10 najlepszych platform hostingowych na rynku australijskim

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli Twoja grupa docelowa znajduje się w Australii, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór platformy hostingowej z centrami danych w Australii.

Zaoferuje Ci najwyższy poziom wydajności witryny, bezpieczeństwa, czasu pracy i innych korzyści, które zadowolą Twoich klientów w Australii.

Chociaż możesz wybrać dowolne centrum danych, nie będzie ono tak wydajne ze względu na współczynnik odległości. W wyniku dalszej lokalizacji centrum danych Twoi odbiorcy mogą napotkać powolne ładowanie strony i przestoje, co ma wpływ na wrażenia użytkowników.

I nikt nie lubi powolnej strony internetowej ani czekania na jej załadowanie. To marnuje ich czas i mogą wkrótce szukać alternatyw, które ci się nie spodobają.

Poszukaj więc dobrego dostawcy hostingu witryn, który może zaoferować centra danych, w których znajdują się Twoi odbiorcy, aby zapewnić niezrównaną szybkość i wydajność.

W tym artykule wymieniłem niektóre z najlepszych platform hostingowych, które oferują doskonałą wydajność i centra danych w Australii, aby służyć Twoim australijskim odbiorcom.

Ale wcześniej zrozummy szczegółowo,

Dlaczego warto szukać regionalnych centrów danych?

Odległość między odbiorcami a centrum danych, w którym znajduje się Twoja witryna, musi zostać zminimalizowana, jeśli chcesz zapewnić szybszą prędkość ładowania i lepsze wrażenia użytkownika. Dzieje się tak, ponieważ ta odległość wpływa na wszystko — wydajność, bezpieczeństwo, zgodność, wrażenia użytkownika i nie tylko.

Jeśli twoi odbiorcy są w Australii i wybierzesz na przykład centrum danych w Nowym Jorku, co się stanie?

Twoi klienci mogą doświadczać opóźnionych odpowiedzi, gdy otwierają Twoją witrynę, a także czas działania witryny może być krótszy i mogą wystąpić częste przestoje. Wszystkie te problemy pogarszają komfort użytkownika i mogą opuścić Twoją witrynę i prawdopodobnie nigdy więcej nie odwiedzić. I nigdy nie będziesz chciał, aby stało się to z witryną, którą zbudowałeś z taką starannością i inwestycjami.

Dlatego tylko jeden czynnik, jeśli pójdzie nie tak, może wpłynąć na Twoją firmę.

Zobaczmy, jak działają te czynniki i dlaczego warto wybrać regionalne centrum danych dla swoich odbiorców.

Wysoka wydajność

Regionalne centrum danych oznacza, że ​​centrum danych jest bliżej Twoich odbiorców. A gdy odległość między Twoimi odbiorcami a centrum danych jest mniejsza, doświadczą szybszego ładowania strony, dostarczania treści, szybszego przeglądania, przesyłania i pobierania.

Wszystkie te doświadczenia zachwycają Twoich odbiorców i będą chcieli ponownie odwiedzić Twoją witrynę, gdy będą tego potrzebować. Pomaga poprawić SEO Twojej witryny i zapewnia lepsze współczynniki konwersji.

Bezpieczeństwo

Tak, wybór regionalnego centrum danych może również przynieść korzyści pod względem bezpieczeństwa. Załóżmy, że wybrałeś centrum danych znajdujące się w drugiej połowie globu. Jeśli coś pójdzie nie tak, nie będziesz w stanie natychmiast odwiedzić centrum danych, aby zobaczyć problem w czasie rzeczywistym.

Jednak dzięki regionalnemu centrum danych możesz zobaczyć aspekty bezpieczeństwa wybranego centrum danych i zapytać o status. Umożliwia to również natychmiastowe podjęcie działań podczas odzyskiwania po awarii.

Zgodność

Wymagania dotyczące zgodności stały się bardziej rygorystyczne niż kiedykolwiek. Dlatego wszystkie firmy muszą przestrzegać zasad i przepisów dotyczących zgodności przez organy regulacyjne. Dzięki lepszemu zabezpieczeniu danych biznesowych i informacji o klientach możesz zapewnić wysoki poziom zgodności w swojej organizacji.

