6 najlepszych dostawców hostingu serwerów LEAP [2023]

W gry wideo online gra się częściej niż kiedykolwiek, dzięki nowoczesnym technologiom.

Dostępnych jest wiele gatunków gier, a gatunek akcji i przygody jest lubiany przez większość graczy. LEAP to gra z nową koncepcją i polem bitwy, która podbija serca wielu.

Podczas gdy wielu graczy samodzielnie hostuje swoje gry, często spotykają się z mniejszą przepustowością, wydajnością, wydajnością, opóźnieniami, błędami, niewystarczającą grafiką i częstymi wyłączeniami.

Ale granie w LEAP wymaga potężnych systemów, szybszej łączności i wystarczających zasobów. Tak więc granie w gry w ten sposób może być kłopotliwe.

Ale jeśli wynajmiesz serwer gier LEAP od niezawodnego dostawcy hostingu, Twoje wrażenia z gry będą wielokrotnie lepsze w porównaniu z samodzielnym hostingiem.

Przyjrzyjmy się, czym jest LEAP i jak dostawca hostingu gier może poprawić ogólną rozgrywkę, jednocześnie zapobiegając pojawiającym się problemom.

Co to jest LEAP?

LEAP to szybka strzelanka dla wielu graczy z perspektywy pierwszej osoby, w której toczą się bitwy na dużą skalę. Ta gra ma dwie strony; pierwszy to Zjednoczona Koalicja Obrony Ziemi, a drugi to zbuntowani Exo-Terrans. Możesz wybrać stronę, która płaci więcej i zaoferować im swój arsenał.

LEAP został opracowany i opublikowany przez Blue Isle Studios 1 marca 2023 roku. Niektóre mody nie zostały jeszcze wydane na platformie Steam, a niektóre są już zaktualizowane. W tej grze zdobędziesz potężną broń, unikalne zdolności klasowe i inny sprzęt, taki jak haki z liną, oburzające pojazdy, plecaki odrzutowe itp.

Rozgrywka

Nowo wydana strzelanka dla pierwszego gracza LEAP i jej grafika, postacie, fabuła i bitwy zapewnią ci wyjątkowe wrażenia z gry. Możesz współpracować z wybranymi członkami drużyny i używać unikalnych zdolności klasowych oraz potężnej broni, aby odnieść zwycięstwo.

W grze możesz łatwo i płynnie przemierzać teren za pomocą plecaków odrzutowych, haków i pojazdów terenowych. Wsiądź na mechanicznego łosia, aby poprowadzić szarżę, lub przeskocz nad latającą deskorolką, aby rzucić się w wir walki.

Niezależnie od Twojego stylu gry, jako najemnik LEAP będziesz wyposażony w prywatny lub osobisty pojazd (PV), który pozwoli ci szybko pokonywać duże odległości i zmniejszać dystans do wroga.

Otrzymasz egzoszkielet, który jest wyposażony w zdolności zmieniające – rzucanie tarczy wsparcia, aby tymczasowo osłonić się przed ogniem wrogów lub przywoływanie lasera orbitalnego, aby zniszczyć wrogów w ciągu kilku sekund. Każda przeszkoda to nowa okazja do doskoku, szarży lub szybowania. Jako elitarny najemnik możesz wykorzystać swoje unikalne zdolności, aby płynnie śledzić ruch i pole bitwy.

Co więcej, możesz użyć haka z liną, aby wspiąć się na wysokość lub skoczyć kierunkowo, aby uniknąć ostrzału wroga. Dostosuj najemników za pomocą różnych opcji skórek dla swoich egzoszkieletów, broni i pojazdów. Jest również wyposażony w emotikony kasku.

Szydź i afiszuj się z wrogami z bezczelnością i stylem. Ta gra zawiera intensywną krew i przemoc i może pomieścić 60 graczy.

Dlaczego potrzebujesz serwera gier do hostowania LEAP?

Granie w gry często bez przeszkód jest tym, czego pragną gracze. LEAP ma wysoką rozdzielczość i lepszą grafikę, dzięki czemu wygląda realistycznie.

Ale co, jeśli twój system nagle ulegnie awarii lub zwolni podczas gry?

Możesz albo nadal myśleć o swojej stracie, albo znaleźć sposób na rozwiązanie tego problemu.

Uzyskanie serwera gier od niezawodnego dostawcy hostingu może poprawić wrażenia z gry dzięki zaawansowanym technologiom, wystarczającym zasobom, mocy i niesamowitym funkcjom, unikając jednocześnie nieefektywności lub incydentów związanych z bezpieczeństwem.

