9 najlepszych dostawców hostingu serwerów Icarus w 2023 r

Uzyskanie najlepszego hostingu serwera Icarus pomoże poprawić twoje umiejętności przetrwania w różnych światach dzięki różnym funkcjom i ustawieniom gier.

Gry survivalowe stają się popularne wśród tysięcy graczy. Każda gra survivalowa ma unikalną strategię i grafikę. Zwiększa to zainteresowanie i entuzjazm graczy.

Icarus to jedna z takich gier, która ma wyjątkową grafikę, którą lubią gracze. Zachęci cię do wystawienia swoich umiejętności na próbę i wejścia do świata, aby przetrwać, odkrywać, tworzyć i uciekać.

A Twoja gra stanie się łatwiejsza dzięki niezawodnemu serwerowi gier Icarus, który zapewni Ci ulepszoną grafikę, dodatkowe funkcje i wiele więcej.

Liczy się wybór odpowiedniego serwera, a ten artykuł powie Ci, jak to zrobić.

Co to jest Ikar?

Icarus to gra o przetrwaniu PvE, która oferuje zarówno stałe tryby otwartego świata, jak i tryby oparte na misjach dla maksymalnie 8 graczy. Ta gra została opracowana przez RocketWerkz, stworzona przez Deana Halla, i została po raz pierwszy wydana 4 grudnia 2021 roku dla systemu Windows.

Akcja gry toczy się na fikcyjnej planecie Ikar, położonej cztery lata świetlne od Ziemi. Ze stacji orbitalnej i zrzutów poszukiwaczy na powierzchnię planety jest wiele do odkrycia, wytwarzania, zbierania plonów i polowania.

Ikar był kiedyś uważany za drugą Ziemię. Kiedy terraformowanie upadło, powietrze okazało się toksyczne, a wraz z nim umarła nadzieja na skolonizowanie nowego świata.

Rozgrywka

Jest to wyjątkowa gra survivalowa, w której większość rozgrywki odbywa się podczas misji na czas. Tutaj gracze akceptują kontrakty na stacji kosmicznej i schodzą na teren planety, aby wypełnić cele. Po zakończeniu odliczania kapsuła powraca z powrotem.

Jeśli gracz nie powróci w wyznaczonym limicie, jego postać pozostanie na powierzchni, a postęp zostanie utracony. Aby przetrwać, gracze muszą gromadzić tlen, wodę, żywność, schronienie itp. Ostatecznie gracz musi konstruować zaawansowane struktury i budować narzędzia.

Początkowo gracz nie ma nic poza kolorem. W miarę postępów ich postać w grze odblokowuje różne talenty, aby poprawić swoje umiejętności i uzyskać dostęp do planów umożliwiających dostęp do zaawansowanych narzędzi, materiałów i broni.

Dlaczego potrzebujesz serwera gier Icarus?

Grafika i elementy w grze zużywają dużo zasobów. Aby grać w takie gry, Twój system potrzebuje 24-godzinnego połączenia szerokopasmowego, które powinno zapewniać wysoką wydajność. Aby przezwyciężyć problemy, takie jak błędy, niezapisane gry, przerwy, opóźnienia, usterki i inne, potrzebujesz serwera gier.

Serwer gier pomaga również ograniczać niepożądane ataki DDoS, tworzyć kopie zapasowe zapisanych gier i informacji, zapewnia zaawansowane zabezpieczenia, zapewnia solidną wydajność i nie tylko.

Minimalne wymagania systemowe

Twój system musi mieć:

  • 64-bitowy procesor i system operacyjny Windows 10
  • Intel i5 8400
  • 16GB RAMu
  • NVIDIA GTX 1060 6 GB
  • DirectX w wersji 11
  • Połączenie szerokopasmowe
  • 70 GB dostępnej przestrzeni

Porozmawiajmy o serwerach gier, które oferują zaawansowane funkcje.

Serwery przetrwania

Zdobądź jedną z platform hostingowych serwerów gier premium dla swojej ulubionej gry. Survival Servers oferuje elastyczne opcje wynajmu z zaawansowanymi funkcjami, których potrzebujesz w swojej rozgrywce. Po udanej płatności Twój serwer będzie gotowy w ciągu kilku minut, aby rozpocząć grę.

Jako doświadczony gracz możesz uzyskać dostęp do FTP i internetowego menedżera plików. Jeśli lubisz grać w inne gry, możesz szybko i bezpłatnie przełączać się między grami i lokalizacjami.

Gracze uzyskają dostęp do panelu sterowania, aby natychmiast modyfikować lub zmieniać ustawienia i lokalizacje serwera. Niestandardowy wewnętrzny panel gier Survival Servers umożliwia instalowanie wtyczek i modów. Otrzymasz opcję automatycznego restartu serwera i powiadomienia.