Ponadto możesz również przygotować się do okresowych audytów. Dzięki temu będziesz wolny od ryzyka w zakresie zgodności, unikając kar.

Wspierać się

W każdej chwili mogą pojawić się problemy techniczne i będziesz musiał być gotowy na wszystko. A jeśli nie możesz sobie z tym poradzić, będziesz potrzebować pomocy ekspertów, aby rozwiązać problem. Wymaga to wsparcia klienta w celu rozwiązania Twoich problemów.

Jeśli Ty i Twoi odbiorcy pochodzicie z jakiejś lokalizacji, powiedzmy z Australii, pomocne jest posiadanie lokalnego dostawcy. Będziesz lepiej zaznajomiony z ich językiem i łatwiej będzie ci postępować zgodnie z ich wskazówkami lub zaleceniami. Może to być trudne, jeśli wybierzesz dostawcę usług ze wsparciem z innych krajów.

  Wszystko, co musisz wiedzieć o nowej myszy i kursorze gładzika iPada

W ten sposób wybór regionalnego centrum danych jest pomocny na wiele sposobów. Dlatego jeśli Twoi odbiorcy znajdują się w Australii, wybierz dostawcę usług hostingowych z centrum danych w Australii, aby uzyskać lepszą obsługę.

Wybrałem jednych z najlepszych dostawców usług hostingowych z australijskimi centrami danych, aby ułatwić Ci zadanie.

Sprawdź je!

OVHcloud

Uruchom swój serwer w przystępnej cenie dzięki najnowszym konfiguracjom i najnowocześniejszym technologiom firmy OVHcloud. Dostarcza szeroką gamę platform AMD i Intel, dysków NVMe SSD lub SATA HDD itp. Swoją infrastrukturę wykorzystuje na procesorach Intel Xeon E i AMD EPYC wraz z pamięcią TruDDR4 ECC i dyskami SSD NVMe PCI-E Gen 4.

OVHcloud towarzyszy Ci za każdym razem, gdy Twoja firma potrzebuje kopii zapasowej, a skończywszy na rozwoju. Serwer dedykowany w Australii pozwala pobliskim krajom wybrać wysoką wydajność w przystępnej cenie. Dodatkowo zyskasz ochronę przed atakami DDoS lub niechcianymi atakami na Twój serwer.

Co więcej, możesz teraz wdrażać platformy Big Analytics i Big Data w bardzo krótkim czasie. OVHcloud pozwala również zaprojektować witrynę w pięciu prostych krokach, w tym rozwiązaniach hostingowych, modułach 1-click i nie tylko. Dodatkowo zapewnia skalowalne rozwiązanie dla Twojej witryny, które może zaoszczędzić dużo czasu.

Zapewnia globalną przepustowość sieci 20 Tbit/s i redundancję 34 PoP na całym świecie. Otrzymasz również maksymalną wszechstronność i kontrolę od specjalistów od hostingu oraz możliwość uruchomienia projektu w ciągu kilku sekund.

Ventraip

Ventraip to najbardziej zaufany dostawca usług hostingowych w Australii, który umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie tworzenia sklepu internetowego lub strony internetowej. Posiada akredytację ISS (auDA Information Security Standard), co oznacza, że ​​Twoja domena i strony internetowe są w dobrych rękach. Nie wspominając o tym, że Ventraip jest czwartym co do wielkości i zaufanym dostawcą nazw domen i usług hostingowych w Australii.

Wynajmując tę ​​platformę hostingową, otrzymasz BEZPŁATNE przekierowanie poczty e-mail, ochronę identyfikatorów, przekazywanie adresów URL, hosting DNS i wiele innych. Dzięki funkcji tworzenia kopii zapasowych na godzinę nigdy nie stracisz żadnych danych z plików serwera. Oprócz tego otrzymasz zapory sprzętowe Fortinet i bazy danych MariaDB.

Jeśli potrzebujesz całej mocy, Ventraip zaoferuje niestandardowy hosting cPanel, w którym otrzymasz bezpłatny certyfikat SSL i 99,9% gwarancję czasu pracy. Uruchom swoją witrynę już teraz za 5 USD miesięcznie i wejdź do biznesu online, aby poczuć wolność, niezawodność i szybkość dzięki potężnej australijskiej platformie VPS.

