5 najlepszych narzędzi do przesyłania zdjęć z iPhone’a na komputer

Jeśli jesteś fotogeniczny, z pewnością przesyłanie zdjęć byłoby dla Ciebie najbardziej żmudnym zadaniem.

Zadanie jest nadal nieco prostsze dla użytkowników Androida, ale przesyłanie danych nigdy nie jest zbyt łatwe dla urządzeń z systemem iOS. Kiedy zaczynasz klikać zdjęcia na iPhonie, liczba zdjęć nie ma końca. Te zdjęcia pozostają z tobą na zawsze jako wspomnienia, które warto pielęgnować w życiu.

Ale gdy klikniesz zdjęcia, nie będziesz ich potrzebować w życiu codziennym. Są dla ciebie niezbędne jako wspomnienia. Tutaj myślisz o przeniesieniu zdjęć z iPhone’a na komputer. Dostaniesz wystarczająco dużo wolnego miejsca na swoim iPhonie, a nawet Twoje wspomnienia pozostaną nienaruszone na komputerze.

Jeśli myślisz o ręcznym przeniesieniu wszystkich zdjęć, powiem Ci, że będzie to dość czasochłonne i żmudne. Co więcej, istnieje duże prawdopodobieństwo błędów, a nawet może się zdarzyć, że przegapisz niektóre zdjęcia. Aby uniknąć takich problemów, warto skorzystać z oprogramowania do przesyłania zdjęć.

Potrzebujesz oprogramowania do przesyłania zdjęć, aby zautomatyzować proces i uczynić go wygodniejszym. Dostępnych jest wiele narzędzi do przesyłania zdjęć z iPhone’a, iPada i innych urządzeń z systemem iOS do systemu Windows lub macOS.

MobiMover

Niezależnie od tego, czy chcesz przenieść zdjęcia między dwoma urządzeniami, czy przenieść je z iPhone’a / iPada na komputer, EaseUS MobiMover Pro poradzi sobie z tym wszystkim. Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi najnowszymi wersjami iOS, aby uniknąć niedogodności dla użytkowników.

Cóż, to narzędzie jest przydatne nie tylko do przesyłania zdjęć, ponieważ umożliwia przesyłanie dowolnego typu pliku. Jest to niezwykle potężny menedżer danych i narzędzie do przesyłania iPhone’a. Wystarczy jedno kliknięcie, a wszystkie Twoje dane zostaną przeniesione.

Teraz nie musisz się martwić, że Twój iPhone stanie się wolny, ponieważ możesz łatwo przenieść niepotrzebne na komputer. Jest to opłacalne rozwiązanie dla osób prywatnych lub firm do przesyłania danych z wielu urządzeń.

Możesz nawet przesłać swoją ulubioną muzykę z komputera do iPhone’a, aby uzyskać dostęp do ulubionych utworów w trybie offline.

EaseUS MobiMover Pro jest przydatny nie tylko jako narzędzie do przesyłania zdjęć, ale możesz nawet korzystać z innych najwyższej klasy funkcji. Jeśli zapomniałeś ekranu blokady lub kodu dostępu do iPhone’a / iPada, to narzędzie pomoże odblokować urządzenie. Możesz przenieść wszystko, od książek i zdjęć po audio i wideo z iPhone’a na komputer.

dr Fone

Dr.Fone opracował kompleksowe rozwiązanie do zarządzania całym zarządzaniem mediami i przesyłaniem danych. Wszystko, od SMS-ów i zdjęć po muzykę i wideo, można łatwo przenieść z iPhone’a i iPada na systemy komputerowe. Możesz wybrać żądane zdjęcia lub wybrać je zbiorczo, aby przesłać je jednym kliknięciem.

Nie ma potrzeby instalowania iTunes do przesyłania danych. Nawet jeśli Twoje zdjęcia zajmują całą pamięć, możesz bezpośrednio zainstalować narzędzie Wondershare Phone Manager dla łatwego rozwiązania. Możesz nie tylko przenosić, ale także zarządzać, usuwać i konwertować swoje dane do różnych formatów.

Wykonaj poniższe czynności, aby przenieść wszystkie zdjęcia z iPhone’a na komputer.

Krok 1: Przede wszystkim zainstaluj oprogramowanie Wondershare Phone Manager na swoim komputerze.

Krok 2: Gdy tylko pobierzesz oprogramowanie na komputer, zostaniesz poproszony o podłączenie urządzenia przez USB. Nawiąż połączenie, aby kontynuować proces.

Krok 3: Teraz zobaczysz ekran taki jak poniżej. Wybierz opcję „Menedżer telefonu”, aby przesłać dane. Tutaj będziesz mógł wybrać zdjęcia i inne pliki, które chcesz przenieść na swój komputer.