Oto korzyści płynące z posiadania dobrego hostingu serwera LEAP:

# 1. Wyższy czas pracy

Każdy serwer jest wyposażony w wydajny sprzęt i dyski SSD, dzięki czemu Twoja gra jest szybka i gwarantuje długi czas pracy bez przestojów. Zapewnia to brak opóźnień i możesz grać swobodnie bez przerw.

#2. Ochrona DDoS

Jest to obowiązkowa korzyść, którą prawie każdy host serwera gier zapewnia swoim klientom. Ochrona przed atakami DDoS pomaga chronić Twoje dane osobowe i zapisane gry podczas niechcianych ataków typu flood. Oferuje różne poziomy ochrony Twojego serwera, dzięki czemu jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

#3. Wysoka wydajność

Dostawcy usług hostingowych obejmują cały świat, aby udostępniać swoje usługi użytkownikom, umożliwiając wybór najbliższej lokalizacji serwera. Otrzymasz najnowsze procesory Intel i AMD, więcej pamięci RAM i dyski SSD NVMe. Zapewnia to wysoką wydajność gier bezpośrednio z domu.

#4. Przyjazny dla użytkownika interfejs

Każdy dostawca hostingu serwerów gier oferuje panel gier, który jest łatwy w użyciu i prosty w obsłudze. Jego menu rozwijane i suwaki pozwalają łatwo modyfikować lub zmieniać ustawienia gry, przełączać się między grami, sprawdzać stan serwera, tworzyć kopie zapasowe zapisanych plików i nie tylko.

Minimalne wymagania systemowe

Aby grać w LEAP w swoim systemie, musisz mieć następujące specyfikacje:

  • System operacyjny Windows 10 lub nowszy
  • Czterordzeniowy procesor 2,0 GHz lub lepszy
  • 8GB RAMu
  • Karta graficzna Nvidia GTX 960 lub lepsza
  • Wersja DirectX 12
  • Właściwe szerokopasmowe łącze internetowe
  • Minimum 30 GB dostępnego miejsca na komputerze

Przejdźmy do najlepszych dostawców hostingu LEAP, którzy zapewniają wyjątkowe wrażenia z gry.

Nitrado

Wynajmij serwer LEAP od dostawcy hostingu premium, Nitrado, i ciesz się bezproblemową rozgrywką. Pomaga efektywnie zarządzać serwerem, aby grać z większą mocą i kontrolą. Możesz instalować wtyczki i modyfikacje oraz udostępniać dostęp innym członkom, aby z łatwością wspólnie zarządzać serwerem gier.

Nitrado oferuje najkrótsze połączenia internetowe, dzięki czemu możesz grać bez żadnych przerw. Dzięki temu gwarantuje wysoką dyspozycyjność i najniższe pingi. Z dowolną wybraną lokalizacją serwera otrzymasz funkcję tworzenia kopii zapasowych, która pomaga zapisywać gry i dane osobowe na dysku. W przypadku wystąpienia incydentu, takiego jak cyberatak lub klęska żywiołowa, możesz łatwo przywrócić swoje dane.

Otrzymasz niezawodny, najnowszy i wysokiej jakości sprzęt serwerowy, który pozwoli ci grać z lepszą grafiką i szybkością. Nitrado chroni Twój serwer przed niechcianymi atakami i udostępnia Twój serwer 24/7.

W ten sposób, kiedy tylko zechcesz zagrać, możesz otworzyć grę i zacząć grać, nie czekając na żadne aktualizacje. Uzyskaj elastyczność łatwego przełączania między dostępnymi grami. Zgodnie z twoimi wymaganiami, możesz uaktualnić lub obniżyć wersję swojego serwera gry.

Rozpocznij rozgrywkę natychmiast po wybraniu idealnego dla siebie planu. Dostosuj swoją konfigurację, wybierając sloty (4-200 slotów) i czas trwania (czas działania 3-365 dni).

Apex Hosting

Uzyskaj hosting dedykowanych serwerów dla swojej ulubionej gry, LEAP, od Apex Hosting z wiodącymi w branży serwerami gier i zespołem pomocy technicznej. Skonfiguruj swój serwer gry w ciągu kilku minut od rejestracji i przygotuj się do uruchomienia LEAP bez żadnych trudności.

Problemy z opóźnieniami i opóźnieniami nie stanowią już problemu z Apex Hosting. Oferuje Twoje najlepsze lokalizacje na całym świecie, dzięki czemu nigdy nie napotkasz przestojów podczas gry. Oznacza to również, że twój serwer będzie online, kiedy otworzysz swój system.