Centrala internetowa

Uzyskaj wyższą wydajność i 100% czasu działania swojego ulubionego systemu CMS dzięki Centrala internetowa platforma hostingowa. Pomaga zrobić pierwszy krok w biznesie online, wybierając idealną domenę dla Twojej firmy. Oferują również profesjonalny adres e-mail i wszystkie narzędzia potrzebne do zbudowania własnej strony internetowej.

Codziennie łącz się z klientami dzięki profesjonalnie wyglądającej stronie internetowej oraz niezawodnemu i szybkiemu hostingowi Webcentral. Otrzymasz również narzędzie do tworzenia stron internetowych, które pomoże Ci zbudować własną witrynę online i utrzymywać ją na żywo 24/7.

Poinformuj swoich klientów o tym, co oferujesz lub co Twoja firma robi z Webcentral. Pomaga reklamować się na Instagramie lub Facebooku, Google AdWords i Search Engine Optimization, dzięki czemu potencjalni klienci mogą Cię szybko znaleźć i dowiedzieć się więcej o Tobie.

Webcentral umieścił swoją infrastrukturę w australijskim centrum danych i zapewnił pełne wsparcie pobliskim miejscom. Jej centra danych rozwijają się w Melbourne, Brisbane i Sydney i cieszą się zaufaniem tysięcy organizacji.

Cyfrowy Pacyfik

Uwolnij moc czterordzeniowych serwerów Hypercore dzięki Cyfrowy Pacyfik który uruchamia swój serwer na dedykowanym zakresie AMD EPYC i Intel. Jest to dom dla australijskiego hostingu, serwerów i domen, w których uzyskasz hosting klasy biznesowej z zaawansowanymi funkcjami chmury i ochroną przed spamem.

Doprowadź swój biznes online do sukcesu dzięki najlepszej gamie usług hostingowych w Australii, która obejmuje najlepszą w swojej klasie pamięć masową SSD i sprzęt z samodzielnie zarządzanymi i zarządzanymi maszynami wirtualnymi. Ponadto największa oferta serwerów dedykowanych w Australii jest obsługiwana przez sprzęt Dell SMC.

  Jak zmienić Chrome jako domyślną przeglądarkę

Zyskaj szybkość i wysokie bezpieczeństwo dzięki wybranemu planowi hostingowemu. Możesz zabezpieczyć swoją aplikację lub stronę internetową certyfikatem SSL firmy Symantec lub GeoTrust. Ponadto produkty serwerowe Digital Pacific otrzymują ciągłą ochronę przed zagrożeniami cybernetycznymi za pośrednictwem systemu zapobiegania DDoS. Dzięki temu nie musisz się zbytnio martwić o cyberataki.

Warstwy prywatności i bezpieczeństwa zapewniają bezpieczeństwo aplikacji i witryny, dzięki czemu Twoje usługi są zawsze pod ścisłą ochroną. Jesteś również objęty gwarancją dostępności przez 99,9% czasu, dzięki czemu Twoi użytkownicy mogą uzyskać dostęp do Twojej usługi w dowolnym momencie. Co więcej, Digital Pacific ma na celu połączenie Twojej firmy online z ludźmi z całego świata i Australii, aby mogła rozwijać się do granic krajowych i międzynarodowych.

Szalone Domeny

Wzmocnij swoją witrynę dzięki Szalone Domeny który oferuje niedrogi hosting i zaawansowane narzędzia SEO. Zapewnia hosting, hosting DNS, hosting WordPress itp. z najwyższymi zabezpieczeniami, wydajnością i skalowalnością.

Możesz wybrać preferowaną nazwę domeny lub sugerowane nazwy domen z szerokiej gamy opcji. Pozwala również na BEZPŁATNĄ migrację poprzedniej domeny do Crazy Domains, korzystając z pomocy eksperta. Ponadto będziesz mógł łatwo znaleźć właściciela konkretnej domeny.

Ponadto otrzymasz ultraszybki serwer VPS cPanel Linux i superszybki serwer Plesk Windows VPS. Możesz zbudować swój serwer tak, jak chcesz i wykorzystać w pełni zarządzane serwery dedykowane. Możesz także korzystać z opcji, takich jak kreator stron internetowych, projektowanie stron internetowych, projektowanie logo, EatDirect, SmartCall itp.