Survival Servers wykorzystuje tylko najnowsze maszyny, takie jak procesory Xeon, dyski SSD NVMe itp., aby zapewnić Ci więcej mocy. Dodatkowo otrzymasz najnowszą wersję modów Icarus. Obsługuje blokowanie przepustek serwera i zmianę map oraz zapewnia niestandardowe parametry uruchamiania ze statusem serwera, takie jak start, stop lub restart.

Możesz uzyskać dostęp do narzędzi innych firm, aby Twoje wrażenia z gry były super fajne. Survival Servers ma centra danych w wielu lokalizacjach na całym świecie, w tym w Seattle, Los Angeles, Nowym Jorku, Francji, Singapurze i Niemczech. W każdym centrum danych otrzymasz ochronę przed atakami DDoS i dostępność serwera 24/7.

Nitrado

Wynajmij serwer gier Icarus z platformy hostingowej Nitrado i uzyskaj różne opcje slotów zgodnie z Twoimi potrzebami. Możesz szybko instalować wtyczki i modyfikacje oraz łatwo zarządzać serwerem. Dzięki opcji udostępniania możesz zezwolić znajomemu na zarządzanie serwerami zgodnie z przypisanymi uprawnieniami.

Nitrado oferuje najniższy możliwy ping poprzez zwarcie tras internetowych, zwiększając niezawodność. Z każdym serwerem otrzymujesz codzienną opcję tworzenia kopii zapasowych, aby zapewnić bezpieczeństwo zapisanych gier i danych osobowych.

Serwer gier Nitrado używa wyłącznie niezawodnego, wysokiej jakości i wydajnego sprzętu. Otrzymasz różne opcje lokalizacji na całym świecie, więc możesz wybrać najbliższą, aby uniknąć niskich prędkości. Każde centrum danych jest wyposażone w ochronę DDoS, dzięki której serwer może być online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Uzyskaj elastyczność, której pragniesz dzięki serwerowi gier Nitrado Icarus. Serwer jest zawsze online, więc możesz wybrać elastyczny czas pracy zgodnie ze swoimi potrzebami. Przełączaj się między grami łatwo dostępnymi na Twoim serwerze. Możesz także z łatwością pobierać lub aktualizować swój serwer, kiedy tylko chcesz.

Wybierz spośród różnych opcji wypożyczenia lub stwórz własną konfigurację, aby rozpocząć grę.

4Gracze sieciowi

Posiadaj serwer gier Icarus firmy 4Netplayers i ustaw swoje ramy, aby pozostały Twoim własnym światem. Zacznij grać w ciągu kilku minut od rejestracji. Jest to serwer gier w chmurze, który zawiera 120 gier, wtyczek i modów bez żadnych kosztów.

Dzięki 4Netplayers nie będziesz musiał martwić się o aktualizacje. Nawet jeśli jesteś offline, aktualizacje zostaną zainstalowane automatycznie. Możesz wprowadzić swój identyfikator Steamworkshop i pozwolić serwerowi gry na automatyczną instalację moda.

Bez wcześniejszego doświadczenia możesz łatwo tworzyć i zarządzać swoimi serwerami. 4Netplayers oferuje najnowszy sprzęt serwerowy, w tym szybkie procesory, dużo pamięci RAM i szybkie dyski SSD. Wykorzystuje ochronę Corero SmartWall DDoS, która zapewnia wielostopniowe systemy filtrowania o wysokiej wydajności i nie wymaga wyłączania podczas ataków.

Dzięki niezawodnej funkcji tworzenia kopii zapasowych nigdy nie stracisz żadnych informacji ani zapisanych gier. Sprawia, że ​​serwer gier jest odporny na awarie, zapewniając zapierającą dech w piersiach wydajność.

Wynajmij serwer gry już dziś za cenę początkową 5,27 USD miesięcznie, która obejmuje 4 gniazda, i zacznij konfigurować i grać już teraz.

GTXGaming

GTXGaming jest czołowym hostem od czasu pierwszej premiery Ikara. Otrzymasz zaawansowany panel sterowania z potężnymi funkcjami i funkcjami. Jego pola wprowadzania tekstu i łatwe w użyciu suwaki sprawiają, że konfiguracja jest łatwa dla początkujących. Dla doświadczonego gracza jest wyposażony w bardziej zaawansowane narzędzia.

Serwery gier wyposażone są w procesory firmy Intel, od procesorów E3 po najnowsze procesory i7 lub i9 oraz potężne procesory AMD Ryzen. Z każdym serwerem otrzymasz pełną ochronę przed atakami DDoS.