Krok 4: Wybierz odpowiednią lokalizację, w której chcesz przechowywać swoje dane po ich przeniesieniu.

Krok 5: Teraz usiądź wygodnie i zrelaksuj się, aż transfer zostanie zakończony.

Możesz przesłać wszystkie zdjęcia i pliki z iPhone’a lub wybrać niektóre z nich i przenieść je. Każda osoba bez żadnej wiedzy technicznej może również bez wysiłku ukończyć ten proces.

WALTR

Waltr Pro jest w rzeczywistości profesjonalnym oprogramowaniem do obsługi i przesyłania danych z iPhone’a i iPada. Narzędzie zapewnia bezproblemowe przesyłanie zdjęć i wszystkich innych plików za pomocą kilku kliknięć. Najlepszą rzeczą w Waltr jest to, że automatycznie wykryje plik i przekonwertuje go do odpowiedniego formatu przed przekazaniem go do lokalizacji docelowej.

Kolejną doskonałą cechą Waltr jest to, że możesz nie tylko przesyłać pliki z iPhone’a na komputer, ale możesz nawet wykonywać transfer na odwrót. Teraz nie trzeba najpierw konwertować plików do formatu przyjaznego Apple w celu przeniesienia, ponieważ oprogramowanie to działa za Ciebie.

Jednym kliknięciem możesz konwertować pliki audio i wideo do formatów zgodnych z Apple. Z jakością plików nie będzie żadnych problemów. Funkcja przeciągania i upuszczania do wykonywania dowolnego zadania sprawia, że ​​jest to najprostsza aplikacja w użyciu.

CopyTrans

Przenoszenie zdjęć, filmów i danych z iPhone’a na komputer nigdy nie było tak proste. CopyTrans pozwala wybrać zdjęcia, które chcesz przesłać, lub możesz po prostu wybrać wszystkie zdjęcia, aby przesłać zdjęcia z iPhone’a i iPada na komputer.

Jak tylko pobierzesz oprogramowanie, możesz zacząć. Najlepszą rzeczą jest to, że możesz przesyłać dane z iPhone’a na komputer i przesyłać kopię swoich zdjęć, filmów i muzyki do iTunes. Jedno kliknięcie i wszystko jest po drugiej stronie. Kopiowanie danych na komputer z urządzeń iOS zostało uproszczone dzięki CopyTrans.

Możesz nawet łatwo zapisać wszystkie swoje kontakty, notatki i kalendarze na swoim komputerze. Zarządzanie danymi iPhone’a nigdy nie było tak proste. Cały album zdjęć można przenieść i zapisać na komputerze lub po prostu wykonać kopię zapasową wszystkiego w iTunes. Teraz możesz tworzyć kopie zapasowe wszystkich urządzeń z systemem iOS i przywracać je za pomocą jednego narzędzia.

DoTrans

Synchronizacja danych na różnych urządzeniach ułatwia ich przeglądanie w dowolnym miejscu i czasie. FonePaw DoTrans umożliwia synchronizację wszystkich danych, w tym zdjęć, filmów, kontaktów i wszystkiego między urządzeniami z systemem iOS, Android, a także komputerami. Jeśli jesteś w pobliżu dowolnego urządzenia, możesz przeglądać pliki i wykonywać swoją pracę.

Kopiowanie plików w różnych systemach operacyjnych jest również dozwolone przez DoTrans. Dzięki temu możesz łatwo przesyłać swoje ulubione zdjęcia z iOS na iOS, iOS na Androida, Androida na iOS, a także Androida na Androida.

Najlepszą rzeczą w DoTrans jest minimalny projekt interfejsu użytkownika, stabilne i szybkie działanie oraz obsługuje większość formatów plików. Poza tym DoTrans oferuje kilka innych funkcji, takich jak tworzenie list odtwarzania, usuwanie zduplikowanych kontaktów, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie kontaktów oraz wiele innych.

Kroki do pracy z DoTrans są dość proste. Jak tylko skończysz pobierać i instalować DoTrans, musisz połączyć swoje urządzenie z komputerem. Wybierz pliki, które chcesz przenieść, i kliknij przeniesienie ich do podłączonego urządzenia.

Końcowe przemyślenia

Przenoszenie zdjęć z urządzeń iOS na komputer jest nieco skomplikowane i trudne, jeśli wybierzesz metodę ręczną. Zamiast tego możesz skorzystać z pomocy powyższych narzędzi, aby zautomatyzować proces i uczynić go całkiem łatwym.

Następnie możesz rzucić okiem na najlepsze narzędzia do tworzenia kopii zapasowych na iPhone’a i iPada.

x