Crazy Domains może pomóc Ci zwiększyć liczbę klientów poprzez marketing online. Dzięki wzmacniaczowi ruchu możesz zwiększyć pozycję swojej witryny i poprawić jej widoczność dzięki Simple SEO, aby jeszcze bardziej się rozwijać.

Zabezpiecz dane swojej witryny przed hakerami i wykonaj kopię zapasową plików serwera, aby nigdy nie stracić żadnych danych. Możesz także chronić swoją pocztę e-mail przed wirusami i spamem. Ponadto osoby z Australii i pobliskich miejsc skorzystają z najbliższego serwera ze względu na niski ping i wysoką wydajność.

Wszystkie powyższe platformy hostingowe mają fizyczne centra danych.

Ale jeśli chcesz hostować swoją witrynę w centrum danych w chmurze, oto niektóre z popularnych platform hostingowych w chmurze, które możesz wziąć pod uwagę.

AWS

Usługi internetowe Amazon (AWS) oferuje niezwykle szybkie i niezawodne rozwiązania hostingu w chmurze dla firm, rządów i organizacji non-profit. Zapewnia ich stronom internetowym i aplikacjom bezpieczeństwo i opłacalność. AWS ma 200 w pełni funkcjonalnych centrów danych rozmieszczonych na całym świecie, w tym w Sydney w Australii, aby pomóc Ci szybciej dostarczać treści do odbiorców w Australii. Planują również uruchomienie kolejnego centrum danych w Melbourne.

Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować witrynę eCommerce, marketingową, czy multimedialną, możesz wybrać AWS, który oferuje szerokie opcje hostingu, aby wybrać odpowiedni dla Twojej firmy. Ponadto AWS obsługuje wiele systemów CMS, takich jak WordPress, Joomla i Drupal oraz SDK dla Java, PHP, .Net. Ruby i Node.js. Otrzymasz również skalowalną infrastrukturę i elastyczne modele cenowe bez długoterminowej umowy lub kosztów początkowych.

Chmura Google

Twórz aplikacje i witryny szybciej, łącz się z ludźmi z dowolnego miejsca i podejmuj lepsze decyzje biznesowe dzięki Chmura Google. Są zaangażowani w open source, chmurę hybrydową i multi-cloud, aby przyspieszyć Twój rozwój, jednocześnie unikając uzależnienia od dostawców.

Google Cloud jest rozmieszczony w ponad 200 krajach i regionach oraz 88 strefach. Mają centra danych w Melbourne i Sydney w Australii. Poza tym ostatnio dodali o wiele więcej centrów danych na całym świecie i planują dodać więcej w przyszłości.

Dzięki temu bez względu na to, gdzie są Twoi odbiorcy, możesz zapewnić najlepszą obsługę. Uzyskaj głębszy wgląd w swoją firmę, korzystając z zaawansowanych funkcji analitycznych i uczenia maszynowego Google Cloud. Ponadto zmienia również sposób, w jaki łączysz się z ludźmi i współpracujesz z nimi w czasie rzeczywistym.

Google Cloud umożliwia łączenie się osobiście lub zdalnie za pośrednictwem zintegrowanych rozmów wideo, czatów, e-maili i aplikacji do współpracy przy plikach, takich jak Dokumenty. Otrzymasz również zaawansowane serwery bezpieczeństwa do ochrony danych, innowacyjne ceny, aby zaoszczędzić więcej pieniędzy oraz najczystszą chmurę do obsługi witryn i aplikacji.

  Zrozumienie narzędzi IaC: Cloudformation vs Terraform

Lazur

Twórz unikalne strony internetowe z Microsoft Azure który oferuje najnowocześniejsze technologie i solidną infrastrukturę chmury do obsługi Twojej witryny. W Australii platforma Azure jest teraz dostępna w trzech miastach — Sydney, Canberra i Melbourne z łącznością z Auckland, Brisbane i Perth.