Prześlij swoje wtyczki, wykuj pakiet modów lub świat za pośrednictwem klienta FTP, takiego jak Filezilla, i ciesz się rozgrywką. Ponadto możesz przełączać się między dostępnymi grami w dowolnym momencie, po prostu otwierając zgłoszenie do pomocy technicznej. System wsparcia jest zawsze otwarty, dzięki czemu możesz uzyskać natychmiastową odpowiedź.

GTXGaming posiada centra danych w Los Angeles, Dallas, Nowym Jorku, Oregonie, Charlotte, Quebecu, Londynie, Paryżu, Madrycie, Frankfurcie, Moskwie, Sztokholmie, Singapurze i Sydney. Uzyskaj pełną kontrolę nad swoim serwerem za pomocą jego pięknego interfejsu internetowego i łatwo skonfiguruj swój serwer.

Dla ekspertów zapewnia pełny dostęp do FTP, dzięki czemu mogą skonfigurować swój serwer i ręcznie zmienić niektóre ustawienia. Jeśli chcesz, aby znajomy zarządzał Twoim serwerem, GTXGaming umożliwia utworzenie użytkownika podrzędnego i nadanie żądanych uprawnień.

Zamów swój serwer już teraz z rozwijanymi menu, wybierz okres wypożyczenia i wkrótce zacznij grać w swoją grę.

Usprawnij serwery

Eksploruj dzikie tereny gry Icarus, wybierając odpowiednią opcję wypożyczenia z serwerów Streamline i doświadcz potężnej rozgrywki. Po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności usługa zostanie natychmiast zainstalowana na Twoim komputerze w ciągu kilku minut.

Został zaprojektowany przez graczy dla graczy, zapewniając graczom rozgrywkę bez opóźnień. Wykorzystuje potężny sprzęt i dyski SSD, aby oferować serwery o niskim pingu. Możesz łatwo zainstalować dodatki z Mod Managera za pomocą systemu instalacji jednym kliknięciem.

Streamline Servers oferuje panel sterowania, który zapewnia pełną kontrolę nad serwerami gier dzięki potężnym funkcjom i elastycznemu projektowi. Posiada centra danych w Chicago, Dallas, Los Angeles, Miami, Atlancie, Nowym Jorku, Phoenix, Seattle, Montrealu, Holandii, Paryżu, Norymberdze, Londynie, Auckland, Changi, Tokio, Brisbane, Melbourne, Perth, Sao Paulo i Sydney .

Twój serwer działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i chroni Twoje gry przed niechcianymi atakami. Ponadto otrzymasz funkcjonalność statusu serwera, edytory konfiguracji oraz główną stronę gry z panelu sterowania. Chociaż gra jest dostępna dla 8 graczy, możesz także grać solo.

Wynajmij teraz serwer gry Icarus w cenie początkowej 7,50 USD/serwer.

Shockbyte

Rozpocznij wypożyczanie już dziś z serwerem gry Icarus firmy Shockbyte i poznaj niekończące się funkcje. Otrzymuj automatyczne aktualizacje, nawet jeśli jesteś offline. Jego w pełni konfigurowalny serwer daje graczom impuls. Doświadczeni gracze otrzymają pełny dostęp do FTP i menedżera plików.

Będziesz mieć funkcję automatycznego wyłączania, która pomoże ci zamknąć grę po długim uśpieniu, aby oszczędzać moc systemu. Firma Shockbyte założyła swoje centra danych na całym świecie, aby oferować 100% czasu działania i gwarancję niskich opóźnień.

Skonfiguruj swój serwer gry natychmiast, bez żadnych problemów. Udostępnij swój serwer 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu dzięki potężnej funkcji ochrony przed atakami DDoS, która zapobiega niepożądanemu zalewaniu. Shockbyte obsługuje DLC, multicraft CP i wiele więcej. Uzyskaj samoobsługowe przewodniki i wiele więcej dzięki serwerom gier Shockbyte.

Zamów swój serwer gier Icarus w cenie początkowej 12,99 USD/miesiąc lub 3,25 USD/slot. Ma 6 GB pamięci i obsługę Steam.

NISKIE MS

Zdobądź wysokowydajne serwery od LOW.MS do hostowania gry Icarus. Możesz hostować prywatny świat ze swoimi społecznościami lub przyjaciółmi lub wybrać świat publiczny i pozwolić każdemu do niego dołączyć. Otrzymasz wszystkie zaawansowane funkcje gry wieloosobowej z opcją wypożyczenia.

Jak tylko LOW.MS otrzyma Twoją płatność; natychmiast zaczyna konfigurować serwer gry, dzięki czemu możesz rozpocząć grę w ciągu kilku minut. Wykorzystuje najnowsze procesory firmy Intel, które zapewniają moc obliczeniową do 5 GHz. W połączeniu z dyskami Intel SSD i pamięcią DDR4 zapewnia potężne wrażenia.