Jako doświadczony gracz masz również pełny dostęp do FTP i internetowego menedżera plików. Dzięki wysokiej jakości sprzętowi możesz grać z łatwością i nie przeszkadzać Ci w przerwach. Apex Hosting zapewnia prostą konfigurację, automatyczne tworzenie kopii zapasowych i opcję aktualizacji.

Zaawansowana ochrona DDoS na Twoim serwerze chroni Twoje informacje i ustawienia konfiguracyjne przed potężnymi atakami DDoS, dzięki czemu Twój serwer może działać zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Z dostawcą hostingu możesz wybrać opcję nieograniczonej liczby miejsc dla graczy.

Dostępny jest panel gier Apex Hosting, dzięki czemu możesz łatwo skonfigurować serwer gier i zarządzać ustawieniami serwera. Dodatkową zaletą jest instalacja pakietu modów jednym kliknięciem. Przy zakupie otrzymasz również bezpłatną subdomenę.

Przełączaj się między grami w dowolnym miejscu i czasie i uzyskaj wiodącą w branży wydajność dzięki szybkim procesorom, korporacyjnym dyskom SSD i niezawodnym połączeniom. Możesz także łatwo zmienić mapę i uzyskać status serwera z panelu gry.

GTXGaming

GTXGaming jest dostawcą hostingu serwerów gier klasy premium, który oferuje potęgę funkcji. Po zakończeniu rejestracji Twoja gra będzie gotowa do gry w ciągu kilku minut, dzięki czemu możesz od razu zacząć grać. Skorzystaj z opcji tworzenia kopii zapasowych, aby zabezpieczyć zapisane konfiguracje, gry i inne dane.

Z najbliższym serwerem, który wybierzesz, otrzymasz procesory firmy Intel, od potężnych E3 po najnowsze procesory i7/i9. GTXGaming korzysta również z potężnych procesorów AMD Ryzen, aby uzyskać lepszą wydajność i szybkość. Obsługuje wszystkie mapy. Jeśli zostanie wydana nowa mapa, platforma hostingowa GTXGaming szybko ją doda.

Znajdziesz wiele centrów danych na całym świecie. GTXGaming obejmuje Los Angeles, Dallas, Nowy Jork, Oregon, Charlotte, Miami, Quebec, Londyn, Paryż, Madryt, Frankfurt, Moskwę, Sztokholm, Singapur i Sydney. Każde centrum danych ma wydajną funkcję ochrony przed atakami DDoS, która zabezpiecza serwer gier przed niechcianymi atakami.

Inżynierowie GTXGaming spędzają godziny na kodowaniu i opracowują potężny panel sterowania, który pozwala zmieniać lub modyfikować ustawienia, przełączać się między grami, zmieniać mapy i jeszcze łatwiej. W ten sposób Twój serwer jest zawsze online i działa niezależnie od ataków i aktualizacji.

Wybierz z rozwijanego menu, aby zdefiniować kategorie produktów, działania, walutę i cykl rozliczeniowy. Wybierz także lokalizację, alokację pamięci, szybkość procesora, dyski twarde, miejsce na dysku i przesuń, aby wybrać opcje gniazda. Jeśli nie podoba ci się usługa, możesz zdecydować się na pełny zwrot pieniędzy w ciągu 24 godzin od zakupu.

XGamingServer

Zdobądź dedykowane serwery Baremetal i wirtualne dedykowane serwery gier z XGamingServer dla gier LEAP. W ten sposób otrzymasz dedykowaną pamięć RAM, pamięć masową i procesor, a także gwarancję wysokiej wydajności i bezproblemową rozgrywkę.

Panel gry XGamingServer jest oparty na pterodaktylu, który ma potężne funkcje. Panel jest prosty w obsłudze i umożliwia sterowanie z niego plikami gry i serwera. Kopie zapasowe w chmurze otrzymasz prosto w panelu. Dlatego możesz przywrócić zapisane dane w dowolnym momencie.

Znajdziesz niestandardowy panel zapraszający użytkowników, tworzący harmonogramy, bazy danych MySQL i Mod Manager. XGamingServer rozprzestrzenia się na całym świecie, w tym na wschodnim i zachodnim wybrzeżu Ameryki Północnej, Australii i Europy.

