienie, dawne przyjaźnie i dorosłość sprawiają, że wszyscy są w rozsypce. Kiedy pojawiają się wspomnienia z przeszłości, niektórzy mogą odnowić swoje relacje, podczas gdy inni rozpadają się i palą.

Słodkie Magnolie

Plik

Słodkie Magnolie skupia się wokół trzech kobiet, które przyjaźniły się od czasów liceum. Spektakl podąża za nimi, gdy polegają na sobie nawzajem poprzez relacje, kariery i nowych członków rodziny. Ich przyjaźń zostaje przełamana, gdy radzą sobie z wyzwaniami dorosłości.

Czuć się dobrze

Plik

Stand-upowa komiczka Mae radzi sobie z nowym, niechlujnym związkiem, wychodząc z uzależnienia Czuć się dobrze. Z powodu wielu spotkań AA, a także próby powolnego romansowania, ciągle jest na krawędzi. Ale robi wszystko, co w jej mocy, aby zachować jak najlepsze zachowanie.

Miłość

Plik

W Miłość, Mickey i Gus wspólnie odkrywają nowe doświadczenia. Spotykając się w mniej dogodnym momencie, radzą sobie z błędami z przeszłości, nawigując w nowym związku.