Procesory należą do najwyższych benchmarków. Obejmuje najnowsze procesory Xeon E-series, procesory Intel i9 i Ryzen. Wszystkie serwery gier mają ochronę przed atakami DDoS o przepustowości co najmniej 10 Gb/s, co minimalizuje niepożądane przerwy w grze. Niektóre lokalizacje centrów danych korzystają z rozwiązania Corero SmartWall, które zapewnia najwyższą ochronę serwerów.

LOW.MS ma 11 lokalizacji serwerów na całym świecie, w tym Bend, Los Angeles, Dallas, Miami, Ashburn, Londyn, Norymberga, Helsinki, Warszawa, Moskwa, Singapur, Sydney i Hongkong. Możesz użyć narzędzia do testowania pingów, aby wybrać najlepszą lokalizację dla swojej gry.

Rozpocznij bohaterską grę już dziś z serwerem gier premium już od 7,23 USD miesięcznie. Anuluj w dowolnym momencie. Jeśli nadal nie jesteś zadowolony z usługi, możesz wybrać pełny zwrot pieniędzy w ciągu 5 dni bez podania przyczyny.

1GSerwerHost

Poznaj potężną grę, wypożyczając ją od 1GServerHost. Uzyskaj niesamowite funkcje i funkcje panelu sterowania w swoim planie. 1GServerHost skonfiguruje Twój serwer w krótkim czasie po dokonaniu płatności. Obsługuje nieograniczoną liczbę graczy.

Zyskasz elastyczność w korzystaniu z niestandardowego panelu gier, który oferuje bezpłatne przełączanie gier z dostępnymi grami. 1GServerHost wykonuje automatyczne kopie zapasowe, aby zapewnić bezpieczeństwo zapisanej gry i danych osobowych.

Ponadto 1GServerHost zawiera pewne funkcje gry, w tym automatyczne ponowne uruchamianie, aktualizacje i inne. Edytor konfiguracji pozwala zarządzać lub zmieniać ustawienia gry zgodnie z potrzebami.

Ponadto obsługuje wszystkie modyfikacje, mapy, DLC i Steam na PC. 1GServerHost ma 9 globalnych centrów danych wyposażonych w potężną ochronę przed atakami DDoS. Znajdziesz serwer gier online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby grać w gry w dowolnym momencie.

1GServerHost ma AMD Ryzen 9 5,2 GHz, 128 GB DDR4 32000 MHz i NVMe o szybkości 7000 MB/s. Wydajny sprzęt i dyski pozwalają grać w gry bez przerw i uzyskać najniższy możliwy ping.

Wybierz plan serwera Icarus już od 12 USD miesięcznie i uzyskaj wiele opcji dla swojej gry. Możesz zdecydować się na pełny zwrot pieniędzy w ciągu 72 godzin od konfiguracji, jeśli znajdziesz coś niepokojącego w jej usługach.

XGamingServer

XGamingServer oferuje wirtualne serwery gier Icarus i Baremetal. W ten sposób otrzymasz dedykowaną pamięć RAM, pamięć masową i procesor wraz z gwarantowaną wydajnością. Jego panel gry jest oparty na pterodaktylu, który ma potężne funkcje i funkcje.

Dedykowany panel gry umożliwia łatwą konfigurację, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad serwerem gry i plikami. Co więcej, możesz skonfigurować kopie zapasowe w chmurze bezpośrednio z panelu gry i pobierać kopie zapasowe w dowolnym momencie.

Niestandardowy panel sterowania XGamingServer zapewnia również bezpłatne bazy danych MySQL, menedżera modów, opcje planowania i zapraszania użytkowników. Posiada 6 centrów danych na całym świecie, w tym wschodnie wybrzeże USA, zachodnie wybrzeże USA, Europę i Oceanię.

Znajdziesz tu wszystko, od obszernej dokumentacji XGamingServer, od podstaw po zaawansowane konfiguracje. Twoje serwery będą online w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia. Wszystkie serwery są hostowane na najnowszych procesorach Intel i AMD Ryzen ze sterownikami NVMe SSD.

Co więcej, chroni Twój serwer przed niechcianymi zalaniami lub atakami i utrzymuje go w trybie online. Wysokowydajny serwer gier Icarus zaczyna się od 10 USD miesięcznie i zawiera cenne funkcje. Obejmuje DISK RAID 1, od 30 GB SSD do 100 GB SSD.

Wniosek

Icarus to wyjątkowa gra, która przeniesie Cię do innego świata i poprawi Twoje umiejętności przetrwania. Dzięki odpowiedniemu hostingowi serwera Icarus możesz uczynić swoją rozgrywkę jeszcze ciekawszą, wygodniejszą, wydajniejszą i pozbawioną opóźnień.

Możesz również spojrzeć na te dedykowane serwery gier dla profesjonalnych graczy.