Każde centrum danych zapewnia płynną rozgrywkę i najniższe możliwe pingi. Uzyskaj dokumentację od podstawowych do zaawansowanych, aby łatwo skonfigurować serwer. Serwery LEAP włączają się wkrótce po zrealizowaniu zamówienia. Wszystkie serwery są hostowane na procesorach Intel i Ryzen z dyskami SSD NVMe.

Wybierz preferowany pakiet w cenie początkowej 10 USD miesięcznie i wynajmij swój serwer gry już teraz.

4Gracze sieciowi

Wynajmij serwer LEAP od 4Netplayers i zostań elitarnym najemnikiem, aby zdobyć futurystyczną broń i wyjątkowe możliwości. Dzięki temu Twój serwer będzie gotowy w ciągu kilku minut od zakupu. Ponadto otrzymasz ponad 120 modów i gier bez żadnych kosztów.

Skoncentruj się na swojej grze i pozwól 4Netplayers zająć się każdą aktualizacją. Instaluje wszystkie nowe aktualizacje w twoim systemie bez zakłócania rozgrywki. Wprowadź swój identyfikator warsztatu Steam, aby uzyskać żądaną modyfikację, jeśli jest obsługiwana przez twoją grę.

Możesz łatwo zarządzać i zmieniać ustawienia swojego serwera bez wcześniejszej wiedzy. 4Netplayers używają tylko wysokowydajnego sprzętu serwerowego, szybkich dysków SSD, procesorów i dużej ilości pamięci RAM. Serwery wyposażone są w najnowsze procesory Intel Xeon i do 248 GB przestrzeni dyskowej.

Interfejs sieciowy 4Netplayers jest przyjazny dla klienta i potężny. Możesz błyskawicznie uruchomić różne serwery gier. Ponadto otrzymasz ochronę przed atakami DDoS na każdym serwerze, który współpracuje z Corero SmartWall, oferując wieloetapowy system filtrowania wydajności, zero wyłączeń serwera i nie tylko.

Rozpocznij swoją elitarną podróż najemników już dziś w cenie początkowej 2,41 USD/miesiąc, z 4 miejscami dla każdego gracza. Skonfiguruj teraz preferowany pakiet i zacznij grać.

GPORTAL

GPORTAL jest jednym z najlepszych dostawców hostingu serwerów gier, oferującym szybką i łatwą konfigurację, wysoką wydajność i niski ping w przystępnej cenie. Możesz zarządzać swoim serwerem za pomocą dostępu do dziennika i interfejsu internetowego. Dodatkowo otrzymasz 50 GB przestrzeni dyskowej na kopie zapasowe plików, które zawierają zapisane konfiguracje i gry.

Po prostu dokończ proces płatności, a GPORTAL przygotuje Twój serwer w mniej niż 3 minuty. Wykorzystuje tylko najnowszy sprzęt serwerowy i szybkie dyski SSD, aby zapewnić wysoką wydajność. Ponadto jest oficjalnym gospodarzem gry LEAP, który współpracuje z Corero i Bulwark, aby zapewnić wieloetapową obronę.

Co więcej, możesz elastycznie i szybko przełączać się między dostępnymi grami, podnosząc bilet. GPORTAL świadczy usługi na całym świecie, w tym w Los Angeles, Dallas, Nowym Jorku, Waszyngtonie, Londynie, Frankfurcie, Barcelonie, Johannesburgu, Singapurze, Sydney, Tajpej i Tokio.

Gra udostępnia szeroki wachlarz map, od terenów leśnych po pustynne krajobrazy. Za pomocą swojego serwera możesz zmieniać ustawienia mapy według własnego uznania. GPORTAL oferuje również opcje przedpłacone i Gamecloud, aby proces zmiany był jeszcze łatwiejszy.

Wybierz plan serwera gry, który pasuje do Twojej podróży i zacznij grać w LEAP z dowolnego miejsca w dowolnym momencie. Możesz stworzyć własną konfigurację serwera, aby uzyskać najlepszą cenę.

Ostatnie słowa

LEAP to pierwsza strzelanka online, w której możesz eksplorować pole bitwy za pomocą wysokiej klasy broni i osobistego pojazdu. Spraw, aby gra była jeszcze przyjemniejsza dzięki najlepszemu dostawcy hostingu gier LEAP z powyższej listy.

Wybierz mądrze serwer gier, sprawdzając jego sprzęt, gwarancję zwrotu pieniędzy, bezpieczeństwo, wydajność, globalne lokalizacje, cenę, dostępność i koszt, i graj w gry bez żadnych problemów.

Następnie sprawdź najlepszą klawiaturę do gier dla profesjonalnych graczy.