Udostępnij teraz w social media:

Wydarzenia paranormalne, thrillery psychologiczne i groźby zombie to tylko niektóre z opcji, które Netflix oferuje w rozległym, przerażającym świecie horroru. Oto niektóre z najlepszych oryginalnych programów telewizyjnych i filmów z gatunku horrorów, które możesz przesyłać strumieniowo na Netflix w tym miesiącu.

1922

1922 jest oparty na noweli Stephena Kinga o tym samym tytule. Chodzi o rolnika, który planuje zamordować swoją żonę z powodów finansowych i przekonuje syna, aby mu pomógł. Jednak to dopiero początek tego, co czeka ten duet.

Kiedy odziedziczona ziemia jest wreszcie w jego rękach, rolnik myśli, że wygrał. Niestety, wydaje się, że coś ma inne plany dla tej dwójki, ponieważ zaczynają cierpieć z powodu nieszczęść. Być może nie będzie to takie łatwe, jak myśleli.

Bird Box

Plik

Matka i jej dzieci robią wszystko, co w ich mocy, aby przetrwać śmiertelną siłę, na którą nie mogą patrzeć Bird Box. Gdy rodzina próbuje na ślepo podróżować w bezpieczne miejsce do nowego, szalonego świata, w tle zawsze pojawia się złowieszcze niebezpieczeństwo. Mogą już nigdy nie być naprawdę bezpieczni.

Sprawdź -   5 najlepszych narzędzi do szyfrowania Linuksa do zainstalowania

Gra Geralda

Plik

Kolejny ulubiony Stephen King, Gra Geralda prowadzi cię ciemną ścieżką, która zaczyna się od niewinnych wakacji. Kiedy jej mąż niespodziewanie umiera na zawał serca, Jessie utknęła w łóżku iw głowie. Nie ma ucieczki, a ona musi ponownie przeżyć swoją straszną przeszłość i poradzić sobie ze swoimi demonami.

Ładunek

Plik

Kiedy w Australii rozprzestrzenia się epidemia, Andy (Martin Freeman) szuka kogoś, kto mógłby ochronić jego córkę Ładunek. Zostało tylko 48 godzin, a Andy robi wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić córce bezpieczeństwo, a po drodze spotyka obsadę interesujących postaci.

Czarne lustro

Plik

Pierwszy program telewizyjny na naszej liście, Czarne lustro to seria antologii, która przenosi technologię w najciemniejsze zakątki. Każdy odcinek jest samodzielny, ale wszystkie sprawią, że poczujesz się równie nieswojo z pewną stroną dziwaczności w Strefie Zmierzchu.

Sprawdź -   Jak zresetować plan zasilania systemu Windows 10 do wartości domyślnych

Nawiedzony dom na wzgórzu

To rodzeństwo przeżyło ciężkie chwile, dorastając w jednym z najbardziej znanych nawiedzonych domów w USA Nawiedzony dom na wzgórzu serial jest oparty na klasycznej powieści Shirley Jackson, ale nieco ją zmienia. Dogadujemy rodzeństwo, gdy przegrupowują się jako dorośli i przeżywają na nowo swoją przerażającą przeszłość. Podczas gdy niektóre duchy wciąż mogą być w domu, inne czają się w ich umysłach.

Co dokładnie spowodowało, że ta rodzina rozpadła się i odeszła? Kiedy każdy z nich ponownie przeżywa swoje wspomnienia, zaczynasz rozumieć.

Stranger Things

Plik

Jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych w serwisie Netflix, Nieznajomy Rzeczy, podąża za grupą dzieciaków szukających zaginionego przyjaciela. Nie wiedzą, że to polowanie obudzi bestie, o których istnieniu nigdy nie wiedzieli. Zarówno ludzie, jak i istoty nadprzyrodzone będą ich ścigać, odkrywając, co naprawdę dzieje się w Hawkins w stanie Indiana.

Sprawdź -   Jak rozpocząć rozmowę wideo w Slacku

Połącz siły z Mikiem, Dustinem, Lucasem, Eleven i innymi osobami i spróbuj rozwiązać tajemnice, które wciąż się wokół nich dzieją.

Czarne lato

Plik

Matka traci córkę podczas apokalipsy zombie i nie cofnie się przed niczym, by ją odzyskać Czarne lato. Współpracując z grupą uchodźców, aby zwiększyć swoje szanse na przeżycie, musi zmierzyć się z brutalnym nowym światem.

Czy wszyscy członkowie grupy dotrą do swoich rodzin, czy też niektórym z nich zostanie skazana nieuchronna śmierć? Czarne lato pozwoli Ci zgadywać do końca.

Kolejność

W Kolejnośćpo śmierci matki Jacka przysięga się do tajnego stowarzyszenia, które wrzuca go w życie, o którym nigdy nie wiedział, że będzie żył. Uwięziony w wojnie między wilkołakami a praktykami czarnej magii, Jack odkrywa sekrety grupy, której nikt nie powinien znać.