Platforma Azure zapewnia wysoką odporność i dostępność sieci, aby nadal obsługiwać klientów z Australii. Masz możliwość tworzenia witryn i aplikacji na urządzeniach brzegowych oraz w wielu chmurach lub lokalnie. Zarejestruj się na platformie Azure już teraz i ciesz się 12-miesięcznym dostępem do popularnych usług platformy Azure ZA DARMO wraz ze środkami o wartości 200 USD.

Vultr

Z łatwością wdrażaj serwery w chmurze, pamięć masową i bare metal na całym świecie dzięki Vultr. Umożliwia lokalne tworzenie witryn i aplikacji natywnych oraz ich dystrybucję w dowolnym miejscu. Mają 19 centrów danych rozmieszczonych na całym świecie, w tym Sydney w Australii, dzięki czemu możesz zachwycić swoich australijskich odbiorców wysoką dostępnością treści i wsparciem.

Platforma eliminuje problemy, dbając o wszystko inne, dzięki czemu możesz spędzać czas na pisaniu wysokiej jakości kodów. Vultr potrzebuje zaledwie 60 sekund, aby wdrożyć swoje witryny w preferowanym centrum danych i zapewnić wszystkie potrzebne funkcje w swojej witrynie.

Vultr oferuje prosty panel sterowania, który ułatwia zarządzanie. Ponadto za pomocą kilku kliknięć możesz zarządzać kopiami zapasowymi, zamawiać serwery i konfigurować ustawienia. Vultr oferuje również interfejs API, który pomoże Ci zmodernizować firmę poprzez automatyzację procesów.

Masz możliwość wyboru spośród wielu wstępnie zainstalowanych systemów i aplikacji, dzięki czemu możesz szybko uruchamiać swoje witryny i odkrywać nieskończone możliwości. Vultr to wysoce bezpieczna i niezawodna platforma ze 100% gwarancją dostępności usług SLA. Otrzymujesz potężną, czystą platformę opartą na dyskach SSD, wysokowydajne procesory Intel i funkcje bezpieczeństwa, aby zbudować solidną witrynę.

linoda

Uzyskaj niedrogie, proste i łatwe w zarządzaniu usługi i rozwiązania w chmurze Linux, aby zwiększyć swoją innowacyjność dzięki Linode. Pomaga w efektywnym wdrażaniu pamięci masowej, sieci i obliczeń w chmurze w ciągu kilku sekund przy użyciu w pełni funkcjonalnego interfejsu API, interfejsu Cloud Manager i CLI.

API Linode zapewnia programową kontrolę nad infrastrukturą chmury, a interfejs użytkownika jest intuicyjny, co ułatwia zarządzanie. Możesz zmniejszyć wydatki na chmurę o połowę, korzystając z Linode bez obniżania wydajności.

Co więcej, otrzymujesz taką samą jakość oprogramowania i sprzętu jak hiperskalery, ale w przystępnej cenie. Możesz także wybierać spośród procesorów graficznych NVIDIA i procesorów AMD i korzystać z wysokiej wydajności. Nie martw się, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy; oferują 100% ludzkiego wsparcia za darmo 24/7/365. Ponadto gwarantują 99,99% czasu pracy bez przestojów i mają 11 centrów danych na całym świecie, w tym Sydney w Australii dla australijskich klientów.

Możesz zacząć od 30 USD miesięcznie, w przeciwieństwie do innych dostawców, którzy pobierają podwójne lub więcej opłat. Po utworzeniu konta otrzymasz 100 USD kredytów i możesz wypróbować usługi przez 60 dni ZA DARMO.

Wniosek

Dobry dostawca usług hostingowych może zapewnić wysokiej jakości usługi, solidną infrastrukturę i technologie zapewniające wydajność, bezpieczeństwo i funkcje, które mogą zapewnić Twojej witrynie sukces. Zawsze pytaj o lokalizacje ich centrów danych, abyś mógł wybrać to, które jest najbliższe Twoim odbiorcom.

Dlatego jeśli szukasz platformy hostingowej na rynek australijski, wybierz jedną z powyższych opcji i rozwijaj swój biznes.

Jeśli planujesz dotrzeć do odbiorców w Wielkiej Brytanii lub Europie, sprawdź Najlepsze platformy hostingowe dla Wielkiej Brytanii i Europy.

x